‹ Powrót do sklepów

Sklep internetowy Fabryka Form

( Ofert: 40 )

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Czytaj więcej

Kategorie produktów:

Kategorie
-17%
Waga łazienkowa analityczna Shape Sense Connect 100

Waga łazienkowa analityczna Shape Sense Connect 100

Poznaj dokładne parametry swojego ciała dzięki innowacyjnej wadze łazienkowej Shape Sense Connect 100 marki Soehnle! Połącz się z aplikacją na swoim smartfonie i odczytaj analizę uzyskanych wyników.Zalety:Waga Shape Sense Connect 100 przeprowadza szczegółową analizę bioimpedancyjną (BIA). Pomiary są dokonywane przez 4 elektrody, które odczytującą masę ciała, poziom tkanki tłuszczowej w organizmie, stopień nawodnienia oraz wagę masy mięśniowej.Urządzenie rozpoznaje do 8 osób i zapisuje ich wyniki.Waga jest kompatybilna z aplikacją Soehnle Connect - obsługiwaną przez telefony z systemami Android oraz iOS. Współpracuje również z Google Fit® i Apple Health®.Wspiera proces tracenia lub przybierania na wadze, określając Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.Wyświetlacz LCD jest niezwykle czytelny, a sama czcionka ma 3,5 cm wysokości.Potrafi obliczyć BMI użytkownika.W samej aplikacji jesteś w stanie sprawdzić różnice pomiędzy poszczególnymi ważeniami oraz wagą, którą chcesz osiągnąć i standardowym BMI.Jest bardzo stabilna - cechuje się dużą powierzchnią. Jej udźwig wynosi do 180 kg. Ważenie odbywa się z dokładnością do 100 g.Oszczędza energię - automatycznie wyłącza się, gdy nie jest używana.Posiada antypoślizgowe podkładki.Przeznaczenie:Jest polecana w szczególności osobom aktywnym, pracującym nad swoją sylwetką i sportowcom.Materiały: Jest bardzo elegancka i nowoczesna - wykonana z metalu i szkła.Dobrze wiedzieć!Aby uruchomić aplikację Soehnle Connect na swoim smartfonie, musisz mieć system Android 6.0 albo iOS 10. Potrzebny będzie też Bluetooth 4.0.Waga ma 3-letnią gwarancję.Baterie stanowią część kompletu.
358,80 299,00 PLN
Waga łazienkowa cyfrowa Brabantia z pomiarem tkanki tłuszczowej

Waga łazienkowa cyfrowa Brabantia z pomiarem tkanki tłuszczowej

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, prosta, prezentowana tu waga łazienkowa to precyzyjna i elegancka propozycja marki Brabantia. Waga wyposażona została w funkcję procentowego pomiaru tkanki tłuszczowej, wody i mięśni oraz obliczania wskaźnika BMI. Automatyczne rozpoznawanie i pamięć ostatniego pomiaru dla 8 użytkowników, ułatwia kontrolę wagi i korzystanie z niej przez wiele osób. Do zestawu dołączony został również oryginalny notes do kontroli zmian masy ciała. Urządzenie włącza i wyłącza się automatycznie, podając masę ciała z dokładnością do 100 gram na czytelnym, podświetlanym wyświetlaczu. Dla większej wygody użytkowania waga została wyposażona we wbudowany uchwyt pozwalający na swobodne przenoszenie urządzenia oraz uchwyt umożliwiający jej zawieszenie. Dzięki specjalnym, antypoślizgowym podstawkom waga jest stabilna i nie przesuwa się po podłodze, gwarantując bezpieczne użytkowanie.Maksymalne obciążenie wagi to 160 kg. Waga jest zasilana przez 4 baterie AAA 1,5V, które znajdują się w zestawie.
280,00 PLN
Waga łazienkowa z analizą BMI Tabea biała

Waga łazienkowa z analizą BMI Tabea biała

Zgrabną, ultra cienką wagę Tabea łatwo schować pod szafkę; zwłaszcza kiedy nie mamy ochoty myśleć o naszej wadze!Zalety:Waga Tabea dokładnie analizuje zawartość wody, tkanki mięśniowej i tłuszczowej w organizmie. Dokonuje również pomiaru masy kostnej z dokładnością do 100 g oraz dostarcza informacji o dziennym zapotrzebowaniu na liczbę kalorii.Waga została wyposażona w pamięć, która pomieści wyniki aż 12 użytkowników.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Tabea pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Tabea to profesjonalna waga z wieloma funkcjami przydatnymi zwłaszcza dla osób dbających o linię.Waga wytrzymuje ciężar do 150 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane ze szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Tabea posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
150,00 PLN
Waga łazienkowa Lotta

Waga łazienkowa Lotta

Minimalistyczny wygląd Lotty został przełamany abstrakcyjnym wzorem linii.Zalety:Lotta to waga dla miłośników nietypowego wzornictwa przedmiotów użytkowych.Mimo fantazyjnego designu, Lotta doskonale pełni rolę profesjonalnej wagi łazienkowej.Waga posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Lotta pokazuje wagę w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Niech nikogo nie zwiedzie wdzięczne imię Lotty! Waga udźwignie nawet 180 kg żywej wagi.Materiały:Szklane wagi w asortymencie marki ADE są zawsze wykonane ze szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Lotta jest nie tylko ładna, ale i mądra - posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
129,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Compact 300

Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Compact 300

Dyskretna waga łazienkowa Style Sense Compact 300 firmy Soehnle elegancko wpisuje się w aranżację każdej współczesnej łazienki. Zalety:Style Sense Compact 300 to waga ważąca do maksymalnie 180 kg - z dokładnością do 100 g.Jest ceniona za czytelny wyświetlacz LCD z cyframi o wysokości 2,5 cm.Model ten jest niezwykle płaski i szeroki, dzięki czemu zyskuje na stabilności i bezpieczeństwie użytkowania.Włącza się w momencie wejścia na platformę. Wyłącza - chwilę po zejściu na podłogę. Mechanizm ten świetnie oszczędza energię.U spodu dołączono antypoślizgowe stopki.Schowek na baterie wyposażono w śrubkę zabezpieczającą - dla ochrony przed dziećmi.Przeznaczenie:Ze względu na swój minimalistyczny design, waga ta pasuje do niemalże każdej łazienki.Materiały: Jej powierzchnia jest szklana.Dobrze wiedzieć!Gwarancja na produkt wynosi 5 lat.Producent dołączył do zestawu baterie, których czas pracy określany jest na 2 lata - przy założeniu, że waga będzie użytkowana średnio 2 razy dziennie.
109,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Compact 200 czarna

Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Compact 200 czarna

Kompaktowa waga Style Sense Compact 200 od Soehnle prezentuje się ponadczasowo i oszczędza przestrzeń w łazience. Zalety:Maksymalny nacisk na platformę wagi Style Sense Compact 200 to 180 kg. Waży z precyzją wynoszącą do 100 g.Wysokość cyfr na czytelnym wyświetlaczu wynosi 2,5 cm.Wyjątkowo płaska forma wagi decyduje o jej ogromnej stabilności, a także wytrzymałości.Funkcja automatycznego włączania i wyłączania jest energooszczędna i bardzo wygodna dla użytkownika. Nie trzeba pamiętać, by wagę wyłączyć.Antypoślizgowe podkładki dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo jej użytkowania.Specjalna śrubka zabezpiecza schowek na baterie - aby nie mogły dostać się do niego dzieci.Przeznaczenie:Waga jest na tyle niewielka, że świetnie pasuje nawet do bardzo małych łazienek.Materiały: Tafla wagi Style Sense Compact 200 jest szklana.Dobrze wiedzieć!Produkt objęto 5-letnią gwarancją.W komplecie znajduje się zestaw baterii umożliwiający natychmiastowe korzystanie z wagi. Przy założeniu ważenia średnio 2 razy dziennie - wystarczą na ponad 2 lata użytkowania.
99,00 PLN
Waga łazienkowa Silver Sense

Waga łazienkowa Silver Sense

Silver Sense to jedna z wag oferowanych przez niemieckiego producenta Soehnle. Do jej atutów należy prosty, minimalistyczny wygląd łączący srebrne wykończenie ze szklaną powierzchnią oraz duży, czytelny wyświetlacz. Waga poradzi sobie z ciężarami do 150 kg podając wynik ważenia z dokładnością co do 100 gramów. Silver Sense doskonale wkomponuje się we wnętrza urządzone w nowoczesnym stylu, w których dominują dodatki ze stali nierdzewnej.
157,00 PLN
Waga łazienkowa Brabantia z podświetleniem LED

Waga łazienkowa Brabantia z podświetleniem LED

Szklana i biała, a więc idealna do łazienki klasycznej, jak i minimalistycznej i nowoczesnej, waga łazienkowa marki Brabantia, to propozycja dla tych, którzy czy to ze względów zdrowotnych, czy wizerunkowych ;) kontrolują masę ciała i liczą na precyzyjny pomiar. Platforma z białego hartowanego szkła, duży wyświetlacz LCD i niebieskie podświetlenie LED to dodatkowe atuty wagi. Logo marki Brabantia, znanego na całym świecie producenta praktycznych akcesoriów do domu to z kolei gwarancja starannego wykonania i długiego użytkowania produktu. Max. obciążenie: 180 kg. Zasilanie: 2 x bateria litowa.
130,00 PLN
Waga łazienkowa z analizą BMI Marleen biała

Waga łazienkowa z analizą BMI Marleen biała

Waga łazienkowa Marleen jest niczym dietetyk doskonały - przeanalizuje wagę, zawartość tkanki mięśniowej i tłuszczowej oraz nawodnienie organizmu, ale nigdy nie zrobi żadnych wyrzutów!Zalety:Waga wskaże zawartość wody, tkanki mięśniowej, kostnej i tłuszczowej w organizmie.Marleen obliczy również BMI oraz dzienne zapotrzebowanie na kalorie (BMR).Waga została wyposażona w pamięć, która pomieści wyniki aż 10 użytkowników.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Marleen pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Multi-zadaniowy charakter wagi, sprawia, że jest ona przydatna zwłaszcza osobom trenującym sport lub będącym na diecie.Waga wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Marleen została wykonana ze szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Wskaźnik przeładowania ostrzega przed zbyt dużym ciężarem.
172,00 PLN
Waga łazienkowa z analizą BMI Marleen czarna

Waga łazienkowa z analizą BMI Marleen czarna

Waga łazienkowa Marleen jest niczym dietetyk doskonały - przeanalizuje wagę, zawartość tkanki mięśniowej i tłuszczowej oraz nawodnienie organizmu, ale nigdy nie zrobi żadnych wyrzutów!Zalety:Waga wskaże zawartość wody, tkanki mięśniowej, kostnej i tłuszczowej w organizmie.Marleen obliczy również BMI oraz dzienne zapotrzebowanie na kalorie (BMR).Waga została wyposażona w pamięć, która pomieści wyniki aż 10 użytkowników.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Marleen pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Multi-zadaniowy charakter wagi, sprawia, że jest ona przydatna zwłaszcza osobom trenującym sport lub będącym na diecie.Waga wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Marleen została wykonana ze szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Wskaźnik przeładowania ostrzega przed zbyt dużym ciężarem.
172,00 PLN
Waga łazienkowa z analizą BMI Barbara

Waga łazienkowa z analizą BMI Barbara

Waga bambusowa Barbara wyróżnia się pięknym wzornictwem oraz bogatym wnętrzem z wieloma przydatnymi funkcjami.Zalety:Waga Barbara analizuje zawartość wody, tkanki mięśniowej, kostnej i tłuszczowej w organizmie.Waga została wyposażona w pamięć, która pomieści wyniki 10 użytkowników.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Barbara pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Barbara to profesjonalna waga dla wymagających użytkowników.Waga wytrzymuje ciężar do 150 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane z certyfikowanego drewna bambusowego (FSC).Dobrze wiedzieć!Wskaźnik przeładowania ostrzega przed zbyt dużym ciężarem.
172,00 PLN
Waga łazienkowa z analizą BMI Tabea czarna

