Zobacz także

Łyżeczka Itsumo do herbaty

Łyżeczka Itsumo do herbaty

“Na co dzień i na zawsze” - to w języku japońskim oznacza termin Itsumo. Łyżeczka zaprojektowana przez Naoto Fukasawę dokładnie taka jest - niezobowiązująca, ale elegancka i nadająca się na każdą okazję. Zalety:Łyżeczka Itsumo ma klasyczną, zaokrągloną formę.Jej gładka powierzchnia została wykończona z połyskiem.Przeznaczenie:Łyżeczka Itsumo ma charakterze deserowy.Nadaje się do kawy i herbaty.Materiały:Wykonano ją z polerowanej stali nierdzewnej.Dobrze wiedzieć!Bezpiecznie można ją myć w zmywarce.
15,00 PLN
Regał Hübsch czerwony jesionowy

Regał Hübsch czerwony jesionowy

Regał Hübsch czerwony jesionowy
3 146,00 PLN
Szkatułka na biżuterię  Stackers 3 komorowa classic różowa

Szkatułka na biżuterię Stackers 3 komorowa classic różowa

Prezentowane tu 3 komorowe pudełko w uniwersalnym rozmiarze classic to element podzielony na 3 prostokątne przegródki - idealne na zegarki, naszyjniki lub długie kolczyki. Produkty Stackers to bowiem oprócz gotowych rozwiązań, przede wszystkim produkty, które można łączyć ze sobą tworząc dowolne, 'spersonalizowane' kombinacje. Po wybraniu elementów w jednakowym rozmiarze i dobraniu do nich elementu z pokrywką bądź samej pokrywki, powstanie pojemnik, który idealnie odpowiadać będzie posiadanym przez użytkownika zasobom. Więcej informacji o produktach i pojemnikach na biżuterię marki Stackers znajdziesz poniżej
104,00 PLN
Szczotka do WC Charley

Szczotka do WC Charley

Szczotka do WC Charley marki Seletti stanowi dowód tego, że stylowe detale mogą zagościć w każdym zakamarku Twojego domu i… pod każdą postacią. Zalety:Uchwyt szczotki i jej baza mają oryginalną, nieregularną powierzchnię. Złota barwa sprawia, że szczotka prezentuje się nieco barokowo. Przeznaczenie:Pasuje idealnie do nowoczesnych, awangardowych toalet - zarówno w mieszkaniach, jak i w lokalach typu hotele czy restauracje. Materiały:Konstrukcja produktu jest metalowa, powleczona warstwą mosiądzu. Dobrze wiedzieć!Autorami projektu są designerzy tworzący pod szyldem Studio Job.
434,00 PLN
Kawiarka Ossidiana 300 ml

Kawiarka Ossidiana 300 ml

Zaparzacz do espresso typu moka to ikona włoskiej kultury parzenia kawy. Wśród designerskich, a jednocześnie klasycznych zaparzaczy z katalogu marki Alessi nie mogło zabraknąć wizjonerskiej propozycji słynnego Mario Trimarchi. Projektant zafascynowany rzeźbą i odkrywaniem formy w bezkształtnym bloku, zaproponował kształt, który powstał w wyniku odłamywania kolejnych warstw aluminium z cylindrycznego bloku (nawiązując techniką do epoki kamienia łupanego!). Osiągnięta w rezultacie tego eksperymentu forma przypomina architektoniczną rzeźbę, którą wygodnie trzyma się w dłoni i która nie tylko parzy doskonałą kawę, ale również pięknie wygląda. Wykonany z odlewanego aluminium zaparzacz wyposażony został w uchwyt i wypustkę z czarnej żywicy termoplastycznej. Trzy dostępne pojemności - na 1, 3 i 6 filiżanek, pozwolą dobrać akcesorium do indywidualnych potrzeb użytkowników.
319,00 PLN
Miska Gallery 23 cm biała

Miska Gallery 23 cm biała

Ponadczasowy kwiatowy motyw i wysokiej jakości porcelana sprawią, że misa Gallery będzie ozdobą każdego stołu.Zalety:Misa Gallery zachwyca wyjątkowym kwiatowym motywem.To misa ręcznie wykonana, dlatego każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.Ma zaskakującą formę – oglądana od góry przypomina kwiatowy kielich.Przeznaczenie:Misa Gallery będzie doskonała na wszelkie przekąski czy porcję sałatki dla jednej osoby.Materiały:To miska porcelanowa.Dobrze wiedzieć!Możesz ją myć w zmywarce.
119,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019