‹ Powrót na stronę główną

Zabawki

( Ofert: 1126 )
Hasbro My Little Pony  Skrzydlate Kucyki

Hasbro My Little Pony Skrzydlate Kucyki

41,00 PLN
Hasbro Nerf N-Strike Elite Triad EX3

Hasbro Nerf N-Strike Elite Triad EX3

36,00 PLN
Hasbro Gra Where's My Water? Gdzie jest moja woda?

Hasbro Gra Where's My Water? Gdzie jest moja woda?

114,00 PLN
Hasbro Play-Doh Zestaw startowy 6 kolorów

Hasbro Play-Doh Zestaw startowy 6 kolorów

12,00 PLN
My Little Pony Księżniczka Skyla

My Little Pony Księżniczka Skyla

105,00 PLN
Egmont Apacze i komancze

Egmont Apacze i komancze

Apacze i Komancze   Zostań władcą prerii! Gracze są wodzami indiańskich plemion, które walczą ze sobą o dominację na prerii. Będą zdobywać cenne zasoby, któe pozwolą im na budowę nowych tipi oraz czółen i umożliwią dalszą ekspansję. Wygra gracz, którego szczep zdobędzie terytoria dostarczające najwięcej bizonów, łososi i indyków. "Apacze i komancze" to gra strategiczna wymagająca planowania i zarządzania zasobami. Nieustanna rywalizacja z innymi graczami o najmniejszy nawet fragment terytorium sprawia, że w każdym momencie gry trzeba bardzo uważnie dysponować swoimi indiańskimi wojownikami i przewidywać posunięcia rywali.
70,99 PLN
Hasbro Monopoly Standard (00009)

Hasbro Monopoly Standard (00009)

Klasyczna wersja Monopoly w nowym wydaniu! Dodatkowa szybka kostka do zadań specjalnych! Dzięki niej przyspieszysz grę i dodasz nowe zasady. A więc na co czekasz? Przecież czas to pieniądz! Klasyczna gra opierająca swoje działanie na handlu nieruchomościami. Powstała w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu. Daje graczom możliwość obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się. Rozpoczynając od pola Start należy okrążyć planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. Monopoly to gra, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Od 1935 roku, kiedy została opatentowana, na całym świecie sprzedało się ćwierć miliarda sztuk.
102,99 PLN
-9%
Alexander Jakie to flagi?

Alexander Jakie to flagi?

Wspaniała gra edukacyjna, dydaktyczna w 3 wariantach. Po krótkim przejrzeniu katalogu flag z instrukcji zadaniem graczy jest podanie właściwej nazwy państwa, do którego należy flaga wybrana z talii kart lub na której stanął pionek gracza. Drugą częścią zadania jest wskazanie położenia wymienionego państwa na mapie świata. Za każdą prawidłową odpowiedź zostaje przyznany punkt. Zwycięża ten, kto zdobędzie ich najwięcej. W trakcie emocjonującej zabawy gracze uczą się się rozróżniać flagi państwa całego świata, poznają nazwy tych państw i miejsce położenia. Poznają też nazwy ich stolic, a także jaka jest wielkość ich powierzchni i jaki obowiązuje w nich język. Gra doskonale łączy w sobie zabawę z nauką i treningiem pamięci.
50,99 46,51 PLN
-8%
Alexander Gra Sylaby Do Zabawy

Alexander Gra Sylaby Do Zabawy

Gra kształcąca słuch fonemowy (umiejętność analizy i syntezy sylabowej wyrazów) oraz koordynację wzrokowo - słuchowo- ruchową, koncentrację słuchową - umiejętności bardzo ważne w nauce czytania i pisania. Uczy również przestrzegania ustalonych zasad. Z tej gry mogą korzystać nie tylko logopedzi, pedagodzy i terapeuci ale także rodzice, którzy chcą czas wspólnie spędzony z dzieckiem przeznaczyć zabawy o charakterze edukacyjnym
16,25 14,87 PLN
-9%
Alexander Gra Trudne Słowa

