‹ Powrót do: Inne

Szafka na buty Imelda

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Szafka na buty Imelda to proste, praktyczne i nowoczesne rozwiązanie problemu przechowywania obuwia. Propozycja marki Umbra składa się z dwóch metalowych ram i dwóch półek wykonanych z wytrzymałej, łatwej do utrzymania w czystości, winylowej tkaniny. Zaokrąglone boki i prosta konstrukcja oraz możliwość łączenia ze sobą modułów, sprawiają, że Imelda doskonale sprawdzi się w przestrzeni nowoczesnego, surowego korytarza, oferując wyjątkowe przedpokojowe zażegnanie odwiecznych batalii o "porządek z butami".

Marka: Umbra

Więcej podobnych produktów:

Inne Dom Meble + oświetlenie Szafki na buty
Skomentuj!

Zobacz także

Pojemnik kuchenny Emma 0,5 l grafitowy

Pojemnik kuchenny Emma 0,5 l grafitowy

Zarówno oryginalna pokrywka, jak i sam kształt pojemnika są jego największymi ozdobami.Zalety:Emma to wykonany z ceramiki pojemnik do przechowywania suchych produktów spożywczych.Lśniąca powierzchnia nadaje słoikowi elegancji, tak samo jak pokrywka wykonana z surowego drewna.Pojemnik Emma jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych oraz w dwóch pojemnościach.Przeznaczenie:Emma sprawdzi się jako słoik na kawę lub herbatę - ze względu na swoje eleganckie wzornictwo może być trzymany na wierzchu.Materiały:Pojemnik został wykonany z ceramiki oraz drewna.Dobrze wiedzieć!Pojemnik Emma należy do kolekcji marki Stelton o tej samej nazwie, zaprojektowanej przez duet HolmbäckNordentoft.
235,00 PLN
Wazon z osłoną Bell 25 cm

Wazon z osłoną Bell 25 cm

Wazon z osłoną Bell nie jest typowym rozwiązaniem - ale na pewno Cię nie rozczaruje!Zalety:Wazon posiada osłonę z otworem, przez który roślina może swobodnie oddychać.Osłona nadaje mu nowoczesnego charakteru - to zdecydowanie nie jest tradycyjny wazon.Przeznaczenie:Do wazonu można wstawić kwiaty cięte lub wypełnić go ziemią lub piaskiem, aby zasadzić w nim małą roślinę.Można go również wypełnić światełkami LED lub otoczakami z morskiej plaży. Materiały:Wykonany został z całości z transparentnego szkła. Dobrze wiedzieć!Wazonu nie należy myć w zmywarce.
226,00 PLN
Krzesło ALBERT KUIP SOFT beżowe

Krzesło ALBERT KUIP SOFT beżowe

Krzesło ALBERT KUIP SOFT beżowe
999,00 PLN
-20%
Konsola szklana Cross 110 cm - 110

Konsola szklana Cross 110 cm - 110

Konsola szklana Cross 110 cm - 110
1 059,00 847,00 PLN
Filiżanka ze spodkiem Bell

Filiżanka ze spodkiem Bell

Filiżanka ze spodkiem Bell
59,00 PLN
Pled Hübsch niebieski w paski

Pled Hübsch niebieski w paski

Prać w temperaturze 40°C
484,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019