‹ Powrót do: Wazony

Wazon Snopek 6 el.

Do kupienia na Fabryka Form:

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki.

Mieszkaj pięknie! Dostosuj swoje wnętrzne do najlepszych trendów i wyróżnij je oryginalnymi akcesoriami. Sklep gromadzi ogromną ofertę najlepszych produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie tam zarówno dekoracje, jak i meble, oświetlenie, artykuły wyposażenia kuchni czy łazienki. Zobacz wszystkie produkty Fabryka Form

Konstrukcja wazonu Snopek marki Ćmielow Design Studio pozwala na tworzenie indywidualnych, kwiatowo-porcelanowych aranżacji. Zalety:Wazon Snopek obejmuje 6 cienkich, ściętych pod skosem rurek.Całość spina elastyczne wiązanie, które stabilizuje kompozycję.Przeznaczenie:Wazon Snopek jest przeznaczony do lekkich kwiatów (np. polnych) oraz liści.Materiały: Wazon powstał z ceramiki.Dobrze wiedzieć!Rurki można przesuwać w dowolny sposób.

Marka: Cmielow Design Studio

Więcej podobnych produktów:

Wazony Akcesoria i dodatki Dom Dekoracje + akcesoria
Skomentuj!

Zobacz także

Krzesło z podłokietnikami Herit ciemny dąb białe

Krzesło z podłokietnikami Herit ciemny dąb białe

Prezentowane tutaj krzesło z serii Herit to elegancki mebel autorstwa Simona Legalda. Zaprojektowane dla marki Normann Copenhagen, charakteryzuje się skandynawską estetyką. Uniwersalna i ergonomiczna forma krzesła sprawiają, że pasuje on praktycznie do każdego pomieszczenia.Zalety:Ciemne drewno dodaje meblowi elegancji w klimacie mid-century.Dzięki opływowym kształtom krzesło jest wygodne, stanowiąc idealne połączenie formy i funkcji.Podłokietniki sprawiają, że krzesło stanowi również doskonałą propozycję do biura.Materiał: Konstrukcja krzesła wykonana jest z ciemnego drewna dębowego.Plastikowe siedzisko i oparcie wypełnione są pianką z tworzywa, która zapewnia wygodę podczas siedzenia i doskonałe wsparcie dla kręgosłupa.Dobrze wiedzieć!Krzesło jest sprzedawane w postaci złożonej i nie wymaga montażu.
2 554,81 PLN
Sofa narożna Ria VIC Forest green lewa - zielony ciemny

Sofa narożna Ria VIC Forest green lewa - zielony ciemny

Sofa Ria lewa w kolorze mocnej zieleni
3 969,00 PLN
Krzesło dziecięce Balance Junior inspirowane Panton Jr - czerwony

Krzesło dziecięce Balance Junior inspirowane Panton Jr - czerwony

Krzeslo Balance Junior jest inspirowane wersja Panton Chair przeznaczona dla najmlodszych. To krzeslo jest uosobieniem przewodniej idei projektanta - mebla ciekawego w formie, seryjnie produkowanego i niedrogiego. Prezentowany produkt wykonany jest z wysokiej jakosci tworzywa, odpornego na wszelkie dzieciece fantazje.
109,00 PLN
Kieliszek do wina białego Il Bi

Kieliszek do wina białego Il Bi

Kolekcja szklanej zastawy Orseggi została zaprojektowana przez braci Achille i Pier Giacomo Castiglioni przy konsultacji z Luigim Veronelli. Kryształowe naczynia stanowią propozycję o klasycznej linii, co jest szczególnie widoczne w przypadku konsultowanych z Luigim Veronelli kieliszków do wina czerwonego i białego. Projekty wspomnianych naczyń opierają się na kształtach, które od lat sprawdzają się w przypadku kieliszków o tym przeznaczeniu. Kieliszek do wina białego z czarką o delikatnie zwężających się ścianach jest inspirowany naczyniami do win bordoskich przez co doskonale sprawdza się przy serwowaniu win białych i części win czerwonych. Kieliszek do wina czerwonego charakteryzuje zamykający się kształt czarki wzorowany na naczyniach do win burgundzkich, który sprawdza się przy degustacji tzw. wielkich win.Prezentowany kieliszek do win białych dzięki swoim właściwościom sprawdza się dobrze jako naczynie do serwowania zarówno win białych, jak i czerwonych win bordoskich.
84,00 PLN
-7%
Balon Jules Verne, zielony

Balon Jules Verne, zielony

Balon Jules Verne, zielony
1 399,00 1 299,00 PLN
Biokominek Roll Fire

Biokominek Roll Fire

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że zachwycający biokominek Roll Fire w pełni zasłużył na nagrodę Good Design Award! Zalety:Okrągły kształt pełni niezwykle efektowną funkcję - kominek Roll Fire można swobodnie toczyć! Zaś płomienie cały czas pozostają w poziomie...Biokominek Roll Fire nie wytwarza dymu, popiołu, smaru i zapachu - jest bezproblemowy w użytkowaniu i łatwy do czyszczenia.Jego napędem jest bioetanol - bezwonne, ekologiczne biopaliwo, które przy spalaniu wytwarza parę wodną nawilżającą powietrze.Biokominek Roll Fire nie wymaga żadnego montażu! Wystarczy wyjąć go z opakowania i w kilka minut cieszyć się żywym ogniem.Tego rodzaju kominki nie wymagają żadnych pozwoleń przeciwpożarowych oraz są maksymalnie bezpieczne w użytkowaniu.Biokominek Roll Fire jest nie tylko funkcjonalny, ekologiczny i ekonomiczny, ale również niezwykle efektowny - konstrukcja z dwóch tafli szkła, pomiędzy którymi tańczy ogień, pozwala na podziwianie płomieni w całej ich krasie!Przeznaczenie:Biokominek Roll Fire to rodzaj kominka wolnostojącego - może być użytkowany zarówno pod dachem, na tarasie, jak i w ogrodzie!Dół kominka nie nagrzewa się, więc każde podłoże na którym stoi jest całkowicie bezpieczne. Biokominek Roll Fire można zamontować na ścianie za pomocą specjalnego uchwytu, który można nabyć osobno. Materiały:Do produkcji biokominka Roll Fire wykorzystano stal nierdzewną oraz szkło.Biokominki marki Conmoto powstają w niemieckiej fabryce Herzebrock-Clarholz.Dobrze wiedzieć!Biokominek Roll Fire został nagrodzony Good Design Award w 2010 roku. Biopaliwa są biodegradowalne, w 100% naturalne i przyjazne środowisku naturalnemu.
13 364,40 PLN

© Modome.pl 2011-2019