‹ Powrót na stronę główną

Blendery i rozdrabniacze

( Ofert: 163 )
-32%
Blender stojący Philips HR/00 Daily Collection, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Philips HR/00 Daily Collection, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Philips HR 2106/00 Daily Collection, moc 400 W, poj. 1.5l, szklany Philips HR 2106 to blender stojący o mocy 400 W posiada 2 stopniową regulację prędkości i funkcję Turbo. Blender posiada szklany 1,5 litrowy dzbanek a minirozdrabniacz umożliwia siekanie miękkich składników. Łatwe przygotowywanie świeżych koktajli i potraw, dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu! Łatwe przygotowywanie świeżych koktajli i potraw, dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu. 400 W Szklany dzbanek 1,5 l z minirozdrabniaczem ProBlend 4 Silnik o dużej mocy - 400 W Silnik o dużej mocy (400 W) umożliwia łatwe miksowanie i mieszanie. 4-ramienne ostrze ProBlend umożliwia skuteczne miksowanie i mieszanie Nowe ostrze skutecznie miksuje i sieka składniki, umożliwiając przygotowanie doskonałych koktajli dla całej rodziny. Dzbanek z dobrej jakości szkła Pozwala uniknąć mieszania się smaków i zapachów Minirozdrabniacz do siekania miękkich składników Minirozdrabniacz umożliwia siekanie wszelkiego rodzaju miękkich składników, takich jak zioła, chili, cebula czy mięso. Łatwiejsze nalewanie dzięki nowemu dziobkowi Nowy kształt dziobka zapobiega rozlewaniu po nalaniu napoju do szklanki. Kilka prędkości do miękkich i twardych składników Różnorodne ustawienia pozwalają miksować z wybraną prędkością i do żądanego stopnia rozdrobnienia. Funkcja pulsacyjna umożliwia lepsze miksowanie i mieszanie Tryb pulsacyjny umożliwia wygodne kontrolowanie poziomu i czasu miksowania. Wszystkie elementy można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane można czyścić w zmywarce. Wskaźnik blokady informuje o gotowości do użycia Dzięki prostemu i widocznemu wskaźnikowi blokady zawsze wiesz, kiedy możesz bezpiecznie korzystać z urządzenia. Zintegrowany schowek na przewód Praktyczny schowek na przewód pod obudową blendera pozwala zaoszczędzić miejsce. 2 lata gwarancji Z 2-letnią ogólnoświatową gwarancją.
234,99 159,00 PLN
-33%
Blender stojący Philips HR/50 Daily Collection, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Philips HR/50 Daily Collection, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Philips HR 2100/50 Daily Collection, moc 400 W, poj. 1.5l, plastikowy Blender Philips Daily Collection łączy w sobie silnik o mocy 400 W, dzbanek o pojemności 1,5 l i 4-ramienne ostrze ProBlend. Dzięki temu nadaje się idealnie do przygotowywania koktajli i potraw. Urządzenie jest proste w obsłudze i zapewnia doskonałe rezultaty! Blender o dużej mocy z ostrzem ProBlend 400 W Plastikowy dzbanek 1,5 l 2 prędkości i funkcja pulsacji ProBlend 4 Silnik o dużej mocy - 400 W Silnik o dużej mocy (400 W) umożliwia łatwe miksowanie i mieszanie. 4-ramienne ostrze ProBlend umożliwia skuteczne miksowanie i mieszanie Nowe ostrze skutecznie miksuje i sieka składniki, umożliwiając przygotowanie doskonałych koktajli dla całej rodziny. Nietłukący się dzbanek Dzięki wzmocnieniu ten plastikowy dzbanek gwarantuje długie użytkowanie. Kilka prędkości do miękkich i twardych składników Różnorodne ustawienia pozwalają miksować z wybraną prędkością i do żądanego stopnia rozdrobnienia. Funkcja pulsacyjna umożliwia lepsze miksowanie i mieszanie Tryb pulsacyjny umożliwia wygodne kontrolowanie poziomu i czasu miksowania. Uchwyt umożliwiający obsługę kciukiem Nowy uchwyt umożliwia obsługę kciukiem, co ułatwia przenoszenie dzbanka. Produkt z 2-letnią gwarancją Z 2-letnią ogólnoświatową gwarancją. Łatwiejsze nalewanie dzięki nowemu dziobkowi Nowy kształt dziobka zapobiega rozlewaniu po nalaniu napoju do szklanki. Zintegrowany schowek na przewód Praktyczny schowek na przewód pod obudową blendera pozwala zaoszczędzić miejsce. Wskaźnik blokady informuje o gotowości do użycia Dzięki prostemu i widocznemu wskaźnikowi blokady zawsze wiesz, kiedy możesz bezpiecznie korzystać z urządzenia. Wszystkie elementy można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane można czyścić w zmywarce.
179,99 120,62 PLN
-39%
Blender stojący Philips HR/40 Daily Collection, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Philips HR/40 Daily Collection, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Philips HR 2100/40 Daily Collection, moc 400 W, poj. 1.5l, plastikowy Blender Philips Daily Collection łączy w sobie silnik o mocy 400 W, dzbanek o pojemności 1,5 l i 4-ramienne ostrze ProBlend. Dzięki temu nadaje się idealnie do przygotowywania koktajli i potraw. Urządzenie jest proste w obsłudze i zapewnia doskonałe rezultaty! Blender o dużej mocy z ostrzem ProBlend 400 W Plastikowy dzbanek 1,5 l 2 prędkości i funkcja pulsacji ProBlend 4 Silnik o dużej mocy - 400 W Silnik o dużej mocy (400 W) umożliwia łatwe miksowanie i mieszanie. 4-ramienne ostrze ProBlend umożliwia skuteczne miksowanie i mieszanie Nowe ostrze skutecznie miksuje i sieka składniki, umożliwiając przygotowanie doskonałych koktajli dla całej rodziny. Nietłukący się dzbanek Dzięki wzmocnieniu ten plastikowy dzbanek gwarantuje długie użytkowanie. Kilka prędkości do miękkich i twardych składników Różnorodne ustawienia pozwalają miksować z wybraną prędkością i do żądanego stopnia rozdrobnienia. Funkcja pulsacyjna umożliwia lepsze miksowanie i mieszanie Tryb pulsacyjny umożliwia wygodne kontrolowanie poziomu i czasu miksowania. Wskaźnik blokady informuje o gotowości do użycia Dzięki prostemu i widocznemu wskaźnikowi blokady zawsze wiesz, kiedy możesz bezpiecznie korzystać z urządzenia. Łatwiejsze nalewanie dzięki nowemu dziobkowi Nowy kształt dziobka zapobiega rozlewaniu po nalaniu napoju do szklanki. Zintegrowany schowek na przewód Praktyczny schowek na przewód pod obudową blendera pozwala zaoszczędzić miejsce. Uchwyt umożliwiający obsługę kciukiem Nowy uchwyt umożliwia obsługę kciukiem, co ułatwia przenoszenie dzbanka. Wszystkie elementy można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane można czyścić w zmywarce. Produkt z 2-letnią gwarancją Z 2-letnią ogólnoświatową gwarancją.
178,99 109,00 PLN
-37%
Blender stojący Philips HR/00 Daily Collection, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Philips HR/00 Daily Collection, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Philips HR 2100/00 Daily Collection, moc 400 W, poj. 1.5l, plastikowy Dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu przygotowanie potraw i świeżych koktajli staje się szybkie i proste. Blender Philips Daily Collection łączy w sobie silnik o mocy 400 W, dzbanek o pojemności 1,5 l i 4-ramienne ostrze ProBlend. Dzięki temu nadaje się idealnie do przygotowywania koktajli i potraw. Urządzenie jest proste w obsłudze i zapewnia doskonałe rezultaty! Blender o dużej mocy z ostrzem ProBlend 400 W Plastikowy dzbanek 1,5 l 2 prędkości i funkcja pulsacji ProBlend 4 Silnik o mocy 400 W Silnik o dużej mocy (400 W) umożliwia łatwe miksowanie i mieszanie. Wszystkie elementy można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane elementy można myć w zmywarce Wskaźnik blokady informuje o gotowości do użycia Dzięki prostemu i widocznemu wskaźnikowi blokady zawsze wiesz, kiedy możesz bezpiecznie korzystać z urządzenia. ProBlend 4 Nowe ostrze skutecznie miksuje i sieka składniki, umożliwiając przygotowanie doskonałych koktajli dla całej rodziny. Funkcja pulsacyjna do miksera i mieszacza Dzięki przyciskowi pulsacji można łatwo kontrolować intensywność oraz czas miksowania. Wiele ustawień prędkości Różnorodne ustawienia pozwalają miksować z wybraną prędkością i do żądanego stopnia rozdrobnienia. Uchwyt umożliwiający obsługę kciukiem Nowy uchwyt umożliwia obsługę kciukiem, co ułatwia przenoszenie dzbanka. Nowy kształt dziobka Nowy kształt dziobka zapobiega rozlewaniu po nalaniu napoju do szklanki.
176,99 112,00 PLN
-21%
Blender stojący Zelmer ZSB B (32Z010), moc W, poj..25l, szklany

Blender stojący Zelmer ZSB B (32Z010), moc W, poj..25l, szklany

Blender stojący Zelmer ZSB 1100 B (32Z010), moc 500 W, poj. 1.25l, szklany Blender 32Z010 to wyjątkowe urządzenie posiadające 14 ustawień prędkości i silnik o mocy 500 W. Cechą szczególną blendera jest wykonanie dzbanka miksującego ze szkła hartowanego - ma on bardzo dużą odporność mechaniczną i termiczną, co sprawia, że można w nim kruszyć lód i miksować ciepłe produkty. Funkcja Pulse idealnie nadaje się do błyskawicznego i dokładnego zmiksowania produktów. Blender stojący Zelmer - idealne rozwiązanie dla każdej kuchni! Jak najszybciej rozdrobnić warzywa? W blenderze Zelmer!Jeśli lubisz gotować i cenisz szybkie gotowanie, polecamy nasze blendery stojące. Te praktyczne urządzenia błyskawicznie posiekają i zmiksują potrzebne składniki. W krótką chwilę rozdrobnią jarzyny do sosu, zmiksują owoce do koktajlu i wymieszają ciasto na naleśniki - wystarczy, że wrzucisz do nich produkty i naciśniesz jeden przycisk.Wszystkie nasze blendery mają niezawodne ostrza ze stali szlachetnej, pojemne dzbany na produkty oraz praktyczną funkcję pulsacyjną.Miłośnikom zimnych napojów i mrożonych deserów polecamy modele z funkcja kruszenia lodu.
214,99 169,00 PLN
-8%
Blender stojący Russell Hobbs-56 Explore Mix & Go Cool, moc W, poj. x.6l, plastikowy