Waga łazienkowa z analizą BMI Tabea czarna

Zgrabną, ultra cienką wagę Tabea łatwo schować pod szafkę; zwłaszcza kiedy nie mamy ochoty myśleć o naszej wadze!Zalety:Waga Tabea dokładnie analizuje zawartość wody, tkanki mięśniowej i tłuszczowej w organizmie. Dokonuje również pomiaru masy kostnej z dokładnością do 100 g oraz dostarcza informacji o dziennym zapotrzebowaniu na liczbę kalorii.Waga została wyposażona w pamięć, która pomieści wyniki aż 12 użytkowników.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Tabea pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Tabea to profesjonalna waga z wieloma funkcjami przydatnymi zwłaszcza dla osób dbających o linię.Waga wytrzymuje ciężar do 150 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane ze szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Tabea posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
150,00 PLN
Waga łazienkowa Aurora biała

Waga łazienkowa Aurora biała

Poczuj się jak grecka bogini! Marmurowy wzór wagi Aurora nada wnętrzu klimatu starożytnej świątyni. Zalety:Waga Aurora została wykonana ze szkła, pod którym umieszczono wzór marmuru.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Waga Aurora jest bardzo prosta w obsłudze oraz posiada czytelny ekran LCD.Przeznaczenie:Aurora pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Waga wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Do produkcji wagi zostało wykorzystane specjalne szkło bezpieczne, używane m.in. w przemyśle motoryzacyjnym.Dobrze wiedzieć!Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do stylu wnętrza.
150,00 PLN
Waga łazienkowa Aurora czarna

Waga łazienkowa Aurora czarna

Poczuj się jak grecka bogini! Marmurowy wzór wagi Aurora nada wnętrzu klimatu starożytnej świątyni. Zalety:Waga Aurora została wykonana ze szkła, pod którym umieszczono wzór marmuru.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Waga Aurora jest bardzo prosta w obsłudze oraz posiada czytelny ekran LCD.Przeznaczenie:Aurora pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Waga wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Do produkcji wagi zostało wykorzystane specjalne szkło bezpieczne, używane m.in. w przemyśle motoryzacyjnym.Dobrze wiedzieć!Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do stylu wnętrza.
150,00 PLN
Waga łazienkowa Katharina

Waga łazienkowa Katharina

Jeśli szukasz wagi, która nie owija w bawełnę, Katharina jest świetnym wyborem. Bardzo duży ekran LCD nie pozostawi cienia wątpliwości co do liczby kilogramów.Zalety:Wyświetlacz wagi Katharina pokazuje wyraźne cyfry w rozmiarze XXL.Funkcja automatycznego wyłączania oszczędzi energię.Przydatną funkcją jest również widok stanu baterii.Katharina pokazuje wagę m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Z wagi Katharina mogą korzystać osoby ważące do 180 kg.Materiały:Minimalistyczna Katharina została wykonana z trwałego szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Wskaźnik przeładowania czuwa nad tym, aby waga nie została zanadto obciążona.
172,00 PLN
Waga łazienkowa Leevke

Waga łazienkowa Leevke

Klasyka w najlepszym wydaniu - srebrny kolor wagi Leevke skusi niejedną elegantkę.Zalety:Mimo minimalistycznego wzornictwa, waga o egzotycznej nazwie Leevke, zdecydowanie ma w sobie to "coś".Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Leevke pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Urządzenie odnajdzie się w domu, gdzie od przedmiotów codziennego użytku wymaga się przede wszystkim nienagannego funkcjonowania. Waga wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane z wytrzymałego szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Leevke posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
86,00 PLN
Waga łazienkowa Olivia

Waga łazienkowa Olivia

Jak na wagę łazienkową, Olivia zaskakuje wyjątkowo ciekawym wzornictwem.Zalety:Waga Olivia została wykonana ze szczególną dbałością o każdy detal; jej design jest oparty na miękkich, opływowych liniach.Ciekawym rozwiązaniem jest przezroczysta powierzchnia użytkowa wagi.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Olivia pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Mimo finezyjnej budowy, waga Olivia wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane ze szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Olivia posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
86,00 PLN
Waga łazienkowa Toni

Waga łazienkowa Toni

Waga, która nie waży? Poniekąd. Toni profesjonalnie wypełni swoją rolę pomiaru wagi, ale sama jest leciutka jak piórko.Zalety:Waga Toni jest niebywale lekka, dzięki obudowie wykonanej z aluminium.Jej powierzchnia jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.Waga posiada ogumowane brzegi, dzięki czemu nie przesuwa się po podłodze.Funkcja automatycznego wyłączania pozwala na oszczędność baterii.Na wyświetlaczu LCD umieszczono ikonę stanu baterii.Toni wyświetla wynik m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Dzięki swojej małej wadze, Toni jest bardzo przyjemna w obsłudze.Waga wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane z aluminium.Dobrze wiedzieć!Toni posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
301,00 PLN
Waga łazienkowa Iris

Waga łazienkowa Iris

"Kochanie, czemu w naszej łazience wylądowało UFO?"Zalety:Iris to waga o fantazyjnym kształcie, który przypomina latający spodek rodem z filmów science-fiction.Urządzenie posiada niebieską lampę LED, która włącza się podczas ważenia.Mimo oryginalnego kształtu, Iris jest bardzo prosta w obsłudze.Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Iris pokazuje ciężar w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Iris wytrzyma ciężar nawet 180 kg.Materiały:Waga została wykonana ze szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Iris posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
172,00 PLN
Waga łazienkowa Luna

Waga łazienkowa Luna

Projektantom marki ADE nie brakuje odwagi. Miks retro stylu z bambusem? Zróbmy to!Zalety:Fantazyjne wzornictwo i wykorzystanie materiałów z dwóch różnych światów okazało się strzałem w dziesiątkę - waga Luna robi wrażenie.Urządzenie posiada dwa wyświetlacze - cyfrowy oraz analogowy.Funkcja automatycznego wyłączania oraz wskaźnik stanu baterii pozwalają na oszczędne gospodarowanie energią.Luna dokonuje pomiaru w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Waga wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane z eleganckiego, ale wytrzymałego drewna bambusowego.Dobrze wiedzieć!Luna została wyposażona we wskaźnik przeładowania, który ostrzega przed zbyt dużym ciężarem.
258,00 PLN
Waga łazienkowa Martina