Alexander Gra Trudne Słowa

Są to istotne umiejętności w procesie nauki mówienia, czytania i pisania. Podczas gry uczestnicy ćwiczą różnicowanie głosek, a dodatkowo spostrzeganie, pamięć wzrokową, słuchową i koncentrację uwagi. Grę można wykorzystać do zabawy w domu z rodzicami, w szkole, w pracy terapeutycznej z logopedą. Materiał przeznaczony jest do utrwalenia w układach opozycyjnych głosek.
17,13 15,67 PLN
-9%
Alexander Gra Trudne Słowa

Alexander Gra Trudne Słowa

Alexander Gra Trudne Słowa 2 0369 Rozwiń poprawną wymowę u dziecka i pozbądź się wydatków na logopedę! Gra polega na odkrywaniu dwóch klapek na planszy. Zadaniem gracza jest poprawne wypowiedzenie obu słów. Jeśli gracz poprawnie wypowie dwa słowa, uzyskuje dwa punkty. Jeśli odkryje dwa takie same obrazki - dodatkowo jeden punkt. Zasady są naprawdę proste, a dzieci szybko się ich uczą! Dzieci lubią ćwiczyć wymowę, ponieważ często sprawia to różne śmieszne sytuacje. W zestawie znajduje się instrukcja, plastikowa ramka, dziewięć plansz i notes.
17,13 15,67 PLN
-3%
Trefl gra Jeżyki

Trefl gra Jeżyki

Gra edukacyjna Jeżyki to doskonała zabawa dla całej rodziny! Przenieśmy się do sadu pełnego pachnących, dojrzałych w słońcu owoców – czekają tam na nas głodne jeżyki, którym jak najszybciej musimy napełnić brzuszki. Ten, kto uzbiera pełne skrzynki owoców i zdobędzie najwięcej punktów – zostanie zwycięzcą! Gracze mają za zadanie ustawiać owoce w sadzie w taki sposób, aby móc uzbierać pełną skrzynkę szybciej niż inni. Uda się to tym jeżykom, które przejdą przez owocowe ścieżki w sadzie. Pamiętajcie, że na planszy można układać obok siebie owoce w takim samym kolorze lub kształcie, a żeton ze śliwką - robaczywką popsuje nasze zbiory! Żetony z owocami są punktowane – wymyślaj kombinacje, dzięki którym zdobędziesz najwięcej punktów! Wesoła gra uczy najmłodszych rozpoznawania kształtów i kolorów, ćwiczy pamięć i koncentrację, rozwija logiczne myślenie. Przyjazna grafika i proste zasady gry Jeżyki idealnie dostosowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Gra przyjazna dziecku!Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas. Zawartość pudełka:plansza45 żetonów owoców (jabłka, gruszki, wisienki)9 żetonów śliwek-robaczywek8 pionków-jeżyków (4 komplety po 2 pionki – braciszek i siostrzyczka)45 żetonów z punktamiinstrukcja Liczba graczy: 2-4Wiek: 5+Czas trwania gry: 25 min.
13,94 13,51 PLN
Java Gra planszowa MŁODY MISTRZ G17

Java Gra planszowa MŁODY MISTRZ G17

Podczas gry umieszczamy w pudełku tylko jedną planszę. Przed przystąpieniem do gry należy zainstalować baterię 9V, która nie stanowi wyposażenia. Gra pomaga dzieciom w wyszukiwaniu różnic, w odnajdywaniu i kojarzeniu wspólnych cech oraz w poznawaniu kształtów. Podczas zabawy dzieci poznają kształty liter, uczą się liczyć. Na planszach znajdują się rysuki, które należy ze sobą skojarzyć. Przy każdym rysunku umieszczony jest punkt. Jeżeli gracz zna odpowiedź dotyka specjalnym długopisem odpowiedni punkt na planszy. Przy prawidłowej odpowiedzi lampka zapali się. W przypadku złej odpowiedzi lampka nie zapali się. "MŁODY MISTRZ - WIEM WSZYSTKO" to 420 rysunków, 12 plansz tematycznych GRA ZAWIERA 12 TEMATYCZNYCH PLANSZ: - Skojarz obrazki - Połącz przedmiot ze sportowcem - Dopasuj prawidłową głowę do zwierzątka - Połącz w pary - Kto gdzie mieszka? - Skojarz dwa przedmioty - Odszukaj kolory - Znajdź drugą połowę - Dopasuj kształty - Dobierz szczegół do obrazka - Dopasuj obrazek do osoby - Znajdź odpowiedni cień. Szczegóły produktu: - wiek: + 4 lata - wymiary opakowania: 330 x 230 x 50 mm
31,62 PLN
Granna Smart Kwadrylion