Blender stojący Russell Hobbs-56 Explore Mix & Go Cool, moc W, poj. x.6l, plastikowy

RUSSELL HOBBS BLENDER EXPLORE MIX andamp; GO COOL 21350-56 W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy lub na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix andamp; Go Cool sprawdzi się doskonale. Do urządzenia dodano dwie przenośne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju. Bez względu na to, czy wolisz intensywny smak owoców jagodowych, delikatne soki czy kremowe koktajle bananowo-jogurtowe, z tym blenderem przygotujesz pyszny i pożywny napój wedle indywidualnych preferencji. Butelki o pojemności 600 ml umożliwiają zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce. Innowacyjne wkłady chłodzące do butelek pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury napoju przez kilka godzin. Nawet jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on równie świeży i schłodzony. Urządzenie jest kompaktowe, a załączone butelki pasują rozmiarowo do standardowych uchwytów samochodowych. Dzięki temu, że przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni. A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i lepsze niż jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Wystarczy zblendować i w drogę! Lśniące białe wykończenie ze stylowymi zielonymi akcentami Ostrza kruszące lód 300 W Butelki pasują do standardowych uchwytów w samochodzie Załączone chłodzące pojemniki utrzymują niską temperaturę smoothies na dłużej Uruchamianie urządzenia poprzez nacisk Butelki nie zawierają BPA Elementy nadające się do mycia w zmywarce Nieślizgające się nóżki Zawiera: 2 x 600ml butelki, 2 x pokrywki na butelki, 2 x wkłady chłodzące 2 butelki nadające się do mycia w zmywarce Dwie butelki 600 ml i dwie zimne tuby. Automatyczne włączanie pod wpływem nacisku Stwórz swoje ulubione smoothie w możliwie najprostszy sposób. Wystarczy ustawić funkcję pulse i zakręcić, aby zacząć blendować.
129,40 119,20 PLN
-18%
Blender stojący Philips HR/50 Daily Collection, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Philips HR/50 Daily Collection, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Philips HR 2105/50 Daily Collection, moc 400 W, poj. 1.5l, plastikowy Philips HR 2105 Daily Collection blender łączy w sobie silnik o mocy 400 W, dzbanek o pojemności 1,5 l i 4-ramienne ostrze ProBlend. Dzięki temu nadaje się idealnie do przygotowywania koktajli i potraw. Urządzenie jest proste w obsłudze i zapewnia doskonałe rezultaty! Dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu! 400 W Szklany dzbanek 1,5 l 2 prędkości i funkcja pulsacji ProBlend 4 Silnik o dużej mocy - 400 W Silnik o dużej mocy (400 W) umożliwia łatwe miksowanie i mieszanie. 4-ramienne ostrze ProBlend umożliwia skuteczne miksowanie i mieszanie Nowe ostrze skutecznie miksuje i sieka składniki, umożliwiając przygotowanie doskonałych koktajli dla całej rodziny. Kilka prędkości do miękkich i twardych składników Różnorodne ustawienia pozwalają miksować z wybraną prędkością i do żądanego stopnia rozdrobnienia. Funkcja pulsacyjna umożliwia lepsze miksowanie i mieszanie Tryb pulsacyjny umożliwia wygodne kontrolowanie poziomu i czasu miksowania. Wszystkie elementy można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane można czyścić w zmywarce. Wskaźnik blokady informuje o gotowości do użycia Dzięki prostemu i widocznemu wskaźnikowi blokady zawsze wiesz, kiedy możesz bezpiecznie korzystać z urządzenia. Zintegrowany schowek na przewód Praktyczny schowek na przewód pod obudową blendera pozwala zaoszczędzić miejsce. 2 lata gwarancji Z 2-letnią ogólnoświatową gwarancją. Dzbanek z dobrej jakości szkła Pozwala uniknąć mieszania się smaków i zapachów Łatwiejsze nalewanie dzięki nowemu dziobkowi Nowy kształt dziobka zapobiega rozlewaniu po nalaniu napoju do szklanki.
204,99 167,86 PLN
-23%
Blender stojący Sencor SBL, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Sencor SBL, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Sencor SBL 4371, moc 600 W, poj. 1.5l, szklany Sencor SBL 4371 blender stojący o mocy 600 W wykonany jest ze stali szlachetnej połączonej z tworzywem sztucznym w kolorze czarnym. Blender posiada 2 stopniową regulację prędkości, funkcję Pulse do szybkiego mieszania i rozdrabniania lodu. 2 półokrągłe noże ze stali nierdzewnej nadają się do kruszenia lodu. Moc 600 W Szklany pojemnik 1,5 l 2 prędkości pracy Podświetlenie programatora Funkcja Pulse do szybkiego mieszania i rozdrabniania lodu 2 półokrągłe noże ze stali nierdzewnej, nadające się również do kruszenia lodu Gumowa pokrywa Dodatkowe przeźroczyste wieko w pokrywie ułatwiające dodawanie składników podczas miksowania Gumowa powierzchnia ułatwiająca oddzielanie pojemnika od miksera Nóżki antypoślizgowe
198,99 153,95 PLN
-31%
Blender stojący Philips HR/00 Viva Collection, moc W, poj.l, plastikowy

Blender stojący Philips HR/00 Viva Collection, moc W, poj.l, plastikowy

Blender stojący Philips HR 2166/00 Viva Collection, moc 600 W, poj. 2l, plastikowy Bardziej jedwabisty zielony koktajl w kilka sekund! Blender Philips Viva Collection łączy w sobie silnik o mocy 600 W, dzbanek o pojemności 2 l i ostrze ProBlend 5. Dzięki temu doskonale nadaje się do przygotowywania koktajli i potraw. Urządzenie jest proste w obsłudze i zapewnia doskonałe rezultaty! Bardziej jedwabisty zielony koktajl w kilka sekund 600 W Plastikowy dzbanek 2 l ProBlend 5 z filtrem, młynkiem i rozdrabniaczem Silnik o dużej mocy - 600 W Silnik o dużej mocy (600 W) umożliwia łatwe miksowanie i mieszanie 5-ramienne ostrze ProBlend umożliwia skuteczne miksowanie i mieszanie 5-ramienne ostrze ProBlend umożliwia skuteczne miksowanie i mieszanie. Nietłukący się dzbanek o pojemności 2 l Dzięki wzmocnieniu ten plastikowy dzbanek gwarantuje długie użytkowanie. Kilka prędkości do miękkich i twardych składników Różnorodne ustawienia pozwalają miksować z wybraną prędkością i do żądanego stopnia rozdrobnienia. Rozdrabniacz do siekania warzyw i mięsa na drobne kawałeczki Bardzo duży rozdrabniacz stanowi wspaniałe dopełnienie blendera. Sieka warzywa, cebulę, zioła, orzechy i mięso na drobne kawałeczki. Filtr pozwala uzyskać czyste mleko sojowe lub klarowny sok bez nasion i pestek Bardzo duży filtr pozwala uzyskać czyste mleko sojowe lub klarowny sok bez nasion i pestek. Młynek z metalową wkładką do mielenia wielu składników Bardzo duży młynek z metalową wkładką - odporny na zarysowania i niezmieniający smaku. Pokrętło o specjalnym kształcie zapewnia wygodną obsługę Pokrętło o specjalnym kształcie zapewnia wygodną obsługę i lepszą regulację prędkości. Funkcja pulsacyjna do miksowania i mieszania Tryb pulsacyjny umożliwia wygodne kontrolowanie poziomu i czasu miksowania. Wskaźnik poziomu wody i uchwyt ułatwiają użytkowanie Wskaźnik poziomu wody i uchwyt ułatwiają użytkowanie i nalewanie. Wszystkie elementy można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane można czyścić w zmywarce. Miedzynatrodowa gwarancja - 2 lata!
389,99 270,89 PLN
-22%
Blender stojący Russell Hobbs-56 Aura Mix & Go Pro, moc W, poj. x.6l, plastikowy

Blender stojący Russell Hobbs-56 Aura Mix & Go Pro, moc W, poj. x.6l, plastikowy

Blender Russell Hobbs Aura 22340-56, 300 W, 2 x 600 ml Jeżeli nie masz rano czasu na spokojne zjedzenie śniadania, Aura Mix and Go Pro to idealny gadżet właśnie dla Ciebie. To blender z dwiema przenośnymi butelkami zamykanymi jedną pokrywką. Możesz przygotować sobie pyszny i pożywny koktajl owocowy w jednym z pojemników o pojemności 600 ml, a po zmiksowaniu po prostu zabrać go ze sobą. Nie musisz szukać dodatkowych kubków i pojemników. Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu nie musisz się wyrzekać podstawowych przyjemności. Urządzenie jest nawet wyposażone w przydatną nasadkę mielącą, jeżeli zatem masz ochotę na dodanie nieco imbiru czy gałki muszkatołowej, ten gadżet to idealny wybór. Blender Aura Mix and Go Pro radzi sobie nawet z orzechami i ziarnami kawy. Zestaw zawiera: - 2 x butelka o pojemności 600ml - 2 x pokrywka z otworem - 1 x nakładka z ostrzami - 1 x młynek Butelki mają rozmiar który umożliwia przechowywanie w uchwytach samochodowych.
191,99 149,99 PLN
-13%
Mini blender Twist & Take Sport Jug, W,,5 l., prędkość, Pomarańczowy / Biały