Waga łazienkowa Martina

Jeśli dbasz o środowisko naturalne, na pewno złapiesz z Martiną wspólny język.Zalety:Waga Martina została wykonana drewna bambusowego, które jest nie tylko atrakcyjnie wizualnie, ale posiada również certyfikat FSC (eco-friendly).Miłośnicy natury pokochają wagę za jej minimalizm oraz drewnianą konstrukcję.Martina posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz wyświetla stan baterii.Waga pokazuje ciężar m.in. w kilogramach oraz funtach.Przeznaczenie:Waga wytrzymuje ciężar do 150 kg.Materiały:Urządzenie zostało wykonane z certyfikowanego drewna bambusowego.Dobrze wiedzieć!Martina posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
172,00 PLN
Waga łazienkowa Clinica

Waga łazienkowa Clinica

Chociaż waga mechaniczna Clinica wygląda bardzo dystyngowanie i pasuje do gabinetu lekarskiego, na pewno odnajdzie się w przytulnym domowym zaciszu.Zalety:Waga posiada szeroką, komfortową w obsłudze powierzchnię użytkową. Została ona dodatkowo pokryta antypoślizgową matą.Duża i czytelna tarcza pozwoli na szybkie odczytanie wyniku.Waga Clinica pokazuje wagę w kilogramach.Przeznaczenie:Waga wytrzymuje ciężar do 160 kg.Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że Clinica jest bezpieczna w użytkowaniu nawet dla małych dzieci.Materiały:Urządzenie wyprodukowano przy użyciu metalu.Obudowa wagi Clinica została zabezpieczona przed korozją oraz jest odporna na rysy.Dobrze wiedzieć!Clinica posiada mechanizm ręcznego ustawiania na pozycję "zero".
430,00 PLN
Waga łazienkowa Victoria biała

Waga łazienkowa Victoria biała

Waga Victoria profesjonalnie wykonuje swoje zadania, ale nie da się ukryć, że drzemie w niej nutka nostalgii.Zalety:Waga mechaniczna Victoria jest stylizowana na wagę w starym stylu - na pewno spodoba się entuzjastom retro klimatów.Powierzchnia użytkowa urządzenia została pokryta antypoślizgową matą.Duża tarcza umożliwia szybki odczyt wyniku w kilogramach.Przeznaczenie:Waga wytrzymuje ciężar do 136 kg.Materiały:Urządzenie wyprodukowano przy użyciu metalu.Obudowa wagi Victoria została zabezpieczona przed korozją oraz jest odporna na rysy.Dobrze wiedzieć!Victoria posiada mechanizm ręcznego ustawiania na pozycję "zero".
193,00 PLN
Waga łazienkowa Victoria czarna

Waga łazienkowa Victoria czarna

Waga Victoria profesjonalnie wykonuje swoje zadania, ale nie da się ukryć, że drzemie w niej nutka nostalgii.Zalety:Waga mechaniczna Victoria jest stylizowana na wagę w starym stylu - na pewno spodoba się entuzjastom retro klimatów.Powierzchnia użytkowa urządzenia została pokryta antypoślizgową matą.Duża tarcza umożliwia szybki odczyt wyniku w kilogramach.Przeznaczenie:Waga wytrzymuje ciężar do 136 kg.Materiały:Urządzenie wyprodukowano przy użyciu metalu.Obudowa wagi Victoria została zabezpieczona przed korozją oraz jest odporna na rysy.Dobrze wiedzieć!Victoria posiada mechanizm ręcznego ustawiania na pozycję "zero".
193,00 PLN
Waga łazienkowa Ylvie

Waga łazienkowa Ylvie

Waga łazienkowa Ylvie została zaprojektowana dla osób kochających geometryczne wzory i minimalizm.Zalety:Prosty czarno-biały design odnajdzie się w stonowanym, eleganckim wnętrzu.Powierzchnię wagi Ylvie łatwo utrzymać w czystości.Funkcja automatycznego wyłączania pozwala na oszczędność energii.Na wyświetlaczu LCD umieszczono ikonę stanu baterii.Przeznaczenie:Ylvie wytrzymuje ciężar do 180 kg.Materiały:Powierzchnia użytkowa wagi została wykonana ze szkła bezpiecznego.Dobrze wiedzieć!Ylvie posiada wskaźnik przeładowania, który ostrzeże przed zbyt dużym ciężarem.
150,00 PLN
Waga łazienkowa Felicitas miętowa

Waga łazienkowa Felicitas miętowa

Felicitas to porządna waga mechaniczna w starym stylu, która nigdy nie zawiedzie.Zalety:Felicitas jest pokryta antypoślizgową matą, dzięki której proces ważenia przebiegnie całkowicie bezpiecznie.Na dużej i czytelnej tarczy wynik odczytuje się w kilogramach. Przeznaczenie:Waga wytrzymuje ciężar do 160 kg.Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że Felicitas jest bezpieczna w użytkowaniu nawet dla małych dzieci.Materiały:Obudowa wagi Felicitas została wykonana ze stali nierdzewnej.Dobrze wiedzieć!Waga Felicitas posiada mechanizm ręcznego ustawiania na pozycję "zero".
301,00 PLN
Waga łazienkowa analityczna Shape Sense Connect 200

Waga łazienkowa analityczna Shape Sense Connect 200

Shape Sense Connect 200 marki Soehnle to waga łazienkowa nowej generacji. Współpracuje z aplikacjami na smartfony i… potrafi zanalizować uzyskane wyniki. Doskonała m.in. dla sportowców i osób dbających o sylwetkę! Zalety:Waga łazienkowa Shape Sense Connect 200 została wyposażona w 4 elektrody, za pomocą których mierzona jest nie tylko waga ciała, ale i poziom tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, a także waga suchej masy mięśniowej.Przeprowadza BIA - analizę bioimpedancyjną, która daje niezwykle precyzyjne wyniki dla każdej osoby.Jest w stanie rozpoznać i zapisać rezultaty dla maksymalnie 8 osób.Współpracuje z aplikacją mobilną Soehnle Connect - intuicyjną w obsłudze i pozwalającą w pełni kontrolować przesyłane dane. Łączy się także z Google Fit® oraz Apple Health®.Specjalna funkcjonalność dla sportowców umożliwia nawet określenie swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego.Waga posiada wyjątkowo duży wyświetlacz LED - bardzo czytelny nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach.Porównuje Twoje wyniki ze średnimi dla danej grupy ludzi, a także oblicza BMI.Określa różnicę pomiędzy aktualnym i poprzednim ważeniem, a także Twoją wagą docelową.Waga ma dużą powierzchnię i nośność do 200 kg. Waży z dokładnością do 100 g.Automatycznie się włącza i wyłącza, oszczędzając energię.Została wyposażona w antypoślizgowe stopki, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.Przeznaczenie:Jest przeznaczona dla osób szczególnie zainteresowanych kompozycją swojego ciała: sportowców, ludzi bardzo aktywnych i będących na diecie, kulturystów.Materiały: Waga powstała z metalu oraz wzmacnianego, wytrzymałego szkła.Dobrze wiedzieć!Aplikacja Soehnle Connect wymaga systemu Android 6.0 lub iOS 10, a także Bluetootha 4.0.Gwarancja na wagę wynosi 3 lata.W zestawie znajdują się baterie.
389,00 PLN
Waga łazienkowa analityczna Shape Sense Control 200

