‹ Powrót do: Łyżki

Nożyce uniwersalne Una

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Te uniwersalne nożyce marki Gefu tną, otwierają butelki, a nawet odkręcają kapsle. Jeśli irytuje Cię nadmiar gadżetów w kuchni, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zalety:Wielofunkcyjne nożyce, które można wykorzystać do cięcia, otwierania butelek, a także do odkręcania kapsli o średnicy do 3 cm.Ergonomiczna budowa sprawia, że nożyce dobrze leżą w dłoni.Pozwalają zaoszczędzić miejsce w szafkach, z uwagi na swoją wielofunkcyjność.Przeznaczenie:Nożyce uniwersalne Una, oprócz swojej podstawowej funkcji cięcia, otwierają butelki za pomocą zintegrowanego otwieracza, a także odkręcają kapsle.Materiały:Nożyce uniwersalne Una zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego  Santoprene.Dobrze wiedzieć!Produkty marki Gefu objęte są pięcioletnią gwarancją.

Marka: Gefu

Skomentuj!

Zobacz także

Dekoracja Memorabilia Mvsevm usta

Dekoracja Memorabilia Mvsevm usta

"Memorabilia" to rzeczy wiekopomne, godne zapamiętania. Na takie określenie z pewnością zasługują dzieła starożytnych mistrzów, którzy sztukę przedstawiania ludzkiego ciała doprowadzili do perfekcji.Zalety:W kolekcji Memorabilia Mvsevm znajduje się 9 realistycznych rzeźb przedstawiających najważniejsze części ludzkiego ciała.Mimo że są porcelanowe przypominają starożytne marmurowe rzeźby, z którymi łączy je śnieżnobiały kolor.To prawdziwa gratka dla koneserów sztuki oraz włoskiego designu.Przeznaczenie:Poszczególne pozycje z kolekcji Memorabilia Mvusevm mogą stać się niesztampową dekoracją wnętrza.Materiały:Dekoracje Memorabilia Mvsevm zostały wykonane z porcelany.Dobrze wiedzieć!Kolekcja została zaprojektowana przez Marcantonia R. Malerbę – artystę odpowiedzialnego m.in. za kultowe lampy Monkey.
254,00 PLN
Podnóżek Regatta

Podnóżek Regatta

Prezentowany podnóżek Regatta marki Skagerak to mebel, który może posłużyć jako autonomiczny stołek do siedzenia na balkonie, w ogrodzie lun na tarasie, albo jako podnóżek do krzesła Regatta.Zalety:Podnóżek ma wygodną stabilną konstrukcję, a jego górna płaszczyzna jest lekko wygięta, dzięki czemu dopasowuje się do ciała.Mebel jest doskonale wyprofilowany - nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim pod kątem komfortu użytkowania.Przeznaczenie:To podnóżek i stołek zarazem - sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie i na balkonie.Materiały: Kolekcja Regatta wykonana jest z twardego drewna tekowego - o naturalnej odporności na grzyby, gnicie i insekty.Dobrze wiedzieć!Mebel wykonano z drewna tekowego, pozyskiwanego z teczyny, które ze względu na znaczną naturalną zawartość substancji oleistych i kwasu krzemowego nie nasiąka wodą i jest odporne na działanie czynników chemicznych oraz biologicznych (w tym termitów).Warto wziąć pod uwagę, że drewno tekowe z czasem zmienia kolor. Pod wpływem czynników pogodowych patynuje, przybierając odcienie srebrnej szarości i czerwonego brązu.
2 246,00 PLN
Okapnik do świecy Lumi wygięty 8 cm biały

Okapnik do świecy Lumi wygięty 8 cm biały

Zaprojektuj sobie świecznik – połącz stelaż i wybrane przez siebie okapniki, by uzyskać wymarzony efekt.Zalety:Okapnik do świecy Lumi jest zaokrąglony i wygięty ku górze, dzięki czemu wygląda subtelnie i elegancko.Osłonka zbiera ociekający wosk ze świecy.Przeznaczenie:Okapnik do świecy Lumi został zaprojektowany do świeczników Lumi.Materiały:Wykonano go z ręcznie malowanego szkła.Dobrze wiedzieć!Nie należy go myć w zmywarce!
25,00 PLN
Lampa wisząca SUONI złata L

Lampa wisząca SUONI złata L

Lampa wisząca SUONI złata L
699,00 PLN
Lampa stołowa Column

Lampa stołowa Column

Lampa stołowa Column marki Menu potrafi każdą przestrzeń uczynić bardziej przyjemną i zapraszającą do wypoczynku – zarówno tę klasyczną, jak i ultranowoczesną. Zalety:Lampa stołowa Column ma brązową, matową powierzchnię.  Generowane światło pada bezpośrednio w dół, jest rozproszone i nie razi w oczy, dając przyjemną poświatę. Lampa jest bezprzewodowa – ładuje się ją za pomocą kabla USB. Poziom natężenia światła można ustawić na jednym z 3 poziomów. Przeznaczenie:To lampa do salonów i sypialni, choć sprawdzi się też w gabinetach. Materiały:Powstała z aluminium i tworzywa sztucznego ABS. Dobrze wiedzieć!Lampę wyposażono w energooszczędne diody LED.
875,00 PLN
Deska do krojenia Bloomingville Mini miś

Deska do krojenia Bloomingville Mini miś

Starsze dzieci chętniej pomogą w kuchni, jeśli będą mogły wykorzystać tak uroczą deskę do krojenia. Zalety:Ta deska to oryginalny gadżet kuchenny stworzony z myślą o młodszych kucharzach.Jest w 100% naturalna, zrobiona z drewna.Przeznaczenie:To deska dziecięca, która sprawdzi się podczas kuchcenia z najmłodszymi domownikami. Materiał:Deska została wykonana z drewna akacjowego. Dobrze wiedzieć!Deski nie należy myć w zmywarce.
53,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019