Mini blender Twist & Take Sport Jug, W,,5 l., prędkość, Pomarańczowy / Biały

Mini mikser Twist andamp; Take Sport Jug Pozwala zrobiand#263; koktajl owocowy lub shake mleczny i piand#263; prosto z pojemnika, w którym jest mieszany Tak, and#380;e nie stracisz and#380;adnych witamin i skand#322;adników odand#380;ywczych Wystarczy zdjand#261;and#263; pokrywand#281; z and#322;opatkami i na jego miejscu umieand#347;ciand#263; pokrywkand#281; z otworem do picia Nastand#281;pnie moand#380;na bezpiecznie piand#263; z pojemnika Idealne dla zdrowego stylu and#380;ycia Nadaje siand#281; dla sportowców i wszystkich, którzy majand#261; ochotand#281; na pyszne i zdrowe smoothie Blender o mocy silnika 180 W 180 W mocy do and#322;atwego mieszania i ubijania Lekki i and#322;atwy do przenoszenia Dziand#281;ki ergonomicznej konstrukcji i przenoand#347;nego pojemnika, moand#380;na zabraand#263; swój napój wszand#281;dzie Bezpieczny w uand#380;yciu Kaand#380;dy moand#380;e go uand#380;ywaand#263; bez ryzyka uszkodzenia and#321;atwy do uand#380;ycia i czyszczenia Czyszczenie jest and#322;atwe i skuteczne jeand#347;li najpierw zastanand#261; usuniand#281;te ostrza z blendera. Ostrza wysokiej jakoand#347;ci Wykonane ze stali nierdzewnej, ostrza sprawiajand#261;, and#380;e and#322;atwo moand#380;na przygotowaand#263; pyszne soki, jak prawdziwy profesjonalista w kuchni
154,96 135,59 PLN
Blender GOTIE GHB-1000

Blender GOTIE GHB-1000

Blender GOTIE GHB-1000 GOTIE GHB-1000 to elegancki blender o rewolucyjnie wysokiej mocy 1000 W, który idealnie sprawdzi się do przygotowania napojów i potraw. Ergonomiczny kształt ułatwia korzystanie z urządzenia, a ostrze ze stali szlachetnej gwarantuje pełną niezawodność. Płynna regulacja obrotów umożliwia dostosowanie mocy urządzenia do właściwości blendowanych potraw, a w razie potrzeby przycisk TURBO pozwoli na uzyskanie maksymalnej mocy. Funkcjonalność urządzenia zwiększają dwie nasadki: miksująca i ubijająca oraz miski do ubijania i do mieszania.
179,00 PLN
blender, rozdrabniacz kielichowy TKG BLAG

blender, rozdrabniacz kielichowy TKG BLAG

Pojemnoand#347;and#263; dzbanka 1,5 l Regulacja prand#281;dkoand#347;ci obrotów Funkcja Pulse Szklany dzbanek Zabezpieczenie przed nieprawidand#322;owym montaand#380;em Ostrza ze stali nierdzewnej Moc 600 W
199,00 PLN
blender, rozdrabniacz kielichowy TKG BL

blender, rozdrabniacz kielichowy TKG BL

Pojemnoand#347;and#263; dzbanka 1,5 l Regulacja prand#281;dkoand#347;ci obrotów Funkcja Pulse Szklany dzbanek Zabezpieczenie przed nieprawidand#322;owym montaand#380;em Ostrza ze stali nierdzewnej Moc 600 W
199,00 PLN
Blender, rozdrabniacz kielichowy TKG BL

Blender, rozdrabniacz kielichowy TKG BL

Pojemnoand#347;and#263; dzbanka 1,5 l Regulacja prand#281;dkoand#347;ci obrotów Funkcja Pulse Funkcja kruszenia lodu Szklany dzbanek Zabezpieczenie przed nieprawidand#322;owym montaand#380;em Ostrza ze stali nierdzewnej Moc 700 W
199,00 PLN
-12%
Blender AFK SM-400P.2, W, Prędkości + Pulse, Kubek,5 l., Biały

Blender AFK SM-400P.2, W, Prędkości + Pulse, Kubek,5 l., Biały

Blender AFK SM-400P.2 Idealne do zdrowego stylu and#380;ycia 400 W mocy silnika elektrycznego and#321;atwe i pand#322;ynne mieszania i ubijania 4 prand#281;dkoand#347;ci + impulsowe Niskie zuand#380;ycie energii i niski poziom haand#322;asu blokada bezpieczeand#324;stwa Kaand#380;dy moand#380;e go uand#380;ywaand#263; bez ryzyka uszkodzenia and#321;atwy w uand#380;yciu i czyszczeniu Czyszczenie jest and#322;atwe i skuteczne usuwajand#261;c ostrze z blendera Wysokiej jakoand#347;ci nóand#380;e Wykonane ze stali nierdzewnej ostrze sprawia, and#380;e przygotowanie pysznych sokówjest and#322;atwe, jak prawdziwy profesjonalista w kuchniand#1074; and#1082;and#1091;and#1093;and#1085;and#1103;and#1090;and#1072; Podstawa antypoand#347;lizgowa
130,09 113,83 PLN
Blender Domoclip DOM216R

Blender Domoclip DOM216R

andlt;table width="100%"andgt; andlt;trandgt; andlt;td width="20%" align="center"andgt; andlt;img src="http://mydomo.eu/Snimki/DOM216R-1.jpg"andgt; andlt;/tdandgt; andlt;td width="80%" align="justify"andgt; andlt;pandgt;Przygotowanie and#380;ywnoand#347;ci moand#380;e byand#263; pracochand#322;onne. Urzand#261;dzenia do przetwarzania and#380;ywnoand#347;ci sand#261; niezband#281;dne dla miand#322;oand#347;ników gotowania, którzy chcand#261; przygotowaand#263; posiand#322;ek od podstaw lub dla osób, które ceniand#261; sobie autentyczny, domowy smak. Domoclip DOM216R oferuje Ci urzand#261;dzenie, dziand#281;ki którym band#281;dziesz mógand#322; miksowaand#263;, ubijaand#263;, mieszaand#263;, siekaand#263; lub rozdrabniaand#263;, sprawiajand#261;c, and#380;e and#380;ycie stanie siand#281; and#322;atwiejsze. andlt;/pandgt; andlt;/tdandgt; andlt;/trandgt; andlt;/tableandgt; andlt;table width="100%" andgt; andlt;trandgt; andlt;td width="80%" align="justify"andgt; andlt;pandgt;2 ustawienia prand#281;dkoand#347;ci umoand#380;liwiajand#261; mieszanie praktycznie wszystkich skand#322;adników szybko i sprawnie, aand#380; do uzyskania poand#380;and#261;danej konsystencji. Zbiornik o pojemnoand#347;ci 0,5 litra jest wystarczajand#261;co duand#380;y do przygotowania zupy lub smoothie dla kaand#380;dego za jednym razem. andlt;/pandgt; andlt;/tdandgt; andlt;td width="20%"andgt; andlt;img src="http://mydomo.eu/Snimki/DOM216R-2.jpg"andgt; andlt;/tdandgt; andlt;/trandgt; andlt;/tableandgt; andlt;table width="100%"andgt; andlt;trandgt; andlt;td width="20%"andgt; andlt;img src="http://mydomo.eu/Snimki/DOM216R-3.jpg"andgt; andlt;/tdandgt; andlt;td width="80%" align="justify"andgt; andlt;pandgt; Blender posiada antypoand#347;lizgowe nóand#380;ki. Wyjmowane ostrza dla and#322;atwiejszego czyszczenia. andlt;/pandgt; andlt;/tdandgt; andlt;/trandgt; andlt;/tableandgt;
101,39 PLN
Blender oraz plastikowy pojemnik do picia Domoclip DOP109V

Blender oraz plastikowy pojemnik do picia Domoclip DOP109V

andlt;table width="100%"andgt; andlt;trandgt; andlt;td width="20%" align="center"andgt; andlt;img src="http://mydomo.eu/Snimki/DOP109V-1.jpg"andgt; andlt;/tdandgt; andlt;td width="80%" align="justify"andgt; andlt;pandgt;W porannym poand#347;piechu kaand#380;da chwila jest cenna. Kiedy spieszysz siand#281; do pracy lub na siand#322;owniand#281; i nie masz czasu na and#347;niadanie, blender DOP109V sprawdzi siand#281; doskonale. Bez wzgland#281;du na to, czy wolisz intensywny smak owoców jagodowych, delikatne soki czy kremowe koktajle bananowo-jogurtowe, z tym blenderem przygotujesz pyszny i poand#380;ywny napój wedle indywidualnych preferencji. andlt;/pandgt; andlt;/tdandgt; andlt;/trandgt; andlt;/tableandgt; andlt;table width="100%" andgt; andlt;trandgt; andlt;td width="80%" align="justify"andgt; andlt;pandgt;Do urzand#261;dzenia dodano dwie przenoand#347;ne butelki o pojemnoand#347;ci 590 ml i 300 ml które umoand#380;liwiajand#261; zabranie ze soband#261; porcji koktajlu w kaand#380;de miejsce Ostrza ze stali nierdzewnej andlt;/pandgt; andlt;/tdandgt; andlt;td width="20%"andgt; andlt;img src="http://mydomo.eu/Snimki/DOP109V-2.jpg"andgt; andlt;/tdandgt; andlt;/trandgt; andlt;/tableandgt; andlt;table width="100%"andgt; andlt;trandgt; andlt;td width="20%"andgt; andlt;img src="http://mydomo.eu/Snimki/DOP109V-3.jpg"andgt; andlt;/tdandgt; andlt;td width="80%" align="justify"andgt; andlt;pandgt;Urzand#261;dzenie posiada system bezpieczeand#324;stwa, który zamyka urzand#261;dzand#261;dzenie podczas pracy. Elementy nadajand#261;ce siand#281; do mycia w zmywarce. Nieand#347;lizgajand#261;ce siand#281; nóand#380;ki andlt;/pandgt; andlt;/tdandgt; andlt;/trandgt; andlt;/tableandgt;
160,70 PLN
-23%
Rozdrabniacz Star-Light DC-G200, moc W, poj..36l, biało-zielony