Waga łazienkowa analityczna Shape Sense Control 200

Jeżeli chcesz osiągnąć i utrzymać swoją wymarzoną sylwetkę - musisz znać kompozycję swojego ciała i śledzić zachodzące w niej zmiany. Ułatwi Ci to analityczna waga łazienkowa Shape Sense Control 200 od Soehnle. Zalety:Waga analityczna Shape Sense Control 200 umożliwia nie tylko poznanie swojej ogólnej wagi, ale i wagi mięśni, ilości wody w organizmie oraz procentowego udziału tkanki tłuszczowej.Automatycznie rozróżnia do 8 użytkowników.Oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.Wyświetlacz jest bardzo duży i czytelny. Wyświetlane cyfry są wysokie na 3,5 cm.Maksymalne obciążenie w przypadku tej wagi wynosi 180 kg. Dokładność ważenia - do 100 g.Platforma jest niska, szeroka i komfortowa w użytkowaniu.Waga włącza się, gdy na niej staniesz, a wyłącza automatycznie - po zejściu.Bezpieczeństwo zapewniają antypoślizgowe nóżki.Miejsce na baterie zostało zabezpieczone śrubką (to doskonała ochrona przed dziećmi).Przeznaczenie:Waga jest polecana wszystkim amatorom fitnessu.Pasuje doskonale do nowoczesnych, minimalistycznych łazienek.Materiały: Powstała z połączenia szkła oraz metalu.Dobrze wiedzieć!Ma 3-letnią gwarancję.Zestaw obejmuje komplet baterii.
159,00 PLN
Waga łazienkowa analityczna Shape Sense Control 100

Waga łazienkowa analityczna Shape Sense Control 100

Analityczna waga łazienkowa Shape Sense Control 100 firmy Soehnle to Twój osobisty asystent treningowy i dietetyczny! Zalety:Waga łazienkowa Shape Sense Control 100 pozwala Ci w nowoczesny sposób kontrolować swoją wagę ciała.Potrafi też podać procent tkanki tłuszczowej oraz poziom wody w organizmie.Automatycznie rozpoznaje 8 różnych osób.Czytelny wyświetlacz LCD pozwala na łatwe odczytanie wyników. Liczby mają aż 3,5 cm wysokości.Waga oblicza Twoje BMI, dzięki czemu wiesz, ile jeszcze pracy przed Tobą.Duża powierzchnia wagi gwarantuje jej całkowitą stabilność. Waży do 180 kg - z dokładnością do 100 g.Nieużywana - wyłącza się automatycznie.Została wyposażona w poprawiające bezpieczeństwo antypoślizgowe nóżki.Przeznaczenie:Doskonale pasuje do nowoczesnych łazienek.Docenią ją osoby na różnego typu dietach, przede wszystkich redukcyjnych, oraz sportowcy.Materiały: Do jej wykonania wykorzystano metal oraz szkło.Dobrze wiedzieć!Urządzenie posiada 3 lata gwarancji.W zestawie znajdziesz również baterie.
139,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Multi 300

Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Multi 300

Minimalistyczny design, nowoczesne funkcje i spora powierzchnia do ważenia - elektroniczna waga łazienkowa Style Sense Multi 300 marki Soehnle świetnie pasuje do współczesnych łazienek. Zalety:Waga Style Sense Multi 300 nie tylko wskaże masę Twojego ciała, ale też obliczy ciężar wszystkiego, co weźmiesz do rąk. Może to być np. walizka, małe dziecko lub pies.Duży, podświetlany wyświetlacz LCD zapewnia doskonałą czytelność. Wysokość cyfr to aż 4,5 cm.Urządzenie może zważyć do 200 kg z dokładnością do 100 g.Szeroka platforma jest stabilna i bezpieczna w użytkowaniu.Waga włącza się automatycznie po wejściu na nią i wyłącza, gdy nikt na niej nie stoi.U spodu znajdują się antypoślizgowe nóżki.Waga ma płaską, minimalistyczną formę i nie zajmuje wiele miejsca. Można ją zmieścić np. pod łazienkową szafką.Przeznaczenie:To produkt dla całej rodziny.Materiały: Waga została wykonana z bezpiecznego, wzmacnianego szkła oraz metalu.Dobrze wiedzieć!Gwarancja wynosi 5 lat.W zestawie znajdują się baterie, których żywotność producent określa na 3 lata - przy założeniu, że waga jest użytkowana dwa razy dziennie, każdego dnia.
219,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Comfort 600

Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Comfort 600

Nowoczesna, solidna waga łazienkowa zaprojektowana w minimalistyczny sposób. Oto Style Sense Comfort 600 firmy Soehnle. Zalety:Waga elektroniczna Style Sense Comfort 600 zważy do maksymalnie 200 kg. Pomiar wagi ciała następuje z dokładnością do 100 g.Wyświetlacz jest bardzo duży, podświetlany i pozwala na odczytanie wyniku nawet osobom z wadami wzroku. Wysokość cyfr wynosi 4,5 cm.Platforma w rozmiarze XXL jest komfortowa i bezpieczna w użytkowaniu.Stabilność zapewniają także nóżki antypoślizgowe.Waga włącza się i wyłącza automatycznie, co oszczędza energię.Design wagi docenią wszyscy miłośnicy prostoty i elegancji.Przeznaczenie:Waga Style Sense Comfort 600 to produkt odpowiedni dla każdego. Prezentuje się absolutnie ponadczasowo.Materiały: Powstała z metalu i wzmacnianego szkła.Dobrze wiedzieć!Producent objął ją 5-letnią gwarancją.Żywotność baterii znajdujących się w zestawie wynosi 3 lata. Okres ten obliczono, zakładając, że waga będzie użytkowana każdego dnia dwukrotnie.
199,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Comfort 500

Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Comfort 500

Precyzyjna, stabilna, dyskretna. Elektroniczna waga łazienkowa Style Sense Comfort 500 marki Soehnle wznosi rytuał ważenia na zupełnie inny poziom. Zalety:Waga Style Sense Comfort 500 waży bardzo precyzyjnie - z dokładnością do 100 g. Maksymalny nacisk na platformę wynosi 180 kg.Duży, podświetlany ledami wyświetlacz sprawia, że odczytanie wyniku nie sprawia żadnych problemów. Wyświetlane cyfry mają aż 4,5 cm wysokości.Waga jest szeroka i płaska, a co za tym idzie - stabilna i komfortowa w użytkowaniu.U jej spodu znajdują się gumowe nóżki, które zapobiegają poślizgowi.Jej mechanizm jest energooszczędny - włącza się po wejściu na platformę i wyłącza po krótkiej chwili nieużywania.Jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze.Przeznaczenie:Model Style Sense Comfort 500 to waga przeznaczona dla wszystkich, którzy cenią sobie solidność wykonania połączoną z minimalistycznym designem.Materiały: Pod względem materiałowym waga stanowi połączenie szkła i metalu.Dobrze wiedzieć!Gwarancja na wagę wynosi 5 lat.Komplet obejmuje baterie, których żywotność wynosi 3 lata (używając wagi 2 razy dziennie).
179,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Solar Star

Waga łazienkowa elektroniczna Solar Star

Solar Star firmy Soehnle to waga wykonana w technologii przyjaznej środowisku. Do jej zasilania nie potrzebujesz baterii! Zalety:Waga łazienkowa Solar Star to urządzenie zasilane energią słoneczną. Reaguje również na sztuczne światło.Działa nawet w warunkach słabego oświetlenia - potrzebuje minimum 50 lx, podczas gdy dobrze oświetlony pokój ma ok. 300 lx.Jest wybitnie stabilna i bezpieczna, a przy tym - bardzo elegancka.Może zważyć do 150 kg, zachowując precyzję do 100 g.Wyposażony w 4 czujniki mechanizm automatycznie się wyłącza i włącza.Doskonałą czytelność zapewnia duży wyświetlacz LCD.Przeznaczenie:Waga Solar Star jest przeznaczona dla tych, którzy lubią oszczędzać energię, a ochrona środowiska jest droga ich sercu.Materiały: To waga szklana z elementami metalowymi.Dobrze wiedzieć!Posiada 5 lat gwarancji.
167,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Compact 200 biała

Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Compact 200 biała

Kompaktowa waga Style Sense Compact 200 od Soehnle prezentuje się ponadczasowo i oszczędza przestrzeń w łazience. Zalety:Maksymalny nacisk na platformę wagi Style Sense Compact 200 to 180 kg. Waży z precyzją wynoszącą do 100 g.Wysokość cyfr na czytelnym wyświetlaczu wynosi 2,5 cm.Wyjątkowo płaska forma wagi decyduje o jej ogromnej stabilności, a także wytrzymałości.Funkcja automatycznego włączania i wyłączania jest energooszczędna i bardzo wygodna dla użytkownika. Nie trzeba pamiętać, by wagę wyłączyć.Antypoślizgowe podkładki dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo jej użytkowania.Specjalna śrubka zabezpiecza schowek na baterie - aby nie mogły dostać się do niego dzieci.Przeznaczenie:Waga jest na tyle niewielka, że świetnie pasuje nawet do bardzo małych łazienek.Materiały: Tafla wagi Style Sense Compact 200 jest szklana.Dobrze wiedzieć!Produkt objęto 5-letnią gwarancją.W komplecie znajduje się zestaw baterii umożliwiający natychmiastowe korzystanie z wagi. Przy założeniu ważenia średnio 2 razy dziennie - wystarczą na ponad 2 lata użytkowania.
99,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Compact 100

Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Compact 100

Kompaktowe rozwiązanie do kompaktowych łazienek. Style Sense Compact 100 to elektroniczna waga od Soehnle, którą docenisz za szereg nowoczesnych właściwości. Zalety:Waga Style Sense Compact 100 działa w zakresie od 100 g do 180 kg. Jest precyzyjna i łatwa w obsłudze.Ekran jest klarowny - wyświetla cyfry o wysokości 2,5 cm.Model ten jest bardzo płaski i wysoce stabilny.Mechanizm wyposażono w funkcję automatycznego włączania i wyłączania - reaguje na nacisk.Od spodu umieszczono stopki antypoślizgowe.Miejsce, w którym znajdują się baterie, zabezpieczono klapką wyposażoną w śrubkę, dzięki czemu produkt jest bezpieczny dla dzieci.Przeznaczenie:Niewielkie wymiary wagi czynią ją znakomitym gadżetem do mniejszych łazienek.Materiały: Waga powstała ze szkła wzmacnianego i metalu.Dobrze wiedzieć!Solidność wykonania produktu potwierdza 5-letnia gwarancja.Komplet baterii umieszczony w paczce pozwoli Ci skorzystać z wagi od razu po jej rozpakowaniu. Żywotność baterii wynosi ponad 2 lata - jeżeli będziesz używać produktu średnio 2 razy każdego dnia.
89,00 PLN
Waga łazienkowa analogowa Tempo White

Waga łazienkowa analogowa Tempo White

Klasyczny design, analogowy mechanizm. Wagę łazienkową Tempo White marki Soehnle docenią wszyscy amatorzy tradycyjnych, sprawdzonych rozwiązań. Zalety:Maksymalna ładowność wagi Tempo White to 130 kg. Waży z dokładnością do 1 kg.Platforma została wyposażona w okrągłą skalę. Kontrastowe kolory czynią ją niezwykle czytelną.Antypoślizgowy materiał umieszczony pod wagą sprawia, że urządzenie jest w pełni stabilne i bezpieczne, a podłoga jest chroniona przed zarysowaniem.Wagę można samemu skalibrować - korzystać z poręcznego pokrętła.Jej powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu.Przeznaczenie:Model Tempo White doskonale sprawdza się w przypadku klasycznych wnętrz łazienkowych.Materiały: Wysokiej jakości stal i tworzywo sztuczne czynią wagę Tempo White solidną i trwałą.  Dobrze wiedzieć!Gwarancja na produkt wynosi 3 lata.
84,00 PLN
Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Comfort 400 Silver

