‹ Powrót do: Kuchnia

Misa na owoce Mediterraneo 29 cm czerwona

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Misa na owoce Mediterraneo projektu Emmy Silvestris. Niezwykle piękne i oryginalne wzornictwo inspirowane kształtami spotykanymi w naturze. Misa wykonana jest z wycinanej laserowo stali 18/10 o grubości 1,2 mm. Wersja ze stali nierdzewnej w kolorze czerwonym.

Marka: Alessi

Skomentuj!

Zobacz także

Lampa wisząca Spirit L miedziana

Lampa wisząca Spirit L miedziana

Klasyczną formę lampy wiszącej marka Kaspa zdecydowała się zdefiniować na nowo. Tak właśnie powstała lampa Spirit L – tchnąca we wnętrze ducha nowoczesności! Zalety:Lampa wisząca Spirit L ma trapezowy kształt, jednak wszystkie jej krawędzie zostały miękko zaokrąglone. W komplecie znajdują się trzy żarówki LED o mocy 10W (E27).Górną część oprawy oświetleniowej zdobi elegancki pas wyklejany płatkami metalu.Przeznaczenie:Lampa pasuje do wielu przestrzeni nowoczesnych i industrialnych.Sprawdzi się np. nad stołem jadalnianym bądź stolikiem kawowym. Materiały:Została wykonana ze szkła oraz metalu. Dobrze wiedzieć!Lampę wyprodukowano w Polsce.
1 990,00 PLN
Świecznik Flower Attitude 3 el.

Świecznik Flower Attitude 3 el.

Dekoracyjny zestaw marki Seletti, który wprowadza do pomieszczenia powiew wiosennej świeżości. Zalety:W zestawie Flower Attitude znajdują się: jeden świecznik oraz dwa magnesy. Wszystkie elementy są ręcznie wykonane i malowane. Zdobią je bogate, florystyczne motywy. Przeznaczenie:Świecznik jest przeznaczony na klasyczną świecę. Pasuje zarówno do przestrzeni nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Materiały:Wszystkie części kompletu Flower Attitude zostały wykonane z porcelany. Dobrze wiedzieć!Kolekcję tę zaprojektowało dla marki Seletti studio MArcantonio RAimondi MAlerba.
171,00 PLN
Notes Brainstorm

Notes Brainstorm

Pobudź kreatywność poprzez burzę mózgów! Pomoże Ci w tym notes Brainstorm marki Design Letters. Zalety:W notesie znajdziesz miejsce zarówno na nowe pomysły, jak i inspiracje.Całość spina elastyczna opaska.Okładka jest twarda.Przeznaczenie:Notes jest przeznaczony do robienia luźnych zapisków pomagających przy realizacji projektów.Materiały: Produkt jest papierowy.Dobrze wiedzieć!Na okładce i wewnątrz notesu użyto czcionkę zaprojektowaną przez słynnego Arne Jacobsena - duńskiego architekta.
116,00 PLN
Kieliszek do wódki Ultima Thule 2 szt.

Kieliszek do wódki Ultima Thule 2 szt.

Kieliszki do wódki Ultima Thule z oryginalnej kolekcji, o tej samej nazwie, pochodzącej z oferty Iittala. Zaprojektowana przez Tapio Wirkkalę seria, stanowi ciężką, elegancką propozycję, która doskonale sprawdzi się w bogato zdobionych wnętrzach. Ultima Thule to łacińska nazwa, którą niekiedy określa się Grenlandię - zdobienia elementów kolekcji nawiązują do tego faktu przywołując motyw wody i lodu. Niezwykle efektowna dekoracja jest wynikiem zastosowania wypracowanych przez lata metod. Szkłu, z którego powstają naczynia nadaje się kształt w drewnianych formach, dzięki temu elementy kolekcji różnią się od siebie fakturą - zmienia się ona wraz z wypalaniem form przez rozgrzane szkło. Proponowane kieliszki do wódki sprzedawane są w zestawach po dwie sztuki. Naczynia będą doskonale nadawały się do serwowania wódki, tequili i innych mocnych alkoholi.Naczynia Ultima Thule można myć w zmywarce.
150,00 PLN
Nóż Bloomingville czarny

Nóż Bloomingville czarny

Prosta forma została podkręcona niebanalnym kolorem. Czarny nóż jest efektowny, a przy tym pasuje do każdej zastawy.Zalety:Nóż Bloomingville czarny to pomysłowy sposób na ożywienie zastawy stołowej.Klasyczny design połączono z nietypowym czarnym kolorem, dzięki czemu pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji.Przeznaczenie:Nóż do dań obiadowych, kotletów i warzyw.Materiały:Wykonano go ze stali nierdzewnej.Dobrze wiedzieć!Można go myć w zmywarce.
38,00 PLN
Nakłuwacz do jajek Master Class

Nakłuwacz do jajek Master Class

To sprytne urządzenie uczyni gotowanie jajek prostszym niż kiedykolwiek. Wykonany ze stali nierdzewnej nakłuwacz z kolekcji Master Class marki Kitchen Craft pozwala zapobiec pękaniu skorupki jajka podczas gotowania. Wystarczy umieścić dolną cześć jajka na nakłuwaczu – a następnie przekręcić pokrętło w kierunku, w którym strzałka wskazuje na „punch”. Niewielka igła dokona nakłucia w skorupce w miejscu, gdzie znajduje się pęcherzyk powietrza. Spowoduje to, że w czasie gotowania skorupka nie popęka, a po ugotowaniu jajko będzie znacznie łatwiejsze do obrania. Mechanizm można zablokować w celu uniknięcia przypadkowego skaleczenia, przekręcając do pozycji oznaczonej strzałką jako „lock”.Master Class to kolekcja angielskiej firmy Kitchen Craft z ponad 600 akcesoriami z kategorii premium. Tworzą ją wyjątkowej jakości narzędzia i gadżety kuchenne, żeliwne garnki i patelnie, nieprzywieralne formy do pieczenia, naczynia i akcesoria do serwowania i prezentowania dań. Dla każdego, kto widzi się w roli Master Chefa.
36,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019