Rozdrabniacz Star-Light DC-G200, moc W, poj..36l, biało-zielony

Rozdrabniacz Star-Light DC-G200, moc 200 W, poj. 0.36l, biało-zielony Rozdrabniacz DC-G200 służy do szybkiego i łatwego siekania produktów niewielkich ilości. Łatwy w użyciu, wystarczy nacisnąć palcem i wszystko jest gotowe w kilka minut. Urządzenie można całkowicie rozmontować do mycia.
46,99 36,00 PLN
-13%
Blender MYDOMO NDJ-581,W, prędkości, czarny-INOX

Blender MYDOMO NDJ-581,W, prędkości, czarny-INOX

Blender zostaand#322; zaprojektowany w nowoczesnym stylu i modnym stylu. To idealne urzand#261;dzenie do przygotowywania musów, ubijania, rozdrabniania oraz sporzand#261;dzania przepysznych koktajli. Zachand#281;camy do zakupu!
141,57 123,87 PLN
Blender stojący Smeg BLF01CREU, moc W, poj..5l, plastikowy, kremowy

Blender stojący Smeg BLF01CREU, moc W, poj..5l, plastikowy, kremowy

Blender Smeg SDA 50and#39;S RETRO STYLE BLF01. Dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu przygotowanie potraw i świeżych koktajli staje się szybkie i proste. Blender posiada 4 poziomy prędkości pracy silnika z Smooth Start. Cechy produktu: Pojemność 1,5 l z Tritan wolne od BPA Przezroczysta pokrywka Podwójne ostrze ze stali nierdzewnej, wyjmowane Zabezpieczenie chroniące przed włączeniem blendera z uniesionym kielichem z korpusu Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika Schowek na przewód zasilający Nóżki antypoślizgowe Moc 800 W
1 099,99 PLN
Blender stojący Smeg BLF01BLEU, moc W, poj..5l, plastikowy, czarny

Blender stojący Smeg BLF01BLEU, moc W, poj..5l, plastikowy, czarny

Blender Smeg SDA 50'S RETRO STYLE BLF01. Dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu przygotowanie potraw i świeżych koktajli staje się szybkie i proste. Blender posiada 4 poziomy prędkości pracy silnika z Smooth Start. Cechy produktu: Pojemność 1,5 l z Tritan™ wolne od BPA Przezroczysta pokrywka Podwójne ostrze ze stali nierdzewnej, wyjmowane Zabezpieczenie chroniące przed włączeniem blendera z uniesionym kielichem z korpusu Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika Schowek na przewód zasilający Nóżki antypoślizgowe Moc 800 W
1 099,99 PLN
Blender stojący Smeg BLF01RDEU, moc W, poj..5l, plastikowy, czerwony

Blender stojący Smeg BLF01RDEU, moc W, poj..5l, plastikowy, czerwony

Blender Smeg SDA 50'S RETRO STYLE BLF01. Dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu przygotowanie potraw i świeżych koktajli staje się szybkie i proste. Blender posiada 4 poziomy prędkości pracy silnika z Smooth Start. Cechy produktu: Pojemność 1,5 l z Tritan™ wolne od BPA Przezroczysta pokrywka Podwójne ostrze ze stali nierdzewnej, wyjmowane Zabezpieczenie chroniące przed włączeniem blendera z uniesionym kielichem z korpusu Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika Schowek na przewód zasilający Nóżki antypoślizgowe Moc 800 W
1 099,99 PLN
Blender stojący Smeg BLF01PBEU, moc W, poj..5l, plastikowy, niebieski

Blender stojący Smeg BLF01PBEU, moc W, poj..5l, plastikowy, niebieski

Blender Smeg SDA 50'S RETRO STYLE BLF01. Dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu przygotowanie potraw i świeżych koktajli staje się szybkie i proste. Blender posiada 4 poziomy prędkości pracy silnika z Smooth Start. Cechy produktu: Pojemność 1,5 l z Tritan™ wolne od BPA Przezroczysta pokrywka Podwójne ostrze ze stali nierdzewnej, wyjmowane Zabezpieczenie chroniące przed włączeniem blendera z uniesionym kielichem z korpusu Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika Schowek na przewód zasilający Nóżki antypoślizgowe Moc 800 W
1 099,99 PLN
Blender stojący Smeg BLF01SVEU, moc W, poj..5l, plastikowy, srebrny

Blender stojący Smeg BLF01SVEU, moc W, poj..5l, plastikowy, srebrny

Blender Smeg SDA 50'S RETRO STYLE BLF01. Dzięki wyjątkowo dużej mocy i wytrzymałemu ostrzu przygotowanie potraw i świeżych koktajli staje się szybkie i proste. Blender posiada 4 poziomy prędkości pracy silnika z Smooth Start. Cechy produktu: Pojemność 1,5 l z Tritan™ wolne od BPA Przezroczysta pokrywka Podwójne ostrze ze stali nierdzewnej, wyjmowane Zabezpieczenie chroniące przed włączeniem blendera z uniesionym kielichem z korpusu Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika Schowek na przewód zasilający Nóżki antypoślizgowe Moc 800 W
1 099,99 PLN
Blender stojący Smeg BLFPGEU, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Smeg BLFPGEU, moc W, poj..5l, plastikowy

Mikser Smeg SDA 50and#39;S RETRO STYLE BLF01PGEU. Mikser z blenderem z klasycznej linii Smeg. Posiada aluminiowy korpus (odlew ciśnieniowy) oraz chromowane i podświetlane pokrętło. Cechy produktu: Pojemność 1,5 l z Tritan wolne od BPA Przezroczysta pokrywka Podwójne ostrze ze stali nierdzewnej, wyjmowane Zabezpieczenie chroniące przed włączeniem blendera przy zdjętym kielichu Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika Schowek na przewód zasilający Nóżki antypoślizgowe Moc 800 W Funkcje: 4 poziomy prędkości pracy silnika z Smooth Start 3 programy: smoothie, kruszenie lodu, puls Specyfikacja ogólna: Wymiary: 397 x 197 x 163 mm (W x S x G) Waga netto: 3,2 kg Długość przewodu zasilającego: 1 m
1 099,99 PLN
Blender stojący Smeg BLFPKEU, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Smeg BLFPKEU, moc W, poj..5l, plastikowy

Mikser Smeg SDA 50and#39;S RETRO STYLE BLF01PKEU. Mikser z blenderem z klasycznej linii Smeg. Posiada aluminiowy korpus (odlew ciśnieniowy) oraz chromowane i podświetlane pokrętło. Cechy produktu: Pojemność 1,5 l z Tritan wolne od BPA Przezroczysta pokrywka Podwójne ostrze ze stali nierdzewnej, wyjmowane Zabezpieczenie chroniące przed włączeniem blendera przy zdjętym kielichu Zabezpieczenie przed uszkodzeniem silnika Schowek na przewód zasilający Nóżki antypoślizgowe Moc 800 W Funkcje: 4 poziomy prędkości pracy silnika z Smooth Start 3 programy: smoothie, kruszenie lodu, puls Specyfikacja ogólna: Wymiary: 397 x 197 x 163 mm (W x S x G) Waga netto: 3,2 kg Długość przewodu zasilającego: 1 m
1 099,99 PLN
-6%
Blender stojący Proficook PCUM, moc W, poj..8l, szklany

Blender stojący Proficook PCUM, moc W, poj..8l, szklany

Blender stojący Proficook PCUM 1086, moc 1200 W, poj. 1.8l, szklany Solidny uniwersalny mikser z obudową ze stali nierdzewnej o pojemności 1.8 l i mocy 1200 W. Blender wyposażony w opcję przygotowania puree, siekania, mieszania i miksowania. Idealny do sporządzania napojów orzeźwiających i owocowych, koktajli mlecznych, koktajli, zup, sosów salsa i pożywienia dla niemowląt. Solidny profesjonalny silnik o długiej żywotności o maksymelnej mocy 1250W. Nóż ze stali nierdzewnej z 6 ostrzami typu andquot;piraniaandquot; do bezproblemowego miksowania, odłączalny w celu łatwego umycia. Wyłącznik bezpieczeństwa - urządzenia można użyć tylko z dołączonym dzbankiem. Dodatkowe funkcje i akcesoria: * Funkcja rozkruszania lodu * Funkcja Turbo * 4 poziomy regulacji (0-1-2-impuls/funkcja turbo) * Zdejmowany, solidny dzbanek miksujący ze szkła litego 1,5l z miarką * Pokrywka z otworem do napełniania (andOslash; ok. 50 mm) * Pokrywka na otwór do napełniania może być użyta jako kubek z miarką (6 cl) * Pokrętło ze stali nierdzewnej (podświetlane na niebiesko) * Komora na kabel w części bazowej * Stabilność zapewniona dzięki gumowym nóżkom * Zasilanie sieciowe: 220-240V, 50-60 Hz * Obr./min.: 21,000 maks. * Wymiary (S x W x G): 198 x 425 x 172 mm * Waga: 4,60 kg
249,99 234,99 PLN
Blender N'OVEEN sport mix & fit SB560

