‹ Powrót do: sklep internetowy - Fabryka Form

Pojemnik kuchenny Gianni 900 ml żółty

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Pełna nazwa przedstawianego pojemnika kuchennego brzmi "Gianni a little man holding on tight". We wnętrzu słoika, na zapierającej dech w piersiach wysokości około 15 centymetrów, w bohaterskiej walce Gianni zmaga się z grawitacją. Kasza, papryka, muesli czy mąka może okazać się zgubą dla małego człowieczka, dlatego Gianni nie przestaje walczyć. Arena zmagań Gianniego dostępna jest w czterech kolorach. Hermetyczne zamknięcie pojemnika, w którym znajduje się mały bohater pozwala zachować świeżość zawartości. Słoik o wysokości 15 cm posiada pojemność 0,9 litra.

Marka: A di Alessi

Skomentuj!

Zobacz także

Kieliszek do wina czerwonego Style

Kieliszek do wina czerwonego Style

Style marki Spiegelau to klasyczny kieliszek do czerwonego wina o nieco unowocześnionej formie. Zalety:Czasza kieliszka jest zdecydowanie mocniej zarysowana u podstawy niż ma to miejsce w przypadku bardziej tradycyjnych modeli.Świetnie pasuje do współczesnych mieszkań i restauracji.Przeznaczenie:Kieliszek Style jest przeznaczony specjalnie do czerwonego wina - celem jego jak najlepszego napowietrzenia.Materiały: Powstał ze wzmacnianego szkła.Dobrze wiedzieć!Można go w 100% bezpiecznie myć w zmywarkach.
30,00 PLN
Pojemnik potrójny na dżem Dressed

Pojemnik potrójny na dżem Dressed

Seria zastawy stołowej Dressed to element niezwykle szerokiej kolekcji zaprojektowanej przez Marcela Wandersa dla marki Alessi. Pochodzący z Holandii projektant uczynił kolekcję Dressed jednym ze swoich znaków rozpoznawczych. Cechą charakterystyczną produktów z tej linii jest zastosowanie zdobień w niekonwencjonalny sposób, poprzez aplikowanie ich w nietypowych miejscach, czasem zupełnie poza zasięgiem wzroku użytkowników. Ten niezwykły zabieg sprawia, że obcowanie z obiektami autorstwa Holendra to przeżycie odnoszące się zarówno do zmysłu wzroku, jak i dotyku. Projekty Marcela Wandersa są eleganckie i lekkie, a jednocześnie pełne bogactwa, kwiatowych motywów i barokowego przepychu. W skład kolekcji Dressed wchodzi porcelanowa zastawa, tace, kieliszki i garnki.Prezentowany tu trzyczęściowy pojemnik na dżem to część kolekcji Dressed dedykowanej codziennym, ale jakże wykwintnym śniadaniom. Charakterystyczne dla kolekcji barokowe motywy ozdabiają porcelanową tackę z trzema miseczkami na dżem, miód, czekoladę, etc.. Miseczki zamykane są za pomocą wykonanych ze stali nierdzewnej pokrywek wyposażonych w eleganckie, poręczne uchwyty. Uchwyty te korespondują z pozostałymi elementami kolekcji śniadaniowej Dressed - maselniczką, cukiernicą, łyżeczkami do herbaty, etc.
399,00 PLN
Stojak na ręczniki papierowe Lingo

Stojak na ręczniki papierowe Lingo

Stojak na ręczniki papierowe Lingo z możliwością dopasowania do różnych grubości papieru. Akcesorium jest doskonale wyważone i pewnie stoi na blacie.
313,00 PLN
-3%
Świecznik ścienny Hübsch czarny metalowy

Świecznik ścienny Hübsch czarny metalowy

Świecznik ścienny Hübsch czarny metalowy
110,00 107,00 PLN
Dzbanek Venice beżowy

Dzbanek Venice beżowy

Pękaty dzbanek z dużym uchem wprowadzi do kuchni wenecki szyk! Naczynia z kolekcji Venice nawiązują stylem i wyglądem do szklanych, kryształowych naczyń minionej epoki włoskiego przepychu. Zalety:Solidne naczynie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (wolnego od BPA).Praktyczny dzbanek o małej wadze i dużej pojemności.Przeznaczenie:Dzięki oryginalnemu designowi, dzbanek może stanowić główny trzon aranżacji stołu.Dobrze wiedzieć!Kolekcja Venice została stworzona przez włoski duet braci Pio i Tito Toso.Średnica otworu: 10 cmNaczynie można bezpiecznie myć w zmywarce.
325,00 PLN
Zegar ścienny Pendulum Charm mały szary

Zegar ścienny Pendulum Charm mały szary

Zegar ścienny Pendulum Charm marki Karlsson wprost nawiązuje do tradycji, choć jego forma została w znacznym stopniu unowocześniona. Zalety:Zegar ścienny Pendulum Charm wyposażono w klasyczne wahadło. Został umieszczony w prostokątnej ramie o zaokrąglonych rogach. Jego tarcza jest okrągła, a w miejscu cyfr znajduje się indeks godzinowy. Materiały:Pendulum Charm to zegar stalowy. Dobrze wiedzieć!Do jego napędu potrzebna jest 1 bateria AA (należy zaopatrzyć się w nią oddzielnie).
236,00 PLN