‹ Powrót do: Inne

Porcelanowe figurki Amir & Camelus

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Figurki stanowiące uzupełnienie bożonarodzeniowej kolekcji Presepe. Amir & Camelus podążają do szopki, aby zobaczyć co takiego tam się wydarzyło. Beduin i jego wierny wielbłąd stanowią efektowną, zwracającą na siebie uwagę, parę. Sprawdzą się zarówno jako część szopki Presepe, jak i oryginalna ozdoba. Wyjątkowy styl Massimo Giacona widoczny jest już przy pierwszym przyjrzeniu się figurkom. Tak, jak inne z figurek towarzyszących scenie Presepe, również Amir & Camelus zostały wykonane z porcelany dekorowanej ręcznie.Amir:Wysokość: 4,3 cmŚrednica: 3 cmCamelus:Wysokość: 5,3 cmWymiary obrysu: 6,5 x 2 cm

Marka: A di Alessi

Skomentuj!

Zobacz także

Cukiernica porcelanowa z pokrywką i łyżeczką Barista

Cukiernica porcelanowa z pokrywką i łyżeczką Barista

Akcesoria z kolekcji Barista marki WMF to produkty dla miłośników kawy, charakteryzujące się prostymi, nowoczesnymi, pasującymi do siebie kształtami. Prezentowana tu cukiernica rozszerzająca się ku górze ma kształt przypominający kubek do kawy i wykonana została z porcelany z pokrywką z polerowanego Cromarganu® - materiału opatentowanego przez markę WMF, będącego wysokiej jakości stopem stali nierdzewnej 18/10, który jest trwały i neutralny dla smaku. Pokrywka charakteryzuje się typowym dla kolekcji, okrągłym zagłębieniem. Cukiernica ma pojemność 130 gram cukru i wyposażona została w łyżeczkę, którą wsunąć można przez specjalnie w tym celu zaprojektowany otwór. Otwór służyć może jednak również do dozowania cukru, która to opcja sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku wszystkich, którzy wiodą słodkie życie z herbatą w dłoni.
114,00 PLN
Figurka Norm

Figurka Norm

Rodzinę Normies warto zaprosić do swojego domu. Całą albo chociaż niektórych jej członków. Każdy z nich ma bowiem swój odmienny charakter i jemu tylko właściwy styl! Zalety:Normies to abstrakcyjne figurki dekoracyjne gotowe ożywić Twoje wnętrze.  Każda figurka ma swoją indywidualną osobowość, podkreśloną przez unikatowy kolor i wzór graficzny. Poszczególne modele różnią się też między sobą rozmiarem.Na szczególną uwagę zasługują ich oczy - odzwierciedlające rozmaite emocje.Równie dobrze wyglądają w grupie, jak i w pojedynkę.Przeznaczenie: Figurki Normies z chęcią potowarzyszą Ci na nocnym stoliku lub na biurku.Świetnie prezentują się w okolicy książek.Mogą też pomóc w kreatywnej zabawie z dziećmi i układaniu przeróżnych baśniowych historii!Materiały: Wszyscy członkowie familii Normies zrodzili się z malowanego betonu.Dobrze wiedzieć!Cała kolekcja została zaprojektowana dla marki Normann Copenhagen przez designera Simona Legalda.Do czyszczenia można użyć wilgotnej szmatki.
65,00 PLN
Dywan Salsa 160 x 230 cm musztardowy

Dywan Salsa 160 x 230 cm musztardowy

Nowoczesny dywan Salsa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wnętrze potrzebuje odrobiny stylowego "pazura". Rodzaj dywanu:Żółty dywan Salsa został wykonany z mieszanki polipropylenu i poliestru.Wysokość jego runa to 11 mm – dywan nie jest puchaty.Jest to dywan antyelektrostatyczny – łatwo się go czyści i odkurza.Styl dywanu:Dywan Salsa ozdobiono nieregularnym wzorem składającym się z odcieni szarości i żółci; charakterystyczne przetarcia są znakiem rozpoznawczym tej kolekcji marki Obsession. Do jakich wnętrz?Ten model dywanu z kolekcji Salsa doskonale sprawdzi się w chłodnych wnętrzach skandynawskich, których nie chcemy pozbawiać surowego uroku.Krótkie runo sprawia, że dywan sprawdzi się nawet w tzw. ciągach komunikacyjnych.
404,00 PLN
Pojemnik na sól Legio Nova

Pojemnik na sól Legio Nova

Pojemnik, który urzeka subtelną, dekoracyjną powierzchnią i skandynawskich charakterem. Zalety:Pojemnik na sól Legio Nova marki Eva Trio jest okrągły i ma białą, harmonijnie tłoczoną powierzchnię.W zestawie znajduje się także wieko oraz łyżeczka, która ułatwia dozowanie soli.Przeznaczenie:W pojemniku (oprócz soli) możesz umieścić również inne produkty sypkie, np. cukier lub przyprawy.Materiały: Pojemnik jest porcelanowy.Wieko i łyżyczka zostały wykonane z olejowanego drewna dębowego.Dobrze wiedzieć!Sam pojemnik możesz myć w zmywarce, natomiast elementy drewniane powinny być czyszczone wyłącznie ręcznie.
207,00 PLN
Lampka stołowa Vuelta

Lampka stołowa Vuelta

Klasyczny, posągowy wręcz łuk uzupełniony o nowoczesne źródło światła – proszę Państwa, oto Vuelta! Niezwykła lampka stołowa marki Ferm Living.Zalety:Lampka stołowa Vuelta to biały, symetryczny łuk o żłobionej powierzchni. Stanowi rozpraszającą i zmiękczającą światło oprawę oświetleniową. Lampka została wyposażona w energooszczędne diody LED, których żywotność jest określona na ok. 30 000 godzin. Posiada ściemniacz, który pozwala na emitowanie światła w zakresie od 10 do 100% pełnej mocy lampki. Kabel zasilający ma 1,3 metra długości. Przeznaczenie:To lampka o wyjątkowo dekoracyjnych właściwościach – potrafi rozświetlić ciemny zakamarek lub zadać szyku półce z książkami. Materiały:Klosz wykonano z mlecznego szkła.Baza lampki powstała z mosiądzu. Dobrze wiedzieć!Źródło światła jest niewymienialne. Lampkę można wyczyścić suchą ścierką.
876,00 PLN
Świecznik Bloc brązowy marmurowy

Świecznik Bloc brązowy marmurowy

Ciężki, ciemny, solidny, a może i nieco toporny? Świecznik Bloc to propozycja do wnętrz drobiazgowo zaprojektowanych, gdzie każdy element ma swoje miejsce, które zostało wcześniej gruntownie przemyślane. Marmurowy blok jest przeznaczony do ekspozycji jednej długiej świeczki.
119,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019