Blender N'OVEEN sport mix & fit SB560

Blender Nand#39;OVEEN sport mix andamp; fit SB560 Nand#39;oveen SB560 SPORT MIXandamp;FIT to blender sportowy o dużej mocy 300 W. Wyposażony został w unikatowe ostrza kruszące lód. 2 butelki w zestawie pasują do uchwytów na napoje w samochodzie i rowerze Skala umieszczona na butelce ułatwia odmierzenie proporcji dodatków do napoju Unikatowy dzióbek "non drip" Bezpieczne uruchamianie urządzenia poprzez przycisk Możliwość mycia akcesoriów w zmywarce Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność i komfort podczas miksowania Butelki z tritanu, dopuszczone do kontaktu z żywnością Zestaw zawiera: 1 x Blender 2 x Butelki 600 ml 2 x Pokrywki z unikatowym dzióbkiem andquot;non dripandquot; 1 x Adapter z ostrzami 1 x Etui sportowe do transportu butelki Gwarancja 30 miesięcy
99,00 PLN
-12%
Blender stojący Zelmer ZSB B (SB), moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Zelmer ZSB B (SB), moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Zelmer ZSB 1400 B (SB 1000), moc 750 W, poj. 1.5l, szklany Mikser kielichowy z podświetlanym elektronicznym panelem sterowania. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 750 W, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z siekaniem i mieszaniem różnych produktów. Duży dzbanek o pojemności 1,5 l wykonany jest ze szkła hartowanego. Przy jego pomocy można przygotować zupy, sosy i kotajle mleczne, można także miksować owoce, warzywa, mięso oraz ucierać gotowane składniki do jedzenia dla niemowląt. Mikser posiada funkcje PULSE, TURBO i ICE oraz 5 prędkości obrotowych, co pozwala dostosować jego pracę do naszych potrzeb. SB1000 to także elegancki i ciekawy design. Jak najszybciej rozdrobnić warzywa? W blenderze Zelmer! Jeśli lubisz gotować i cenisz szybkie gotowanie, polecamy nasze blendery stojące. Te praktyczne urządzenia błyskawicznie posiekają i zmiksują potrzebne składniki. W krótką chwilę rozdrobnią jarzyny do sosu, zmiksują owoce do koktajlu i wymieszają ciasto na naleśniki - wystarczy, że wrzucisz do nich produkty i naciśniesz jeden przycisk. Wszystkie nasze blendery mają niezawodne ostrza ze stali szlachetnej, pojemne dzbany na produkty oraz praktyczną funkcję pulsacyjną. Miłośnikom zimnych napojów i mrożonych deserów polecamy modele z funkcja kruszenia lodu.
234,99 205,94 PLN
Blender butelkowy smoothie maker GOTIE GBL-600

Blender butelkowy smoothie maker GOTIE GBL-600

Blender butelkowy smoothie maker GOTIE GBL-600 Mini blender GOTIE GBL-600 to małe, poręczne urządzenie zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Dzięki niemu możesz przyrządzić w kilka sekund i zabrać ze sobą samodzielnie przygotowany napój lub koktajl. Butelki posiadają standaryzowany rozmiar, dzięki czemu bezproblemowo zmieszczą się w uchwycie samochodowym albo rowerowym koszyku na bidon. System redukcji drgań gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo użytkowania, niezależnie od tego, czy przyrządzasz koktajl z miękkich truskawek, czy blendujesz twarde owoce lub warzywa. Elegancka, wykonana ze stali nierdzewnej obudowa oraz butelki z trwałego, bezpiecznego dla zdrowia tworzywa spełniają najwyższe standardy jakości i wyróżniają się niebanalnym designem. Kielich i nóż są elementami demontowalnymi, bez przeszkód można myć je w zmywarce. W komplecie znajdują się dwie butelki oraz nakrętka z ergonomicznym klipsem, umożliwiającym przypięcie bidonu do paska. Zaawansowany, trwały silnik urządzenia posiada szereg zabezpieczeń i objęty jest rozszerzoną, trzyletnią gwarancją. Cechy dodatkowe: - elementy pozbawione szkodliwego bisfenolu A - idealny do szybkiego przygotowywania koktajli, napojów, drinków - dwie butelki w zestawie - nakrętka z ergonomicznym klipsem - demontowalny nóż ze stali nierdzewnej - rozszerzona, trzyletnia gwarancja na silnik
159,00 PLN
Blender kielichowy GOTIE GBL-800

Blender kielichowy GOTIE GBL-800

Blender kielichowy GOTIE GBL-800 GOTIE GBL-800 to produkt unikalny wśród blenderów kielichowych. Wyróżnia go wyświetlacz LCD, zaprogramowane tryby pracy, szeroko regulowane prędkości obrotowe oraz impulsowa praca. Projektując ten blender, skupiliśmy się na pełnej automatyce i prostocie obsługi. W efekcie tego wystarczy, że wybierzesz jeden z pięciu dostępnych programów, a urządzenie samoczynnie wybierze prędkość obrotową dopasowaną do charakterystyki blendowanego produktu. Bez problemu skruszysz lód, zmiksujesz owoce i warzywa, przygotujesz koktajl lub drinka. Impulsowa praca wydajnego silnika o mocy 800W zapewnia najwyższą efektywność miksowania, pozwalając produktom płynnie opadać na dno kielicha. System redukcji drgań gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo użytkowania, niezależnie od tego, czy przyrządzasz koktajl z miękkich owoców, czy kruszysz twardy lód. Jeśli zechcesz, możesz przejąć manualną kontrolę nad urządzeniem: ręcznie wybrać jedną z 12 prędkości obrotowych i samodzielnie ustawić czas pracy. Elegancka, wykonana ze stali nierdzewnej obudowa oraz kielich z hartowanego szkła spełniają najwyższe standardy jakości i wyróżniają się niebanalnym designem. Pełną ergonomię i wygodę użytkowania zapewnia specjalnie zaprojektowana pokrywa z autonomicznym otworem wlotowym, umożliwiająca wkładanie produktów bez potrzeby jej zdejmowania. Kielich i nóż są elementami demontowalnymi, bez przeszkód można myć je w zmywarce. Zaawansowany, trwały silnik urządzenia posiada szereg zabezpieczeń i objęty jest rozszerzoną, trzyletnią gwarancją. Cechy dodatkowe: - BPA free - elementy pozbawione szkodliwego bisfenolu A - wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem czasu pracy - sterowanie mikroprocesorowe - pięć zaprogramowanych trybów pracy - kruszenie lodu, miksowanie, koktajle, napoje, drinki - dwanaście prędkości obrotowych - ręczne ustawienia czasu pracy - kielich ze szkła hartowanego o pojemności 1,5 l z ergonomicznym uchwytem i pokrywą z autonomicznym otworem wlotowym - demontowalny nóż ze stali nierdzewnej - rozszerzona, trzyletnia gwarancja na silnik
259,00 PLN
-33%
Blender stojący Russell Hobbs-56 Mix & Go Steel, moc W, poj. x.6l, plastikowy

Blender stojący Russell Hobbs-56 Mix & Go Steel, moc W, poj. x.6l, plastikowy

Blender stojący Russell Hobbs 23470-56 Mix andamp; Go Steel, moc 300 W, poj. 2 x 0.6l, plastikowy Spieszysz się do pracy? Biegniesz na siłownię? Jeśli jesteś zbyt zajęty na przygotowanie porządnego śniadania w godzinach porannych, Mix and Go Steel jest idealnym produktem dla Ciebie. W jednym urządzeniu odnajdziesz blender z dwoma przenośnymi butelkami i załączonymi nakrętkami. Niezależnie od tego czy kochasz jagody, czy preferujesz smaczne banany i kremowe jogurty, możesz przygotować pyszny koktajl odżywczy, a potem po prostu zabrać butelkę ze sobą. Mix andamp; Go Steel to kompaktowy, osobisty i łatwy w czyszczeniu blender, zawierający dwie butelki o pojemności 600ml. Pasują do standardowych uchwytów samochodowych, dzięki czemu możesz z nich korzystać nawet podczas jazdy. Dzięki butelce, która jest jednocześnie pojemnikiem do blendowania, nie musisz martwić się o bałagan w kuchni.Domowe koktajle są świeższe, tańsze i lepsze dla Twojego zdrowia niż jakikolwiek produkt dostępny w sklepach. Mix andamp; Go Steel posiada ostrza do kruszenia lodu, służące do przygotowania bardzo zimnych napojów. Mogą być używane także do przygotowania składników do zupy/koktajli/mieszanek protoeinowych. Jedyne co musisz zrobić to zmiksować składniki i w drogę!
229,99 155,00 PLN
-21%
Blender Mikser Smoothie Eldom BLP10 Mix&Go HI pomarańczowy

Blender Mikser Smoothie Eldom BLP10 Mix&Go HI pomarańczowy

Blender ELDOM BLP10 Mikser Smoothie Pojemnik miksujand#261;cy który sand#322;uand#380;y równieand#380; jako bidon. - najwyand#380;sza jakoand#347;and#263; wykonania - mikser + kubek do miksowania który jednoczeand#347;nie jest porand#281;cznym bidonem - praca pulsacyjna urzand#261;dzenia - kubek do miksowania wolny od bisfenolu A - BPA FREE - nóand#380; wykonany ze stali szlachetnej - proste i and#322;atwe czyszczenie - zabezpieczenie przed niepoprawnym uruchomieniem - produkt dostand#281;pny w dwóch and#380;ywych kolorach: pomaraand#324;czowy oraz zielony - wymiary kubka do miksowania oraz jednoczeand#347;nie -bidonu - 21,5 cm x 7 cm ( pojemnoand#347;and#263; 600 ml ) - wymiary blendera w caand#322;oand#347;ci - 36,5 x 12,5 cm - moc 300W - gwarancja 24 miesiand#261;ce Blender Eldom BLP10 Fitto Blender dla ciebie BLP10 przeznaczony jest do prostego szybkiego przygotowywania koktajli i smoothie. Pojemnik do miksowania sand#322;uand#380;y równieand#380; jako wygodny porand#281;czny bidon. Kubek - bidon Bidon jest szczelny oraz posiada specjalny dziubek do picia dziand#281;ki czemu moand#380;esz go zabraand#263; ze soband#261;, i wygodnie napiand#263; siand#281; np na siand#322;owni Wolne od BPA: Kubek wykonany z najwyand#380;szej jakoand#347;ci materiaand#322;ów które nie zawierajand#261; bisfenolu A. Dwa warianty kolorystyczne W sprzedaand#380;y blender w dwóch piand#281;knych wariantach kolorystycznych: zielony i pomaraand#324;czowy Eleganckie opakowanie Idealne nadajand#261;ce siand#281; na prezent WYMIARY
82,00 64,89 PLN
-21%
Blender Mikser Smoothie Eldom BLP10 Mix&Go HI Zielony

