Pomagamy Marcinowi

Pomagamy - Marin Noworzyń Zdjecia i tekst zaczerpnięte ze strony fundacji Avalon.
Więcej informacji na stronie fundacji Avalon.
Nazywam się Marcin Noworzyń. Jestem, choć może należałoby napisać „byłem”, człowiekiem górskich wypraw, tańca salsa i podróży po świecie tam, gdzie docierają tanie linie lotnicze. Moja pasja motocyklowa osiągnęła szczyt w ubiegłym roku na kilkudniowej trasie przez Bośnię i Hercegowinę, aby tej wiosny dosłownie wykoleić i wywrócić mi życie. Nie będąc sprawcą wypadku, doznałem złamania kręgosłupa w odcinku Th9-10 i obecnie nie czuję, ani nie potrafię poruszać mięśniami poniżej pępka. Jako, że rdzeń nie został przerwany, mam spore szanse, że przy odpowiedniej rehabilitacji zobaczę świat z czubka góry i zatańczę na swoim weselu. Walczę o to z całych sił i możliwości finansowych swoich oraz rodziny. Nasze środki szybko się jednak wyczerpują - na zakup koniecznego sprzętu ortopedycznego, specjalistycznych środków higienicznych i leków oraz na dostosowanie mieszkania w bloku bez windy do moich nowych potrzeb.
Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie finansowe.Marcin Noworzyń

To już drugi rok naszej akcji, mamy przyjemność poinformować, że w roku 2016 kontynuujemy pomoc Marcinowi i przeznaczamy 50% zysków jako darowiznę naszemu przyjacielowi, który uległ wypadkowi i potrzebuje naszej pomocy. Koszty rehabilitacji są bardzo wysokie, każdy zgromadzony grosz przybliża Marcina do tego aby mógł samodzielnie kroczyć przez życie. Aby pomóc Marcinowi wystarczy kupić dowolny produkt prezentowany na naszym portalu przechodząc na stronę sklepu za pomocą ikonki ("Zobacz w sklepie"). Zebrane fundusze przekażemy na subkonto Marcina w fundacji Avalon.

Więcej informacji jak pomagać można znaleźć bezpośrednio na stronie Marcina w fundacji Avalon.


Można Marcinowi również pomóc przekazując 1% podatku na organizację pożytku publicznego:

KRS: 0000270809
Z dopiskiem: Noworzyń, 3367

Również można dokonać darowizny bezpośrednio na konto:

Nazwa odbiorcy: FUNDACJA AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM
Rachunek odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Adres odbiorcy: MICHAŁA KAJKI 80/82 LOK. 1, 04-620 WARSZAWA
Tytuł przelewu: Noworzyń, 3367

Dziękujemy wszystkim za wsparcie udzielone w roku ubiegłym i zapraszamy do ponownego przyłączenia się do naszej akcji :)

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w najlepszych sklepach internetowych.

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach, nowościach i kodach rabatowych