‹ Powrót do: sklep internetowy - Fabryka Form

Szklanka do whisky 5251 6 szt.

Niestety! Ten produkt jest już niedostępny
Wielbiciele whisky to dopiero mają szczęście! Nie dość, że mogą delektować się ponad 30 substancjami smakowymi zawartymi w whisky słodowej, to jeszcze napój ten jest na tyle szlachetnym trunkiem, że do jego przechowywania nie potrzeba ani specjalnie wentylowanych piwniczek, ani odpowiedniej temperatury - wystarczy zwykły barek. Co więcej, po otwarciu whisky może stać tak, długo na ile starczy wstrzemięźliwości właścicielowi butelki, choć warto pamiętać o tym, że jeśli w butelce znajdzie się mniej trunku niż połowa, warto przelać go do mniejszego naczynia. Niezależnie jednak od tego, czy trunku jest mniej, czy więcej, jego piękną barwę warto wyeksponować serwując whisky w pięknych szklankach, których jakość godna jest tego wyjątkowego napoju. Takimi szklankami są niewątpliwie szklanki do whisky z oferty Huty Julia - huty o wieloletniej tradycji i ogromnym doświadczeniu w eleganckim serwowaniu alkoholi. Prezentowany tu zestaw składa się z 6 szklanek do whisky o pojemności 230 ml każda. Szklanki wykonane z wysokiej jakości crystalite posiadają oryginalny, dekoracyjny szlif i sprawdzą się zarówno jako szklanki do whisky, jak i jako szklanki do innych napojów. Również jako prezent!

Marka: Huta Julia

Skomentuj!

Zobacz także

Pojemnik na chusteczki Menoto stal matowa

Pojemnik na chusteczki Menoto stal matowa

Prezentowany tu pojemnik z kolekcji Menoto marki Blomus zaprojektowany został z myślą o kolorowych opakowaniach z nawilżanymi chusteczkami, chusteczkami do demakijażu, etc., które psują wizualny ład w nowoczesnych, monochromatycznych łazienkach. Podobnie jak inne akcesoria z kolekcji Menoto - kolekcji o dość geometrycznym charakterze, opartym na formie sześciany i prostopadłościanu - pojemnik wykonany został ze stali nierdzewnej (z wkładem z czarnego tworzywa, dzięki czemu doskonale wpisze się w nowoczesne, ascetycznie urządzone wnętrza. Klapka umożliwia łatwy dostęp do zawartości, chroniąc jednocześnie chusteczki przed wysychaniem. Prezentowany tu pojemnik, to pojemnik o wykończeniu z matowej stali nierdzewnej.
299,00 PLN
Kieliszek do wina czerwonego Style

Kieliszek do wina czerwonego Style

Style marki Spiegelau to klasyczny kieliszek do czerwonego wina o nieco unowocześnionej formie. Zalety:Czasza kieliszka jest zdecydowanie mocniej zarysowana u podstawy niż ma to miejsce w przypadku bardziej tradycyjnych modeli.Świetnie pasuje do współczesnych mieszkań i restauracji.Przeznaczenie:Kieliszek Style jest przeznaczony specjalnie do czerwonego wina - celem jego jak najlepszego napowietrzenia.Materiały: Powstał ze wzmacnianego szkła.Dobrze wiedzieć!Można go w 100% bezpiecznie myć w zmywarkach.
30,00 PLN
Wazon Bubble mały szary

Wazon Bubble mały szary

Nowoczesny wazon Bubble świetnie eksponuje rośliny i dekoracje, jednocześnie nie przytłaczając ich. Jest on po skandynawsku lekki i minimalistyczny.Zalety:Prosta forma wazonu jest jednocześnie ozdobna - szczególnie za sprawą zgrabnego, kulistego zbiornika na wodę.Naczynie sprawia, że znajdujące się w środku kwiaty są widoczne w całej swojej krasie - od łodygi po pąki i płatki.Przeznaczenie:Do wazonu Bubble możesz włożyć mały lub średni bukiet, a także pojedyncze kwiaty cięte.Sprawdzi się również jako podstawa nie tylko dla żywych, ale i dla zasuszonych kwiatów, traw i innych dekoracji.Materiały: Wazon Bubble jest szklany.Dobrze wiedzieć!Produkt należy myć wyłącznie ręcznie, odradzamy wkładanie go do zmywarki.
148,00 PLN
Puf Hübsch 740301 kwadratowy czarno-biały

Puf Hübsch 740301 kwadratowy czarno-biały

Puf Hübsch 740301 kwadratowy czarno-biały
616,00 PLN
Drewniana lampa stołowa June kremowa

Drewniana lampa stołowa June kremowa

Drewniana lampa stołowa June kremowa
448,00 PLN
Stojak na gazety Herman

Stojak na gazety Herman

Na tym stojaku gazety mają naprawdę wygodnie - Herman ma formę płóciennego leżaka. Zalety:Herman to stojak na prasę w formie pojemnego leżaka opartego na metalowej konstrukcji.Ten stojak zwraca uwagę starannym wykończeniem - skórzane paski blokują ramę stojaka, zaś mosiądzowe piny spinają płótno leżaka.Asymetryczny stojak w stylu retro stanie się nieodłącznym towarzyszem podczas przeglądu prasy.Przeznaczenie:Stojak na gazety Herman służy do przechowywania magazynów, katalogów, poczty oraz innych papierowych dokumentów.Materiały:Stojak Herman posiada metalową konstrukcję pomalowaną proszkowo, na której zawieszono bawełniane płótno.Dekoracyjne elementy wykończenia są skórzane oraz mosiądzowe. Dobrze wiedzieć!Stojak należy czyścić za pomocą wilgotnej szmatki.
339,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019