Blender Mikser Smoothie Eldom BLP10 Mix&Go HI Zielony

Blender ELDOM BLP10 Mikser Smoothie Pojemnik miksujand#261;cy który sand#322;uand#380;y równieand#380; jako bidon. - najwyand#380;sza jakoand#347;and#263; wykonania - mikser + kubek do miksowania który jednoczeand#347;nie jest porand#281;cznym bidonem - praca pulsacyjna urzand#261;dzenia - kubek do miksowania wolny od bisfenolu A - BPA FREE - nóand#380; wykonany ze stali szlachetnej - proste i and#322;atwe czyszczenie - zabezpieczenie przed niepoprawnym uruchomieniem - produkt dostand#281;pny w dwóch and#380;ywych kolorach: pomaraand#324;czowy oraz zielony - wymiary kubka do miksowania oraz jednoczeand#347;nie -bidonu - 21,5 cm x 7 cm ( pojemnoand#347;and#263; 600 ml ) - wymiary blendera w caand#322;oand#347;ci - 36,5 x 12,5 cm - moc 300W - gwarancja 24 miesiand#261;ce Blender Eldom BLP10 Fitto Blender dla ciebie BLP10 przeznaczony jest do prostego szybkiego przygotowywania koktajli i smoothie. Pojemnik do miksowania sand#322;uand#380;y równieand#380; jako wygodny porand#281;czny bidon. Kubek - bidon Bidon jest szczelny oraz posiada specjalny dziubek do picia dziand#281;ki czemu moand#380;esz go zabraand#263; ze soband#261;, i wygodnie napiand#263; siand#281; np na siand#322;owni Wolne od BPA: Kubek wykonany z najwyand#380;szej jakoand#347;ci materiaand#322;ów które nie zawierajand#261; bisfenolu A. Dwa warianty kolorystyczne W sprzedaand#380;y blender w dwóch piand#281;knych wariantach kolorystycznych: zielony i pomaraand#324;czowy Eleganckie opakowanie Idealne nadajand#261;ce siand#281; na prezent WYMIARY
82,00 64,89 PLN
-25%
Blender stojący Bosch MMBP0R, moc W, poj..4l, plastikowy

Blender stojący Bosch MMBP0R, moc W, poj..4l, plastikowy

Blender stojący Bosch MMB 21P0R, moc 500 W, poj. 2.4l, plastikowy Blender kielichowy Bosch szybko i dokładnie rozdrobni, wymiesza i zblenduje składniki. Cechy produktu: Wygodna i łatwa obsługa: Pokrętło z 2 ustawieniami prędkości + funkcją Pulse. Bez obawy o sprzątanie po przygotowaniu: Dzbanek, pokrywę i miarkę można myć w zmywarce. Elementy z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa. Moc silnika 500 W: Wystarczająca moc do kruszenia lodu i zmiksowania owoców czy warzyw.
264,99 198,00 PLN
-18%
Blender stojący Gotie GBL, moc W,.5l, szklany

Blender stojący Gotie GBL, moc W,.5l, szklany

Blender kielichowy Gotie GBL 800. Blender kielichowy marki Gotie wyposażony w wydajny silnik o mocy 800 W.    Cechy produktu: BPA Free - elementy pozbawione szkodliwego bisfenolu A wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem czasu pracy sterowanie mikroprocesorowe pięć zaprogramowanych trybów pracy - kruszenie lodu, miksowanie, koktajle, napoje, drinki dwanaście prędkości obrotowych ręczne ustawienia czasu pracy kielich ze szkła hartowanego o pojemności 1.5 l z ergonomicznym uchwytem i pokrywą z autonomicznym otworem wlotowym demontowalny nóż ze stali nierdzewnej
284,99 233,99 PLN
-16%
Blender stojący Amica BTK IN, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Amica BTK IN, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Amica BTK 5011 IN, moc 800 W, poj. 1.5l, szklany Blender stojący Amica BTK 5011 IN o mocy 800 W posiada obudowę ze stali szlachetnej i szklany dzbanek o pojemności 1.5 l. BTK 5011 IN posiada płynną regulację w zakresie od 1 do 10 oraz funkcję Pulse, ledowe podświetlenie, zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dzięki stalowym ostrzom można w tym modelu kruszyć lód. Płynna regulacja prędkości Duża rozpiętość prędkości i jej płynna regulacja pozwala na swobodne przełączanie się między obrotami blendera w zależności od potrzeb. Funkcja Pulse Dokładne i niesamowicie szybkie miksowanie składników. Specjalna funkcja, zaprojektowana z myślą o zadaniach specjalnych. Dzięki niej nawet twarde produkty będą idealnie rozdrobnione. Szklany dzban Najwyższa trwałość i gwarantowana niezawodność nawet przy rozdrabnianiu twardych lub ciepłych produktów. Zabezpieczenie przed przegrzaniem Specjalna konstrukcja silnika, która chroni go przed przegrzaniem i uszkodzeniem. Nóż ze stali nierdzewnej Specjalne ostrza, dzięki, którym urządzenie poradzi sobie nawet z najtwardszymi składnikami. Miarka w pokrywie blendera Odmierzanie potrzebnych składników staje się proste i precyzyjne, jak nigdy dotąd. Funkcja kruszenia lodu Skruszenie lodu jest niezwykle proste. Odpowiednio zaprojektowane specjalne ostrza pokruszą każdą lodową bryłkę, która znajdzie się w dzbanku.
279,99 234,35 PLN
-37%
Blender stojący Russell Hobbs-56 Aura, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Russell Hobbs-56 Aura, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Russell Hobbs 18995-56 Aura, moc 750 W, poj. 1.5l, szklany Gładkie rozdrabnianie Blender kielichowy Aura z młynkiem jest idealny do owoców na smoothie czy warzyw na zupy i puree dla dzieci. Końcówka do mielenia oznacza możliwość radzenia sobie także z twardszymi składnikami, np. ziarnami kawy, orzechami i przyprawami. 2 ustawienia prędkości, funkcja pulsacyjna i ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej umożliwiają mieszanie praktycznie wszystkich składników szybko i sprawnie, aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Urządzenie posiada zdejmowaną pokrywę, którą można otworzyć, aby dodać kolejne składniki już w trakcie blendowania. Zbiornik o pojemności 1,5 litra jest wystarczająco duży do przygotowania zupy lub smoothie dla każdego za jednym razem. Blender kielichowy z młynkiem Aura ma nowoczesne, białe wykończenie, które świetnie dopasuje się do każdej stylowej kuchni. Dodatkowo szklany młynek do ziół, kawy, itp.. Moc 750W Szklany dzbanek 1,5 L Ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej dla łatwiejszego rozdrabniania Wyjmowane ostrza dla łatwiejszego czyszczenia 2 ustawienia prędkości + pulse Wyjmowany korek w pokrywie umożliwia dodawanie składników w trakcie pracy urządzenia Blokada bezpieczeństwa w podstawie Schowek na przewód Antypoślizgowe nóżki AURA Świeżość, charakterystyczny design i białe wykończenie - kolekcja Aura wniesie elegancję do każdej kuchni. Produkty kolekcji to niezbędny arsenał pełnych funkcji i jakości urządzeń kuchennych. Przygotowanie żywności Przygotowanie żywności może być pracochłonne. Urządzenia do przetwarzania żywności są niezbędne dla miłośników gotowania, którzy chcą przygotować posiłek od podstaw lub dla osób, które cenią sobie autentyczny, domowy smak. Russell Hobbs oferuje Ci różnorodne urządzenia, dzięki którym będziesz mógł miksować, ubijać, mieszać, siekać lub rozdrabniać, sprawiając, że życie stanie się łatwiejsze. Produkty zaprojektowano i testowano pod kątem łatwego przygotowywania żywności, oszczędności czasu oraz przyjemniejszego sprzątania. Urządzenia do przetwarzanie żywności są niezbędne do przygotowania posiłków od podstaw. Bez względu na to czy chcesz miksować, ubijać, siekać, rozdrabniać czy kruszyć, Russell Hobbs oferuje całą gamę urządzeń stworzonych by ułatwić Ci życie.
314,99 199,09 PLN
-22%
Rozdrabniacz Bosch MMRA1, moc W, poj..8l, biały

Rozdrabniacz Bosch MMRA1, moc W, poj..8l, biały

Rozdrabniacz Bosch MMR 08A1. Wielofunkcyjny rozdrabniacz Bosch oszczędza czas i miejsce, rozwiąże wszystkie problemy, jakie napotkać można w kuchni przygotowując potrawy. Dzięki dołączonym akcesoriom wykorzystać go można do wielu rozmaitych zadań, które zajmą znacznie mniej czasu niż zwykle. Mimo niewielkich rozmiarów wielofunkcyjność tego urządzenia jest ogromna. Rozdrabniacz to urządzenie do przyrządzania potraw, które spełnia wszystkie potrzeby nowoczesnej kuchni, prosty w obsłudze nadający się do drobnych prac, ale również do przygotowywania bardziej skomplikowanych potraw w większych ilościach.
109,99 85,62 PLN
-10%
Blender stojący Esperanza EKMR, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender stojący Esperanza EKMR, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender z bidonem do miksowania warzyw i owoców. Gumowe podkładki. Ostrze ze stali nierdzewnej.
69,99 62,99 PLN
-21%
Blender stojący Esperanza EKMB, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender stojący Esperanza EKMB, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender z bidonem do miksowania warzyw i owoców. Gumowe podkładki. Ostrze ze stali nierdzewnej.
69,99 55,00 PLN
-15%
Blender stojący Severin SM, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Severin SM, moc W, poj..5l, szklany

