Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Elegancki zegar ścienny z białą tarczą oraz obramowaniem ze stali nierdzewnej. Doskonale pasuje do biur bądź przedpokoju. Wskazówka sekundnika przesuwa się bezgłośnie i płynnie po czarnym tle. Zegar posiada mechanizm kwarcowy napędzany 1 baterią 'paluszkiem' R6 (bateria nie jest dołączona).

Marka: NeXtime

Skomentuj!

Zobacz także

Ręcznik Cube 70 x 140 cm kolorowy ciemny

Ręcznik Cube 70 x 140 cm kolorowy ciemny

Kolorowy ręcznik Cube został uszyty z bawełny, dlatego jest bardzo miękki, puszysty i chłonny. Zdobi go nowoczesny wzór w kolorowe kwadraty. W ofercie znajdują się ręczniki Cube w różnych rozmiarach.
132,00 PLN
Porcelanowa figurka Xmas Friends czerwona

Porcelanowa figurka Xmas Friends czerwona

Figurka Xmas Friends, jak wiele innych figurek z bożonarodzeniowej oferty marki Alessi, została zaprojektowana przez Massimo Giacona. Scenka przedstawia wesołe postaci, które postanowiły wdrapać się na choinkę i stamtąd nadzorować przebieg świąt. Renifer, misiek, śniegowy ludzik i Mikołaj szczególną wagę przywiązują do tego, czy na stole znalazły się pierogi, pod choinką prezenty, a na twarzach szerokie uśmiechy! Dobry humor i świąteczna atmosfera projektu z pewnością udzielą się również ich obserwatorom. Wykonana z porcelany i dekorowana ręcznie figurka będzie doskonałym świątecznym prezentem i dodatkiem do bożonarodzeniowej aranżacji salonu, jadalni, stołu, etc.
249,00 PLN
-13%
Świecznik POV owalny na tealighty czarny

Świecznik POV owalny na tealighty czarny

Minimalistyczny, ale bezsprzecznie - niezwykle elegancki.Zalety:Owalny świecznik POV nada wnętrzu subtelności i magii.Zajmuje mało miejsca, jednak daje niezwykły efekt aranżacyjny.Przeznaczenie:Świecznik jest przeznaczony na jedną świecę typu tealight.Materiały:Produkt został zrobiony ze stali.Dobrze wiedzieć!Seria POV obejmuje świeczniki i wazony na ścianę różnej wielkości i w różnych kolorach, dzięki którym można zaaranżować niepowtarzalną dekorację ścienną.
360,00 315,00 PLN
Notes Uni Classic B5 czysty żółty

Notes Uni Classic B5 czysty żółty

Bez względu na to czy używasz notesu do sporadycznych notatek czy też piszesz w nim książkę, prezentowany tutaj notes z serii Uni marki Semikolon to najpiękniejszy notes, jaki kiedykolwiek powstał. Jego projekt swoimi korzeniami sięga do początków tej niemieckiej firmy, kiedy jej założyciel, Günther Dezlhofer, prowadził jednoosobową działalność w rejonie jeziora Starnberger w Bawarii. Notesy z tej serii charakteryzują się minimalistycznym designem i najwyższą jakością wykonania. Szyte ręcznie i zaopatrzone w twardą okładkę obitą lnianą tkaniną, mogłyby zawierać w sobie karty klasyki światowej literatury. Tymczasem, we wnętrzu tego notesu o formacie B5 znajdziesz 144 pustych stron o gramaturze 100 g/m² gotowych do zapisania wspomnieniami, listami zakupów, przypomnieniami i zapiskami z życia. Pomiędzy stronami kryje się ponadto użyteczna zakładka w postaci wstążki. Podobnie jak pozostałe wyroby Semikolon, również notesy dostępne są w szerokiej gamie kolorów.Główną ideą produktów papierniczych niemieckiej marki Semikolon jest prostota i szeroka, nowoczesna paleta barw. Specjalnie zaprojektowany system kolorów pozwala na ciągłe rozbudowywanie kolekcji o kolejne produkty: albumy na zdjęcia, notesy, teczki, segregatory i pudełka. Dzięki temu, produkty tej firmy tworzą harmonijne zestawy, którymi warto pochwalić się, prezentując je na półce czy w oszklonej szafce.
102,00 PLN
Butelka termiczna Clima Earth 330 ml morska

Butelka termiczna Clima Earth 330 ml morska

Niewielka butelka termiczna, która sprawdza się zarówno na co dzień, jak i w czasie wycieczek. Clima Earth marki 24Bottles zaskakuje praktycznymi właściwościami. Zalety:Butelka Clima Earth marki 24Bottles ma 330 ml pojemności, nierówną, nieco chropowatą fakturę i jednolicie morski kolor. W dotyku przypomina kamień – nieregularności na jej powierzchni zapewniają podwyższony poziom trwałości i antypoślizgowe właściwości. Utrzymuje płyny w cieple do 12 godzin, natomiast w chłodzie do 24 godzin.Ścianki butelki nie pokrywają się kroplami wody wskutek różnicy temperatur. Pozostają też neutralne pod względem zapachu, ponieważ nie pochłaniają aromatów. Szeroki otwór gwarantuje komfortowe czyszczenie butelki oraz możliwość wsypania lodu. Przeznaczenie:Butelka Clima Earth jest odpowiednia do napojów gorących i zimnych. Nadaje się także do płynów gazowanych i kwaśnych. Materiały:Konstrukcja butelki termicznej powstała ze stali nierdzewnej 18/8.Zatyczka została uszczelniona silikonem.Nie zawiera ftalanów, BPA ani toksyn.Dobrze wiedzieć!Butelki nie należy myć mechanicznie w zmywarce.
121,00 PLN
Misa Voila L

Misa Voila L

Nie ma dwóch takich samym mis Voila marki Philippi! Każda jest produkowana ręcznie.Zalety:Nowa misa Voila za każdym razem wychodzi spod ręki rzemieślnika inna.Wyróżnia się nowoczesnym, nieco abstrakcyjnym designem, przypominającym odwrócony kapelusz. Przeznaczenie:Misa Voila może służyć jako patera do owoców.Sprawdzi się też jako samodzielna dekoracja. Materiały:Wykonano ją ze stali nierdzewnej, polerowanej ręcznie. Dobrze wiedzieć!Misa pasuje do innych produktów z serii Voila.
745,00 PLN