‹ Powrót do: Szpilki

Promod Buty na obcasie

Do kupienia na Promod.pl:

Promod to francuska sieć odzieżowa dostępna w ponad 50 krajach. Oferuje produkty dla kobiet i mężczyzn, często w bardzo atrakcyjnych, wyprzedażowych cenach.

Promod to francuska sieć odzieżowa dostępna w ponad 50 krajach. Oferuje produkty dla kobiet i mężczyzn, często w bardzo atrakcyjnych, wyprzedażowych cenach. Zobacz wszystkie produkty Promod.pl

Eleganckie i stylowe buty na obcasie sprawią, że każda stylizacja stanie się wyjątkowa. Sprawdzą się zarówno do klasycznych jeansów, jak i spódnicy lub kombinezonu.
Skomentuj!

Zobacz także

Widelec Aztec

Widelec Aztec

W kolekcji Aztec każdy sztuciec jest kwintesencją nordyckiej estetyki.Zalety:Linia sztućców Aztec zawiera produkty o delikatnej, kruche budowie.Jednak wbrew pozorom, które budzi delikatna linia, każdy sztuciec jest wykonany solidnie.Przeznaczenie:Prezentowany widelec jest widelcem stołowym.Materiały: Sztućce z linii Aztec są wykonane ze stali nierdzewnej.Dobrze wiedzieć!Kolekcja została zaprojektowana w 1965 roku.
63,00 PLN
Magnesy do tablic Cult

Magnesy do tablic Cult

Zestaw 6 sztuk magnesów do tablicy Cult. Wykonane ze stali nierdzewnej pastylki pewnie przytrzymują przedmioty na tablicach magnetycznych.
56,00 PLN
-16%
Ramka Prisma 10x10 Chrom - srebrny

Ramka Prisma 10x10 Chrom - srebrny

Prisma sprawdzi sie zarówno jako dekoracja stolu, jak i rama scienna, dzieki zastosowanemu drutowi w ksztalcie geometrycznym. Jest on zarówno funkcjonalny, jak i dekoracyjny, który dodaje element wymiarowy do plaskiego wyswietlacza, tworzac w ten sposób niebanalny element w wystroju wnetrza
77,00 65,00 PLN
Pochodnia ogrodowa Orchos szeroka

Pochodnia ogrodowa Orchos szeroka

Pochodnia ogrodowa Orchos projektu Floz Design o szerokiej głowicy. Dzięki zastosowaniu żelu palnego jako paliwa możliwe było uzyskanie szerokiego płomienia. Ogień został pięknie wyeksponowany dzięki płaskiemu zwieńczeniu pochodni. Dołączona stalowa przykrywka pozwala w każdej chwili zgasić płomień.
449,00 PLN
Foremka do ciastek siedzący kot

Foremka do ciastek siedzący kot

Żyrafa, kot, a może leniwiec? Bez względu na to, z jakim zwierzęciem się identyfikujesz, jest duża szansa, że w ofercie marki Birkmann znajdziesz foremkę w odpowiednim kształcie ;-)Zalety:Foremki do ciastek marki Birkmann mają kształt przeróżnych zwierząt.Strona do wykrawania jest bardzo ostra, aby ciastka miały równe i wyraźne brzegi.Z drugiej strony natomiast krawędzie są zaokrąglone, by foremka była bezpieczna dla dłoni.Przeznaczenie:Foremka przeznaczona jest do wycinania ciasteczek i pierników.Możesz nią także wycinać ozdoby z lukru.Materiały:Została wykonana ze stali nierdzewnej.Dobrze wiedzieć!Nadaje się do mycia w zmywarce.
9,50 PLN
Lampa oliwna Fire

Lampa oliwna Fire

Konstrukcja lampy oliwnej Fire marki Philippi sprawia, że płomienie wyglądają, jakby unosiły się w powietrzu. Romantycznie i efektownie! Zalety:Lampa oliwna Fire jest okrągła. Wewnątrz znajdują się kamienie, pośród których w symetryczny sposób rozmieszczono knoty. Pod kamieniami znajduje się natomiast zbiornik na olej. Przeznaczenie:Lampa Fire jest przeznaczona na naftę lub bezzapachową oliwę.Materiały:Została wykonana z polerowanego aluminium oraz transparentnego szkła.
759,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019