-17% Zobacz na Fabryka Form Możesz oszczędzić 17,00 złotych 102,00 85,00 PLN

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Dwuczęściowy wyciskacz do czosnku z linii Helix sprawi, że wyciskanie ząbków czosnku będzie proste, jak nigdy dotąd. Zasługą tego jest nowatorskie podejście do procesu wyciskania - nie trzeba już używać dużej siły nacisku. Wystarczy umieścić w pojemniku obrane ząbki czosnku, a górną część nakierować w ten sposób, by jedna czerwona kropka znalazła się na tej samej wysokości, co druga będąca w dolnej części akcesorium. Należy następnie ścisnąć ramiona, kierując je w swoją stronę i... czosnek wyciśnięty! Podzielenie wyciskacza na dwie części sprzyja łatwiejszemu czyszczeniu - czy to ręcznie, czy też w zmywarce.

Marka: Joseph Joseph

Skomentuj!

Zobacz także

Forma do 6 muffinów Creativ

Forma do 6 muffinów Creativ

Niewielka forma na 6 muffinów z kolekcji Creativ firmy Kaiser. Idealnie sprawdzi się wtedy, gdy nagle zaskoczy Cię kilku gości! Jest stalowa i pokryta powłoką, do której nic nie przywiera.
59,99 PLN
Lampa wisząca Venus 148 cm grafitowa

Lampa wisząca Venus 148 cm grafitowa

Lampa wisząca Venus będzie piękną i oryginalną ozdobą każdego wnętrza, wnosząc do aranżacji delikatną nutę retro.Zalety:Lampa wisząca Venus składa się z trzech szklanych kloszy podwieszonych do okrągłego mocowania.Dekoracyjne klosze mają kształt kielicha i pięknie rozpraszają światło.Przeznaczenie:Lampa będzie pięknie prezentować się w salonie lub jadalni, zwłaszcza nad stołem.Materiały:Została wykonana z metalu i szkła.Dobrze wiedzieć!Specyfikacja techniczna: 230V, 3 x 25W LED, E27.Żarówki nie są częścią zestawu.
1 590,00 PLN
Wazon Casca mleczny

Wazon Casca mleczny

Szklany wazon Casca prezentuje się elegancko i nowocześnie. Nie lubisz dostawać kwiatów? Spokojnie, ten wazon wygląda świetnie nawet bez towarzystwa bukietu.
242,00 PLN
Stojak na papier toaletowy Sense Organic szary

Stojak na papier toaletowy Sense Organic szary

Stojak na papier toaletowy Sense Organic marki Koziol to wykonana z poszanowaniem środowiska naturalnego praktyczna ozdoba Twojej łazienki. Zalety:Kształt stojaka przywodzi na myśl zwinięty liść.U podstawy uchwytu znajduje się stabilna baza.Przeznaczenie:Stojak Sense Organic jest przeznaczony na maksymalnie 2 standardowe rolki papieru toaletowego.Materiały: Został wykonany z organicznego tworzywa zrobionego z trzciny cukrowej.Dobrze wiedzieć!Produkt waży zaledwie 112 gramów.
43,00 PLN
Wazon Bloomingville 15 cm ciemnobrązowy kamionkowy

Wazon Bloomingville 15 cm ciemnobrązowy kamionkowy

Wazon Bloomingville jest wąski, wysoki na 15 cm, o powierzchni, która łączy w sobie elementy lśniące i matowe. To produkt w 100% ceramiczny i wyróżniający się ciemnobrązową barwą.
30,00 PLN
Misa dekoracyjna Bloomingville czarna drewniana

Misa dekoracyjna Bloomingville czarna drewniana

Ręcznie wykonana, dekoracyjna misa Bloomingville została wykonana z malowanego na czarno drewna. Posłuży Ci do ekspozycji salonowych ozdób lub jako samodzielna dekoracja.
360,00 PLN