Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Wolnostojacy stoper do drzwi zaprojektowany przez stotz-design. Wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Przeznaczony do drzwi cięższych, wytrzymuje obciążenia do 2 kilogramów.

Marka: Blomus

Skomentuj!

Zobacz także

Serwetnik Swivel

Serwetnik Swivel

Serwetnik Swivel marki Umbra zmienia swój kształt odpowiednio do objętości włożonych do niego serwetek! Zalety:Uchwyty serwetnika przesuwają się w prawo i w lewo, aby pozwolić użytkownikowi zwiększyć bądź zmniejszyć ilość potrzebnej pomiędzy nimi przestrzeni. W ten sposób można go dopasować do ilości serwetek, a te pozostają w jednym miejscu - bezpiecznie przytrzymane.Uchwyty są gładkie i delikatne w dotyku. Nie pozostają na nich odciski palców.Całość można złożyć, dzięki czemu produkt nie zajmuje wiele miejsca w szafce czy na półce.Przeznaczenie:Serwetnik świetnie prezentuje się na każdym stole - czy to w domowej jadalni czy w restauracji.Materiały: Został wykonany z metalu o matowym wykończeniu oraz tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.Dobrze wiedzieć!Serwetnik Swivel został zaprojektowany dla marki Umbra przez Jordana Murphy’ego, który lubi stawiać na przemyślany, nowoczesny design.
64,00 PLN
Rękawica kąpielowa Timeless Uni brązowa

Rękawica kąpielowa Timeless Uni brązowa

Rękawica kąpielowa Timeless Uni została wykonana z bawełny, dlatego jest miękka i chłonna. Wyposażono ją w niewielką pętelkę do powieszenia na haczyku. W kolekcji Timeless Uni dostępne są rękawice w tych samych kolorach, co ręczniki, dzięki czemu doskonale do siebie pasują.UWAGA: na zdjęciu rękawicę widać na stosie ręczników z serii Timeless Uni.
22,00 PLN
Nóż do wędlin i widelec do mięs Pure

Nóż do wędlin i widelec do mięs Pure

Kolekcja noży Pure powstała z inspiracji serią noży Twin 1731 i dzieli z ekskluzywną kolekcją formę ostrza i uchwytu noży przy zastosowaniu bardziej przystępnych cenowo materiałów.Zestaw, w skład którego wchodzą widelec do mięs i nóż do wędlin. Znakomicie sprawdza się podczas serwowania zimnych wędlin i pieczeni, widelec (18 cm) pozwala przytrzymać mięso w czasie plastrowania wygodnym nożem o długości 20 cm.Ostrza zostały wykonane z najwyższej jakości stali hartowanej w procesie FRIODUR. Wyjątkowo twardy materiał daje wysoką odporność na korozję oraz tępienie noży gwarantując długi czas użytkowania.Rękojeść z bardzo twardego tworzywa jest idealnie wyważona i ergonomicznie układa się w dłoni. Nóż jest bardzo bezpieczny dzięki specjalnemu metalowemu łączeniu ostrza z rękojeścią.
599,00 PLN
Brelok Sweetheart

Brelok Sweetheart

Brelok na klucze czy klucz do miłości…? Maleńki, pełen serdeczności gadżet marki Philippi to uroczy pomysł na drobny, lecz znaczący upominek dla bliskiej Twojemu sercu osoby. Zalety:Brelok Sweetheart ma formę serca, które z jednej strony jest krwiście czerwone, z drugiej natomiast srebrne. Srebrną stronę można we własnym zakresie wygrawerować, decydując się np. na imię ukochanej osoby lub kilka ciepłych słów.Całość zakończono kółkiem w kolorze srebrnym. Brelok pięknie się błyszczy, został bowiem wypolerowany na wysoki połysk. Przeznaczenie:Do breloka Sweetheart możesz wpiąć klucze lub wykorzystać go jako dodatek do torebki. Materiały:Wykonano go z niklu i powleczono czerwonym lakierem.
64,00 PLN
-8%
Lampa podłogowa Hübsch srebrna metalowa

Lampa podłogowa Hübsch srebrna metalowa

Lampa podłogowa Hübsch srebrna metalowa
880,00 814,00 PLN
Dekoracja Bloomingville kula 10 cm drewniana

Dekoracja Bloomingville kula 10 cm drewniana

Dekoracyjna drewniana kula od Bloomingville w ostateczności może posłużyć do gry w kręgle, ale sugerujemy używać jej zgodnie z pierwotną funkcją, która polega na nieużywaniu jej wcale. Wystarczy wyeksponować ją w widocznym miejscu i po prostu podziwiać – w końcu właśnie po to są dekoracje i ozdoby!
68,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019