‹ Powrót do: Kieliszki

Kieliszek do win białych 2 szt.

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Komplet składający się z dwóch kieliszków wykonanych z myślą o serwowaniu win białych. Szklane naczynia zostały wykonane dla Vacu Vin przez holenderskiego producenta szkła - Royal Leerdam. Klasyczny kształt kieliszków sprawia, że stanowią one uniwersalną propozycję, która uzupełni niemal każdy zestaw zastawy stołowej o naczynia do serwowania wina.

Marka: Vacu Vin

Skomentuj!

Zobacz także

Podstawa do stojaka do świecznika Gravity

Podstawa do stojaka do świecznika Gravity

Prezentowany podstawa do akcesorium do lampionów Gravity marki Höfats. Pozwala on na postawienie świecznika na stojaku na tarasie czy balkonie.Zalety:Podstawa sprawia, że lampion na stojaku może stabilnie stać na twardym podłożu.Zamontowany na stojaku świecznik można odwrócić, dzięki czemu świeca jest chroniona przed zamoknięciem.Przeznaczenie:Został zaprojektowany specjalnie dla lampionu Gravity niemieckiego producenta Höfats.Materiały: Wykonano go ze szczotkowanej stali nierdzewnej.Dobrze wiedzieć!Podstawa do stojaka pełni funkcję użytkową, ale dzięki swojej prostej formie będzie również ciekawą dekoracją.
128,00 PLN
Misa do miksowania z pokrywą ochronną 19 cm

Misa do miksowania z pokrywą ochronną 19 cm

Kuchenna misa do miksowania od WMF to pomysłowe i niezwykle praktyczne naczynie, które przyda się nie tylko do miksowania składników, ale również mieszania, ucierania, przechowywanie, etc. Wykonana z Cromarganu® - materiału opatentowanego przez markę WMF, będącego wysokiej jakości stopem stali nierdzewnej 18/10, który jest trwały i neutralny dla smaku misa, wyposażona została w pokrywkę z tworzywa z otworem umożliwiającym operowanie mieszadłami wewnątrz naczynia oraz wygodny uchwyt. Misa dostępna jest w dwóch wersjach. Węższej i wyższej oraz niższej i szerszej z innym rodzajem pokrywki.
139,00 PLN
Szopka Presepe porcelanowa z figurkami 11 el.

Szopka Presepe porcelanowa z figurkami 11 el.

Marka A di Alessi udowadnia, że nawet najbardziej tradycyjne motywy można przedstawić w nowoczesny sposób. Szopka Presepe to biblijna historia pokazana z dawką sporego poczucia humoru!Zalety:Presepe to designerska szopka składająca się z 11 elementów: samej szopki, Jezusa, Józefa, Maryi, dwóch zwierzątek, trzech króli i dwóch muzykalnych aniołków grających na instrumentach.Wszystkie elementy są ręcznie malowane. Cała scenka prezentuje się bardzo wesoło. Przeznaczenie:Szopkę można postawić na szafce, półce lub wigilijnym stole.Może też stanowić dekorację dziecięcego pokoju. Materiały:Została wykonana z porcelany. Dobrze wiedzieć!To projekt z 2007 roku autorstwa Massima Giacona. Od tego czasu szopkę stopniowo uzupełniano o nowe figurki.
519,00 PLN
Deska do krojenia Profile 2.0 drewniana do mięsa

Deska do krojenia Profile 2.0 drewniana do mięsa

Deska do krojenia Profile 2.0 to propozycja dla osób, które cenią funkcjonalność. W zależności od przeznaczenia, deski Profile 2.0 różnią się fakturą i kształtem. Została zrobiona z drewna bukowego.
130,00 PLN
Zestaw do fondue bourguignonne Mami

Zestaw do fondue bourguignonne Mami

Zestaw do fondue bourguignonne projektu Stefano Giovannoni dla Alessi. Bourguignonne jest francuską mięsną odmianą fondue spożywaną z ostrymi sosami oraz czerwonym winem. Naczynie na potrawę wykonane jest z błyszczącej stali nierdzewnej, rączka z czarnego drewna. Stojak na rondel wykonany jest tradycyjnie ze stabilnego żeliwa. Pod naczyniem stawia się palnik napędzany alkoholem bądź pastami do fondue. Zestaw doskonale sprawdza się również do bardziej popularnego fondue serowego bądź czekoladowego. Zestaw składa się z rondla, żeliwnego stojaka, palnika oraz tacy ze stali nierdzewnej. Do produktu dołączona jest książeczka z przepisami w języku angielskim.
999,00 PLN
Zegar ścienny Arthur

Zegar ścienny Arthur

Arthur marki NeXtime to zegar ścienny, w którym przeplatają się elementy tradycyjne i nowoczesne. Intensywne kolory i prosta forma łączą się świetnie z klasyczną czcionką i ozdobnymi wskazówkami. Wykonano go z tworzywa sztucznego.
174,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019