Waga łazienkowa elektroniczna Style Sense Comfort 400 Silver

Waga łazienkowa Style Sense Comfort 400 Silver marki Soehnle jest idealna dla wszystkich, którzy od przedmiotów codziennego użytku zawsze pragną czegoś więcej! Zalety:Wagę Style Sense Comfort 400 Silver cechuje klarowność i ponadczasowość. Jest superpłaska i wyjątkowo obszerna. Zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo podczas ważenia.Zważy maksymalnie do 180 kg, z dokładności do 100 g.Na ekranie LCD wyświetlają się cyfry o wysokości 3,5 cm.Sama platforma jest bardzo stabilna.Waga wyłącza się automatycznie po zejściu z urządzenia. Włącza się natomiast od razu po wejściu na nie.U spodu są antypoślizgowe nóżki.Klapka chroniąca miejsce na baterie została zabezpieczona śrubką - z myślą o dzieciach.Do wyboru jest kilka jednostek: kg/lb/st.Przeznaczenie:Waga Style Sense Comfort 400 Silver jest przeznaczona do nowoczesnej łazienki.Materiały: Powstała z bezpiecznego szkła.Dobrze wiedzieć!W zestawie znajdują się baterie o ponad dwuletniej żywotności (użytkując wagę 2 razy dziennie).Produkt posiada 5 lat gwarancji.
139,00 PLN
Waga łazienkowa analogowa Certified Classic XL

Waga łazienkowa analogowa Certified Classic XL

Analogowa waga łazienkowo Classic XL wyposażona w certyfikowany mechanizm daje pewność precyzji dokonywanych pomiarów, a na dodatek… stylowo się prezentuje! Zalety:Waga łazienkowa Certified Classic XL waży osoby do 150 kg z dokładnością do 1 kg.Duża, okrągła skala zapewnia odpowiednią czytelność.Antypoślizgowa podstawa gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i chroni podłogę przed zarysowaniem.Mechanizm został precyzyjnie skalibrowany, co potwierdza certyfikat.Powierzchnia typu Soft Grip jest bezpieczna i niezwykle przyjemna w dotyku.Przeznaczenie:Model Certified Classic XL jest przeznaczony do łazienek.Polubią go wszyscy miłośnicy klasycznych rozwiązań.Materiały: Waga została wykonana z metalu oraz tworzywa sztucznego.Dobrze wiedzieć!Produkt posiada 3-letnią gwarancję.
209,00 PLN
Waga łazienkowa ReNew szara

Waga łazienkowa ReNew szara

Waga łazienkowa ReNew marki Brabantia waży z dokładnością do 100 g w zakresie od 0,1 do 180 kg. Posiada wyświetlacz LED, a także 4 baterie AAA marki DURACELL® w komplecie. Nie rysuje podłogi.
120,00 PLN
Waga łazienkowa ReNew biała

Waga łazienkowa ReNew biała

Waga łazienkowa ReNew marki Brabantia waży z dokładnością do 100 g w zakresie od 0,1 do 180 kg. Posiada wyświetlacz LED, a także 4 baterie AAA marki DURACELL® w komplecie. Nie rysuje podłogi.
120,00 PLN

Fabryka form

Fabryka form to sklep, który oferuje na swoich półkach produkty do wyposażenia wnętrza, znajdują się tam zarówno meble, oświetlenie,artykuły wyposażenia kuchni jak i łazienki. Wobec czego można powiedzieć, że w sklepie znaleźć można zarówno dekoracje i wyposażenie domu. Istnieje zarówno sklep stacjonarny, który mieści się w Warszawie oraz sklep internetowy. Na miejscu, w sklepie stacjonarnym prezentowana jest największą w Polsce ekspozycja produktów marki Alessi, Eva Solo, Menu, Iittala, Norman Copenhagen, Joseph Joseph czy Koziol.

Głównym założeniem jakie było przy rozpoczęciu działalności była obsługa Klienta na bardzo wysokim poziomie oraz oczywiście zbudowanie oferty najwyższej jakości. Aktualnie firma zarzeka się, że ma bardzo wykwalifikowany oraz zgrany zespół. W ofercie firmy cały czas obserwować można nowe produkty. Fabryka form ma aż 99 % polecających klientów, ponad 13 000 recenzji i ponad 150 tysięcy zrealizowanych zamówień.

Fabryka form sklep internetowy istnieje pod nazwą fabrykaform.pl. Strona internetowa jest bardzo przejrzysta i przyjemna. Po wejściu pierwszy raz istnieje możliwość zapisania się do newslettera poprzez napisanie swojego maila, dodatkowo otrzymujemy rabat na zakupy. Oczywiście istnieje możliwość założenia konta na fabrykaform.pl, do tego są do wyboru aż cztery możliwości. Założyć konto można poprzez :

 • wpisanie swojego adresu mail oraz hasła,
 • konto społecznościowe Facebook,
 • konto społecznościowe Twitter,
 • konto Google.

Trzy ostatnie możliwości są na tyle wygodne, że nie trzeba wymyślać hasła do konta.

Sklep internetowy - fabryka form

Po włączeniu strony fabryka form sklep internetowy możemy wyszukać artykuły, które pojawiają na bieżąco, promocje, zdjęcia które zostały oznaczone na profilach społecznościowych zadowolonych klientów z ich wnętrzem. Na stronie internetowej każda kategoria ma swoje miejsce. Wyróżnione są takie kategorie ogólne jak :

 • meble + świetlenie
 • kuchnia + jadalnia,
 • dekoracje + akcesoria,
 • łazienka + sypialnia,
 • hobby + styl.

Jednak także można zobaczyć kategorie bardziej dokładne, poprzez co w łatwiejszy sposób można poszukać tego co naprawdę chcemy :

 • prezenty do 100, 200, 400 złotych, od 400 złotych,
 • prezenty bestsellery,
 • prezent na walentynki,
 • prezent dla kobiet,
 • prezent dla kobiet,
 • prezent biznesowe,
 • prezent na ślub,
 • prezent dla rodziców i wiele innych.