Blender Severin SM3710. Cechy produktu: Sterowanie przyciskami Soft Touch Przełącznik On/Off Zmienna regulacja prędkości - maksymalnie 20.000 obrotów na minutę. Program Pulse rozdrabnia składniki w krótkim czasie, przy maksymalnej prędkości. Program do kruszenia lodu. Urządzenie zaczyna pracę od maksymalnej prędkości, zwalnia, po czym wraca do maksymalnej prędkości. Program do Smoothie, przeznaczony do przyrządzania koktajli. Wyłącza urządzenie po upłynięciu 1 minuty. Dzięki temu nie dochodzi do przegrzania składników, co pozwala zachować wartościowe składniki odżywcze. 6-skrzydłowe ostrze ze stali nierdzewnej Ostrza zdejmowane, łatwe do czyszczenia Zdejmowany, szklany kilelich z miarką Pokrywa z dużym otworem, ułatwia podawanie składników w trakcie pracy. Antypoślizgowe nóżki
409,00 349,00 PLN
-17%
Blender stojący Severin SM, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Severin SM, moc W, poj..5l, szklany

Blender Severin SM3718. Cechy produktu: zdejmowany szklany pojemnik do miksowania z dziobkiem 2 stopnie prędkości dodatkowy przycisk andquot;Pulseandquot; do krótkich cyklów miksowania pokrywa z otworem do wkładania produktów noże ze stali szlachetnej wyłącznik bezpieczeństwa zwijacz przewodu
176,99 146,71 PLN
-24%
Blender stojący Severin SM, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender stojący Severin SM, moc W, poj..6l, plastikowy

Mikser do koktajli owocowych. Moc około 300 W. Pojemność 600 ml. Mikser i kubek w jednym. Dwa zdejmowane kubki z trifenylometanu (nie zawiera BPA) z pokrywkami, nadające się do mycia w zmywarce. Jeden stopień prędkości, z dodatkową funkcją pracy pulsacyjnej. Łatw czyszczenie. Noż ze stali szlachetnej. Wyłącznik bezpieczeństwa oraz antypoślizgowe, gumowe nóżki. Praktyczny w podróży, czy w pracy.
134,99 102,39 PLN
-19%
Blender stojący Severin SM, moc W, poj.l, szklany

Blender stojący Severin SM, moc W, poj.l, szklany

Blender Severin SM 3737 doskonale sprawdzi się nie tylko do przygotowania koktajli i sosów, ale również do kruszenia lodu. Dzięki możliwości wyboru spośród 2 prędkości oraz zastosowaniu funkcji pulsacji działanie urządzenia można dostosować do indywidualnych preferencji.
219,99 179,26 PLN
-24%
Blender stojący Severin SM, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender stojący Severin SM, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender Severin SM3739. Blender stojący o mocy 300 W i pojemności 0.6 litra. Nóż tnący wykonany został z wytrzymałej ze stali nierdzewnej. Pojemnik wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa o pojemności 600 ml z hermetycznym zamknięciem.
169,00 129,00 PLN
-15%
Blender stojący Camry CR, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Camry CR, moc W, poj..5l, szklany

Blender Camry CR 4050. Potężny blender, zdolny do szybkiego kruszenia lodu i miksowania produktów spożywczych. Silnik DC gwarantuje cichą pracę mimo mocy 500 W. Niezwykle trwały dzięki ostrzom wykonanym ze stali szlachetnej i szklanego dzbanka. Wyposażony w funkcję PULSE i dzbanek o pojemności 1500 ml jest doskonałym narzędziem kucharza i profesjonalnego barmana. Cechy produktu: 2 Poziomy prędkości Funkcja ""Pulse"" Wygodny dzbanek ze szkła Funkcja kruszenia lodu Ostrze ze stali szlachetnej Pojemność: 1,5l Moc: 500W Nie należy wlewać wrzątku do szklanej misy
136,99 115,99 PLN
-31%
Blender stojący Gotie GBL, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender stojący Gotie GBL, moc W, poj..6l, plastikowy

Blender Gotie GBL 600. Mini blender GOTIE GBL-600 to małe, poręczne urządzenie zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Dzięki niemu możesz przyrządzić w kilka sekund i zabrać ze sobą samodzielnie przygotowany napój lub koktajl. Butelki posiadają standaryzowany rozmiar, dzięki czemu bezproblemowo zmieszczą się w uchwycie samochodowym albo rowerowym koszyku na bidon. System redukcji drgań gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo użytkowania, niezależnie od tego, czy przyrządzasz koktajl z miękkich truskawek, czy blendujesz twarde owoce lub warzywa. Elegancka, wykonana ze stali nierdzewnej obudowa oraz butelki z trwałego, bezpiecznego dla zdrowia tworzywa spełniają najwyższe standardy jakości i wyróżniają się niebanalnym designem. Kielich i nóż są elementami demontowalnymi, bez przeszkód można myć je w zmywarce. W komplecie znajdują się dwie butelki oraz nakrętka z ergonomicznym klipsem, umożliwiającym przypięcie bidonu do paska. Zaawansowany, trwały silnik urządzenia posiada szereg zabezpieczeń i objęty jest rozszerzoną, trzyletnią gwarancją. Cechy produktu: BPA free - elementy pozbawione szkodliwego bisfenolu A idealny do szybkiego przygotowywania koktajli, napojów, drinków dwie butelki w zestawie nakrętka z ergonomicznym klipsem demontowalny nóż ze stali nierdzewnej rozszerzona, trzyletnia gwarancja na silnik
192,99 133,85 PLN
-17%
Blender stojący Kalorik BL, moc W, poj..5l, szklany

Blender stojący Kalorik BL, moc W, poj..5l, szklany

Blender Kalorik BL 1001. Cechy produktu: Pojemność dzbanka 1,5 l Regulacja prędkości obrotów Funkcja Pulse Funkcja kruszenia lodu Szklany dzbanek Zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem Ostrza ze stali nierdzewnej Moc 700 W
224,99 186,43 PLN
-37%
Blender Philips HR/90, moc W, poj.l, plastikowy

Blender Philips HR/90, moc W, poj.l, plastikowy

Blender Philips HR 2162/90, moc 600 W, poj. 2l, plastikowy Blender Philips Viva Collection łączy w sobie silnik o mocy 600 W, dzbanek o pojemności 2 l i ostrze ProBlend 5. Dzięki temu doskonale nadaje się do przygotowywania koktajli i potraw. Urządzenie jest proste w obsłudze i zapewnia doskonałe rezultaty! Dokładniejsze rozdrobnienie dzięki technologii ProBlend 5* 600 W Plastikowy dzbanek 2 l Wiele ust. prędkości i funkcja pulsacji ProBlend 5 Silnik o dużej mocy - 600 W Silnik o dużej mocy (600 W) umożliwia łatwe miksowanie i mieszanie. 5-ramienne ostrze ProBlend umożliwia skuteczne miksowanie i mieszanie Nietłukący się dzbanek o pojemności 2 l Dzięki wzmocnieniu ten plastikowy dzbanek gwarantuje długie użytkowanie. Kilka prędkości do miękkich i twardych składników Różnorodne ustawienia pozwalają miksować z wybraną prędkością i do żądanego stopnia rozdrobnienia. Pokrętło o specjalnym kształcie zapewnia wygodną obsługę Pokrętło o specjalnym kształcie zapewnia wygodną obsługę i lepszą regulację prędkości. Funkcja pulsacyjna do miksowania i mieszania Tryb pulsacyjny umożliwia wygodne kontrolowanie poziomu i czasu miksowania. Wskaźnik poziomu wody i uchwyt ułatwiają użytkowanie Wskaźnik poziomu wody i uchwyt ułatwiają użytkowanie i nalewanie.
314,99 199,00 PLN
-20%
Blender stojący Braun JB BK, moc W, poj..6l, szklany, czarny

Blender stojący Braun JB BK, moc W, poj..6l, szklany, czarny

Blender stojący Braun JB 5160 BK, moc 1000 W, poj. 1.6l, szklany, czarny Podręczny asystent kulinarny Blender kielichowy JB 5160 BK to profesjonalne urządzenie, które dzięki najnowocześniejszej technologii i zaawansowanym funkcjom ułatwi codzienne gotowanie. Kompaktowa forma, 1000 W mocy, inteligentne programy i aż 11 prędkości pracy zapewniają doskonałe efekty blendowania, gwarantując wygodę użytkowania. Innowacyjny dzbanek, wykonany ze szkła Thermo resist umożliwia przetwarzanie potraw o każdej temperaturze. W kilka chwil przygotuje aksamitne zupy kremy, aromatyczne sosy, świeże dressingi do sałatek, domowe pesto, słodkie musy, kremy, puree, owocowe koktajle i orzeźwiające drinki. Połączenie mocy i użyteczności Blender JB 51600 BK wyposażono w mocny i niezawodny, a jednocześnie bardzo cichy, 1000 - watowy silnik, zamknięty w kompaktowej obudowie. Przycisk pracy pulsacyjnej oraz 11 opcjonalnych prędkości pracy zapewniają perfekcyjne rezultaty mieszania oraz pozwalają dostosować tempo blendowania do konkretnej potrawy lub osiągnięcia oczekiwanej struktury dania. Wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej szybko i skutecznie rozdrabniają produkty. Ich kształt został zaprojektowany tak, aby składniki nie blokowały się podczas blendowania, ale były podbijane do góry i ponownie trafiały pod ostrza. Dzięki tej innowacji, poradzą sobie nawet z kruszeniem lodu. Uniwersalny dzbanek Unikalny dzbanek blendera JB 5160 BK został wykonany ze szkła THERMO RESIST, odpornego na wysokie i niskie temperatury. Sprawdza się nawet w temperaturze sięgającej 160 anddeg;C. Tworzywo gwarantuje bezpieczeństwo w zetknięciu z produktami spożywczymi i umożliwia przygotowanie wszelkiego rodzaju potraw, z łatwością blendując zarówno gorące zupy, jak i mocno schłodzone koktajle. Dzięki specjalnemu obiegowi mieszania, zapewnia rotację płynów w pionie i poziomie, co zwiększa wydajność oraz gwarantuje doskonałe efekty. Pojemność 1,6 litra pozwala przygotować sporą porcję orzeźwiającego koktajlu owocowego lub soku warzywnego, smoothie, wszelkich sosów, zup, kremów czy dań dla dzieci. 11 prędkości oraz funkcja pulsacyjna Przycisk pracy pulsacyjnej oraz 11 opcjonalnych prędkości pracy zapewniają perfekcyjne rezultaty mieszania oraz pozwalają dostosować tempo blendowania do konkretnej potrawy lub osiągnięcia oczekiwanej struktury dania. Wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej szybko i skutecznie rozdrabniają produkty. Ich kształt został zaprojektowany tak, aby składniki nie blokowały się podczas blendowania, ale były podbijane do góry i ponownie trafiały pod ostrza. Dzięki tej innowacji, poradzą sobie nawet z kruszeniem lodu. Inteligentnie zaprojektowane programy Dzięki nowym ustawieniom (kruszenie lodu, zupaandamp;puree, smoothie) blender inteligentnie wybiera odpowiednią porędkość dla perfekcyjnych rezultatów. Specjalnie zaprojektowany kielich Wyjątkowe połączenie wyprofilowanego kształtu kielicha oraz wysokie umiejscowienie noży umożliwia skuteczną cyrkulację produktów tworząc idealny przepływ dla optymalnych rezultatów.
559,99 449,00 PLN
-13%
Rozdrabniacz Ariete Saladino, bezprzewodowy, pomarańczowy

