‹ Powrót do: sklep internetowy - Fabryka Form

Taca prostokątna Recinto 52 cm

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Zaprojektowana w 1997 roku przez Alessandro Mendini'ego taca Recinto wzorowana jest na wcześniejszym projekcie z początku lat 80., kiedy to kilka sztuk podobnej tacy zostało ręcznie stworzonych z aluminium. W propozycji z końca lat 90. Mendini zrezygnował z grawerowanych zdobień na powierzchni tacy, a aluminium zastąpił polerowaną stalą nierdzewną. Rant tacy został ozdobiony półkolistą, wygiętą blachą, która nadaje projektowi oryginalnego charakteru. Również uchwyty zostały stworzone w ten sam sposób. Polerowana powierzchnia tacy odbija światło stając się doskonałą płaszczyzną do ekspozycji porcelanowej zastawy. Taca sama będąc bogato zdobioną najlepiej będzie się prezentować w towarzystwie zdobionej zastawy.

Marka: Alessi

Skomentuj!

Zobacz także

Szklanka typu Double Old Fashioned Ultima Thule 2 szt.

Szklanka typu Double Old Fashioned Ultima Thule 2 szt.

Szklanki typu Double Old Fashioned Ultima Thule z oryginalnej kolekcji, o tej samej nazwie, pochodzącej z oferty Iittala. Zaprojektowana przez Tapio Wirkkalę seria, stanowi ciężką, elegancką propozycję, która doskonale sprawdzi się w bogato zdobionych wnętrzach. Ultima Thule to łacińska nazwa, którą niekiedy określa się Grenlandię - zdobienia elementów kolekcji nawiązują do tego faktu przywołując motyw wody i lodu. Niezwykle efektowna dekoracja jest wynikiem zastosowania wypracowanych przez lata metod. Szkłu, z którego powstają naczynia nadaje się kształt w drewnianych formach, dzięki temu elementy kolekcji różnią się od siebie fakturą - zmienia się ona wraz z wypalaniem form przez rozgrzane szkło. Proponowane szklanki typu Double Old Fashioned to naczynia przeznaczone do picia drinków sposobem "on the rocks" w tym serwowania whisky.
192,00 PLN
Dywanik łazienkowy Pile szary

Dywanik łazienkowy Pile szary

Ekologiczny dywanik łazienkowy Pile marki Ferm Living to kombinacja poliestru po recyklingu (80%) oraz bawełny (20%). Każdy dywanik wykonano ręcznie z 33 plastikowych butelek!
198,00 PLN
Mleczniki Poppy 2 szt.

Mleczniki Poppy 2 szt.

Zestaw 2 rustykalnych, kamionkowych mleczników Poppy marki Bloomingville zachwyca prostą formą i uroczymi, drobnymi wzorami. Nadają się do zmywarek, mikrofalówek i piekarników.
90,00 PLN
Serwetki Ferm Living naturalne lniane 2 szt.

Serwetki Ferm Living naturalne lniane 2 szt.

Prezentowane serwetki materiałowe marki Ferm Living zostały wykonany z przyjemnego w dotyku lnu. W zestawie znajdują się dwie identyczne serwetki.
84,00 PLN
Pojemnik na pieczywo Brabantia duży metaliczny szary

Pojemnik na pieczywo Brabantia duży metaliczny szary

Duży chlebak Brabantia. Prezentowany chlebak to klasyczna propozycja holenderskiego producenta, która w elegancki sposób prezentuje się w kuchni pozwalając wygodnie przechowywać pieczywo. Połączenie stali nierdzewnej i czarnego tworzywa oraz neutralne, jak i żywe kolory sprawiają, że prezentowane tu chlebaki pasować będą do większości kuchni. Duży i wygodny - solidny zawias gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Renoma marki Brabantia stanowi gwarancję wysokiej jakości wykonania i trwałości produktu.
180,00 PLN
Patelnia niska Eva Trio Evasée 20 cm

Patelnia niska Eva Trio Evasée 20 cm

Niska patelnia Eva Trio Evasée marki Eva Solo to patelnia stworzona specjalnie z myślą o przygotowywaniu wszelkiego rodzaju sosów, wymagających redukcji, a także warzyw i mięs w wersji sauté. Patelnia wykonana została ze stali nierdzewnej, jest wytrzymała i zdatna do użytku nawet podczas gotowania w bardzo wysokiej temperaturze. Jej rozszerzający się ku górze kształt sprawia, że zagęszczanie sosów przebiega w niej niemal błyskawicznie. Ponadto, wyposażona jest ona w wyprofilowany rant ułatwiający przelewanie sosu. Jej dodatkową zaletą jest także fakt, że stalowa rączka nie nagrzewa się podczas gotowania.
391,00 PLN