Osobno znajdują się zakładki m.in z promocjami, nowościami czy nawet ze sklepem w Warszawie, gdzie ukazane są piękne zdjęcia. Strona jest prosta w obsłudze, natomiast jeśli pojawiają się jakiejkolwiek problemy istnieje możliwość napisania maila bądź wykonania telefonu bezpośrednio do fabryki form. Biuro pracuje w dni robocze pomiędzy 9 a 17. Na stronie internetowej istnieje możliwość zapamiętania ulubionego produktu, który widoczny jest po wejściu w serduszko w jednym z rogów na stronie. Dodatkowo obok widnieje rysunek koszyka, w który gdy wejdziemy zobaczymy wszystkie produkty, które chcemy zakupić.

Czas i koszty przesyłki

Po zamówieniu należy wybrać opcję dostawy. Istnieje możliwość zakupu towarów w internecie, ale odbioru na miejscu w sklepie stacjonarnym w Warszawie, niezbędne do tego jest tylko zaznaczenie takiej opcji przy finalizacji zamówienia. Informacja o przygotowaniu zamówienia otrzymują Państwo za pośrednictwem SMS oraz wiadomości mail. Przy odbiorze w sklepie stacjonarnym ważne jest aby posiadać numer zamówienia, ponieważ o taki będziemy prosić. Ponadto jeśli mamy daleko do sklepu stacjonarnego to możemy wybrać dostawę:

 • kurierem DHL, paczka dostarczana jest w kolejnym dniu roboczym od dnia nadania przesyłki, istnieje możliwość śledzenia paczki na bieżąco, kurier podejmuje dwa podejścia doręczenia przesyłki,
 • kurierem Poczty Polskiej 48h, paczki nadane są w przeciągu kolejnych dwóch dni roboczych od dnia nadania, kurier podejmuje tylko jedno podejście dostarczenia przesyłki, w innym wypadku przekazuję awizo i należy odebrać paczkę w punkcie placówki poczty,
 • kurierem Xpress Courier, wybór takiego dostarczenia paczki mają mieszkańcy Warszawy i okolic, Poznania, Katowic, Krakowa, Łodzi oraz Wrocławia,
 • za pośrednictwem paczkomatu InPost 24/7.

Sklep Fabryka Form chce dla klientów jak najlepiej, wobec czego w pilnych sytuacjach istnieje możliwość wysłania paczki z dostawą w sobotę, w takim przypadku najlepiej kontaktować się z biurem obsługi klienta. Oczywiście istnieje także możliwość przesłania paczki za granicę. Koszt takiej przesyłki do wszystkich krajów Europejskich wynosi 60 złotych i będzie to paczka nadana kurierem DHL. Zamówienia powyżej 1000 złotych maja przesyłkę gratis we wszystkich krajach Europy.

Jeśli zamówienie które złożyliśmy wynosi mniej niżeli 300 złotych dodatków musimy zapłacić za dostarczenie, natomiast jeśli wynosi więcej niżeli 300 złotych dostawa jest gratis. Zamówienia pakowane są z należytą starannością i dokładnością. Zwykle większość zamówień realizowana jest w przeciągu 24 godzin. Są mu temu wyjątki, ponieważ w sklepie widnieją różnorodne produktu i niektóre z nich trzeba sprowadzić bezpośrednio od producenta, poprzez co czas przygotowania przesyłki przedłuża się. Aby ułatwić Państwu przy opisie każdego z produktów istnieje również informacja o przybliżonym czasie wysyłki liczonym od dnia złożenia zamówienia do momentu przekazania paczki do przesyłki.

Po dokonaniu zakupu istnieje możliwość sprawdzania statusu przesyłki. Wszelkie informacje, dodatkowo z linkiem do śledzenia wysyłany jest na maila. W dniu wysyłki paczki, firma wysyła SMS oraz wiadomość mail z powiadomieniem o przesyłce wraz z numerem listu przewozowego.

Zwroty

Co jeśli dany towar nie spodoba się? To nie jest to czego szukaliśmy? Spokojnie! Istnieje możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w przeciągu 30 dni. W celu usprawnienia zwrotu najlepiej dołączyć do przesyłki formularz zwrotu - odstąpienia od umowy.

Sposoby płatności

Sklep internetowy oferuje kilka możliwości płatności za zamówiony towar :

 • przy odbiorze przesyłki - należy zapłacić gotówką kurierowi,
 • karta kredytowa - gdzie po zamówienia należy wypełnić odpowiedni formularz, musi odbyć się autoryzacja kart płatniczych, a późniejszym momencie zostanie ściągnięta kwota z konta,
 • płatność elektroniczna - za pomocą banku istnieje możliwość bezpośredniego szybkiego przelewu,
 • tradycyjny przelew na konto bankowe sklepu,
 • PayPal,
 • raty w BGŻ BNP Paribas - firma daje także możliwość zakupu na raty, jedyną kwestią jaką należy spełnić w tym przypadku, to są zakupy za minimum 150 złotych. Plan kredytowy to 10x0 %,
 • raty PayU.

Dla klienta wygody za dekoracje i wyposażenie domu istnieje możliwość zapłacenia na wiele sposobów, jednakże firma gwarantuje że wszystkie są bezpieczne.

Produkty sprzedawane przez FF są naprawdę bardzo dobrej jakości, pakowane przesyłki są bardzo starannie, w należyty sposób. Jednakże każdy zakupiony przez Klienta produkt objęty jest dwuletnią gwarancją. Nie wiesz co zrobić za prezent na święto które zbliża się najbliższej osobie? W sklepie istnieje możliwość zakupu karty prezentowej. Kartę można wykorzystać zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Jest ona starannie zapakowana a w środku widnieją informacje od kogo dla kogo oraz jaka jest suma prezentu. Jeśli zakupy zostały zrobione za wyższą kwotę niżeli widnieje na karcie to zakupy zostają obniżone o daną sumę. Należy pamiętać, że ową kartę trzeba wykorzystać w przeciągu sześciu miesięcy od jej wystawienia przez firmę.

© Modome.pl 2011-2019