‹ Powrót do: Meble

Krzesło TulAr inspirowane Tulip Armchair - czerwony || biały

Do kupienia na dkwadrat.pl:

Swoją pasją i zamiłowaniem do rzeczy oryginalnych chcemy dzielić się z naszymi Klientami.

Swoją pasją i zamiłowaniem do rzeczy oryginalnych chcemy dzielić się z naszymi Klientami. Zobacz wszystkie produkty dkwadrat.pl

Krzeslo Tulip armchair zostalo zaprojektowane w 1956 roku przez Eero Saarinena. Podstawa krzesla wykonana jest z lakierowanego metalu. Na podstawie zamontowane jest obrotowe, wykonane z tworzywa siedzisko z poduszka. Tulip chair, Tulip armchair oraz Tulip table tworza rodzine produktów zaprojektowanych przez Eero Saarinena charakteryzujacych sie podstawami na jednej, zwezajacej sie ku srodkowi nodze. Prezentowany produkt jest inspirowany projektem Tulip armchair.

Marka: D2.DESIGN

Czas dostawy: dostępny od ręki

Więcej podobnych produktów:

Meble Dom Krzesła i taborety Krzesła Z tworzywa
Skomentuj!

Zobacz także

-17%
Separator do jajek Eggy

Separator do jajek Eggy

Szwajcarska marka Moha ma coś dla tych, dla których oddzielenie żółtka od białka wydaje się być zadaniem dla profesjonalnego żonglera! Separator do jajek Eggy szybko i dokładnie oddzieli żółtka od białek, stając się ulubionym akcesorium wszystkich perfekcyjnych mistrzów wypieków. Ten wykonany ze stali nierdzewnej gadżet ma poręczną, ciekawą formę i wyposażony został w niewielki otwór, dzięki któremu można zawiesić go w wybranym przez siebie miejscu. Żółto na białym!
58,80 49,00 PLN
-17%
Abażur Metallicappie do lampy Transloetje złoty

Abażur Metallicappie do lampy Transloetje złoty

Nie wszystko złoto, co się świeci – czasem jest to po prostu ściemniacz do lampy. Zalety:Abażur Metallicappiema efektowny metaliczny połysk.Łatwo się nakłada i zdejmuje, dlatego można dzięki niemu w kilka chwil odmienić wnętrze!Występuje w odcieniach metali szlachetnych, dlatego łatwo go dopasować do każdego wnętrza.Przeznaczenie:Abażur przeznaczony jest do lamp stołowych Transloetje.Materiały:Wykonano go z tworzywa sztucznego PETG.Dobrze wiedzieć!Czyścić z kurzu miękką ściereczką.
97,20 81,00 PLN
KRZESŁO DO JADALNI DANÉ antracyt

KRZESŁO DO JADALNI DANÉ antracyt

KRZESŁO DO JADALNI DANÉ antracyt
499,00 PLN
Drewniany stół rozkładany Marian 120(180)x80x78

Drewniany stół rozkładany Marian 120(180)x80x78

Drewniany stół rozkładany Marian 120(180)x80x78
2 490,00 PLN
-17%
Garnek wysoki Munchen 3,6 l

Garnek wysoki Munchen 3,6 l

Garnki z kolekcji Munchen są przystosowane do użytkowania na wszystkich rodzajach kuchenek oraz w piekarniku!Zalety:Wysoki garnek Munchen charakteryzuje się prostym kształtem i szerokimi uchwytami.Szeroka krawędź ułatwia wylewanie z niego płynnych potraw oraz gwarantuje utrzymanie ścianek garnka w czystości.Wewnątrz garnka Munchen znajduje się miarka.Seria garnków Munchen jest wyposażona w podstawę Super-Thermic, która zapewnia równomierne nagrzewanie się garnka oraz długo utrzymuje ciepło.Przeznaczenie:Seria Munchen jest przystosowana do użytkowania na wszystkich rodzajach kuchenek oraz w piekarniku (do temperatury 220°C). Materiał:Garnki Munchen zostały wyprodukowane ze stali nierdzewnej, zaś ich pokrywki ze szkła hartowanego.Dobrze wiedzieć!Kolekcję garnków Munchen obejmuje dwuletnia gwarancja.
486,00 405,00 PLN
Krzesło P018RR PP inspirowane RAR - niebieski

Krzesło P018RR PP inspirowane RAR - niebieski

Organiczne, wyprofilowane siedzisko oraz drewniane plozy to kompozycja, która przyciaga uwage. Krzeslo P018RR inspirowane RAR to designerskie wydanie fotela bujanego. Siedzisko wykonane zostalo z wysokiej jakosci polipropylenu, natomiast podstawa z chromowanych, metalowych pretów. Elementem przyciagajacym wzrok sa drewniane plozy, które dodaja P018RR finezji. Zastosowane podlokietniki zapewniaja wygode i komfort.
219,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019