Rozdrabniacz Ariete Saladino, bezprzewodowy, pomarańczowy

Ariete 1789 Saladino cordless pomarańczowy bezprzewodowy rozdrabniacz zasilany akumulatorami posiada 4 tarcze ze stali nierdzewnej. Po założeniu odpowiedniej tarczy, rozdrabniacz: kroi, plasterkuje, sieka oraz karbuje warzywa i owoce. Projektowanie prostych i użytecznych produktów to nasza misja!   Ariete powstała w 1964 roku, w sercu Toskanii, krainie malowniczych krajobrazów i przyjaznych ludzi, w miejscu, w którym jakość życia i troska o domowe ognisko stanowi najwyższą wartość, miejscu znanym z kreatywności i genialności jego mieszkańców. Ścisły związek z Klientem i świadomość potrzeb gospodarstw domowych sprawiają, że produkty Ariete są synonimem innowacji i funkcjonalności, a także oryginalności na rynku AGD. Najnowocześniejsze technologie zastosowane w procesach produkcji pozwalają uzyskać parametry i cechy produktów, które stają się wzorcowymi dla całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Misją Ariete jest projektowanie prostych, użytecznych i estetycznie doskonałych produktów dla Twojego gospodarstwa domowego. Konsekwentnie najwyższa jakość i technologia, pozwalają nam zajmować od wielu lat czołowe miejsce.
269,99 236,00 PLN
Rozdrabniacz Ariete, moc W, poj..5l, fioletowy

Rozdrabniacz Ariete, moc W, poj..5l, fioletowy

Ariete 1835 choppi Specjalne połączenie jakości i wzornictwa Choppi 1835, idealne urządzenie do szybkiego miksowania, kruszenia lodu, obierania czosnku i rozdrabniania. Łatwy w użyciu, wystarczy nacisnąć palcem i wszystko jest gotowe w kilka minut. Moc 200 W Funkcja Turbo Pojemność 0,5 l Podwójne metalowe ostrza Silikonowa nasadka do obierania czosnku Możliwość kruszenia lodu Możliwość mycia w zmywarce wszystkich podzespołów Wymiary: 135x135x245 mm Waga 1,3 kg Gwarancja 2 lata Projektowanie prostych i użytecznych produktów to nasza misja! Ariete powstała w 1964 roku, w sercu Toskanii, krainie malowniczych krajobrazów i przyjaznych ludzi, w miejscu, w którym jakość życia i troska o domowe ognisko stanowi najwyższą wartość, miejscu znanym z kreatywności i genialności jego mieszkańców. Ścisły związek z Klientem i świadomość potrzeb gospodarstw domowych sprawiają, że produkty Ariete są synonimem innowacji i funkcjonalności, a także oryginalności na rynku AGD. Najnowocześniejsze technologie zastosowane w procesach produkcji pozwalają uzyskać parametry i cechy produktów, które stają się wzorcowymi dla całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Misją Ariete jest projektowanie prostych, użytecznych i estetycznie doskonałych produktów dla Twojego gospodarstwa domowego. Konsekwentnie najwyższa jakość i technologia, pozwalają nam zajmować od wielu lat czołowe miejsce.
195,99 PLN
-13%
Blender stojący Adler AD, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Adler AD, moc W, poj..5l, plastikowy

Blender stojący Adler AD 4057 Potężny blender, zdolny do szybkiego miksowania produktów spożywczych. Silnik DC gwarantuje cichą pracę mimo mocy 450W. Niezwykle trwały dzięki ostrzom wykonanym ze stali szlachetnej i wytrzymałego dzbanka. Wyposażony w funkcję PULSE i dzbanek o pojemności 1500 ml jest doskonałym narzędziem kucharza i profesjonalnego barmana. Prosty przepis na ekskluzywne dania: wszechstronność, komfort i bezpieczeństwo. Roboty kuchenne doskonale pomagają przezwyciężyć opinię o trudach prowadzenia domowej kuchni. Przy ich pomocy każdy może szybko i bez większego wysiłku przygotować nawet skomplikowane dania. Łatwość użytkowania, przechowywania i pielęgnacji naszych nowych robotów nie pozostawiają nic do życzenia. Ponadto wiele części można myć w zmywarce. Atutem jest poręczna wielkość i kompaktowa budowa robota - zmieścisz go w każdej szafce. Zacznij dzień w dobrym stylu! Blender Adler AD 4057 idealny do kruszenia lodu, przygotowywania koktajli, miksowania zup, łatwy w utrzymaniu czystości. Przygotowanie ich w naszym blenderze to kwestia kilku minut.
99,99 87,13 PLN
Rozdrabniacz Ariete, moc W, poj..25l, pomarańczowy

Rozdrabniacz Ariete, moc W, poj..25l, pomarańczowy

Rozdrabniacz Ariete 1836 choppy Chopper o mocy 160W i pojemności 250 ml jest kompaktowy, idealny do codziennego użytku w kuchni. Służy do szybkiego i łatwego siekania niewielkich ilości. Urządzenie można całkowicie rozmontować do mycia.
111,99 PLN
Rozdrabniacz Ariete, moc W, poj..5l, pomarańczowy

Rozdrabniacz Ariete, moc W, poj..5l, pomarańczowy

Rozdrabniacz Ariete 1835 choppi rozdrabniacz pomarańczowy Wielofunkcyjny rozdrabniacz do produktów spożywczych, z pojemnikiem z ostrzem miksującym o pojemności 0.5 l, z możliwością obierania czosnku za pomocą specjalnej nakładki oraz kruszenia lodu. Wyjątkowe urządzenie wielofunkcyjne do rozdrabniania, miksowania z funkcją obierania czosnku - to chyba jedyne tego typu funkcjonalne urządzenie. Moc 200W oraz funkcja turbo pozwolą na szybkie przygotowanie posiłków w krótkim czasie. Rozdrabniacz posiada specjalną silikonową nasadkę do obierania czosnku, a także możliwość kruszenia lodu. Możliwość mycia w zmywarce poszczególnych cześci urządzenia. Jest mały i leciutki - waży zaledwie 1,3 kg więc znajdzie miejsce w każdej, nawet najmniejszej kuchni! Rozdrabniacz Choppi wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jego design skomponuje się z każdym wnętrzem, a jakość wykonania i funkcjonalność sprawią, że będzie idealnym pomysłem na prezent.
195,99 PLN
-21%
Blender stojący Ariete Drink & Go, moc W, poj..57l, platikowy, pomarańczowy

Blender stojący Ariete Drink & Go, moc W, poj..57l, platikowy, pomarańczowy

Blender Ariete 563 Drink andamp; Go w kolorze pomarańczowym o mocy 300 W posiada w zestawie 2 zamykane przenośne hermetyczne pojemniki o pojemności 0,57 l i 0,4 l.
162,99 129,09 PLN
-22%
Blender stojący Severin SM, moc W, poj.l, szklany

Blender stojący Severin SM, moc W, poj.l, szklany

Blender kielichowy o mocy 500 W. Szklany kielich o pojemności 1 litra. Funkcje ubijania, siekania, kruszenia lodu w jednym! Praca ciągła z regulacją (2 prędkości) + tryb pulsacyjny. Nóż ze stali nierdzewnej.
179,00 140,23 PLN
-17%
Blender stojący Severin SM, moc W, poj.l, szklany

Blender stojący Severin SM, moc W, poj.l, szklany

Blender stojący Severin SM 3738, moc 500 W, poj. 1l, szklany Mikser do koktajli owocowych. Moc około 500 W. Pojemność 1 l. Mikser i kubek w jednym. Dwa zdejmowane kubki z trifenylometanu (nie zawiera BPA) z pokrywkami, nadające się do mycia w zmywarce. Pojemnik miksera dostosowany do kruszenia lodu. Dodatkowa nakładka młynka do przypraw, pesto, sosów i musów (130 ml). Pokrywa z otworem do podawania składników i zintegrowanym kubkiem miarowym. Dwa stopnie prędkości, z dodatkową funkcją pracy pulsacyjnej. Łatwe czyszczenie. Nóż ze stali nierdzewnej. Wydajny silnik. Konstrukcja ze stali nierdzewnej. Uchwyt do nawijania kabla. Wyłącznik bezpieczeństwa oraz antypoślizgowe, gumowe nóżki. Praktyczny w podróży i w pracy.
188,99 156,97 PLN
Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w najlepszych sklepach internetowych.

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach, nowościach i kodach rabatowych