Granna Smart Kwadrylion

Granna Smart Kwadrylion Gra dostarcza niezliczonych wyzwań. Ty musisz znaleźć rozwiązania. Połącz cztery magnetyczne kwadraty i rozpocznij grę. 60 przykładowych zadań w książeczce, miliony do wymyślenia, 5 stopni trudności; wiek: 7+
78,99 PLN
RAVENSBURGER Gra La Cucaracha Loop

RAVENSBURGER Gra La Cucaracha Loop

127,00 PLN
Granna Gra Domino

Granna Gra Domino

Dobrze znana i lubiana gra edukacyjna dla przedszkolaków.  Domino, które uczy liczenia. Zupełnie nowa szata graficzna. Prezent: puzzle
17,54 PLN
Granna Gra Barcelona czy Werona?

Granna Gra Barcelona czy Werona?

Sprawdź, jak dobrze znasz Europę i położenie stolic poszczególnych państw. Gra polega na układaniu w odpowiedniej kolejności i miejscu kart symbolizujących europejskie metropolie i znane miejscowości. Czy i Tobie uda się bezpiecznie dotrzeć do celu?
35,99 PLN
TACTIC Gra street magic niebieski

TACTIC Gra street magic niebieski

TACTIC Gra street magic niebieski I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MAGIKIEM! Opakowanie zawiera cztery sztuczki magiczne. Zaskocz znajomych i rodzinę! Zestaw nauczy Cię zręczności i sprytu, którego nie powstydzi się żaden iluzjonista. Zawartość opakowania: 4 zestawy akcesoriów do wykonania sztuczek i instrukcje. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 6+.
21,99 PLN
-9%
ALEXANDER Gra Cel Pal, Pingwiny z Madaga

ALEXANDER Gra Cel Pal, Pingwiny z Madaga

Czas na manewry. Pingwiny przeprowadzają w Arktyce ćwiczenia bojowe, mające na celu trening strategicznego myślenia. Każdy z bohaterów zajmuje własną lodową wyspę - na jej obszarze pozyskuje rozmaite surowce, buduje budynki, a także gromadzi siły uderzeniowe. Skipper, Rico, Kowalski i Szeregowy chcą zdobyć bazy przeciwnika. Każdy z pingwinów ma do dyspozycji spryt, inteligencję, armię  swoich klonów oraz wsparcie ekipy Wiatru Północy. Kto pokona rywal bez łamania konwencji genewskiej? Zawartość pudełka: dwustronna plansza, 4 duże pionki pingwinów, 88 sztuk pionków klonów pingwinów, 16 pionków Wiatru Północy, 108 podstawek do pionków, 112 domków, 32 mosty, 72 żetony, 4 kostki specjalne, instrukcja.
55,99 51,17 PLN
-27%
ALEXANDER Gra Szachy Małe

ALEXANDER Gra Szachy Małe

Od setek lat najlepsza wśród gier planszowych. Wymaga od graczy maksymalnej koncentracji. Zmusza do intensywnego myślenia i przewidywania kolejnych posunięć. Gra w szachy to najlepszy trening dla umysłu nie tylko dorosłych. Zawartość pudełka: plansza, 32 figury, instrukcja.
21,99 15,95 PLN
-11%
ALEXANDER Gra Zostań Miss Świata

ALEXANDER Gra Zostań Miss Świata

ALEXANDER Gra Zostań Miss Świata W grze może brać udział od 2 do 4 uczestniczek. Każda z nich ma szansę zostać Miss Świata i wygrać. Aby to osiągnąć i stanąć na najwyższym podium, uczestniczki muszą odwiedzić 4 salony piękności, mieć szczęście w odkrytych kartach losu i rzutach kostką. Zawartość pudełka: plansza, 6 elementów podium, 4 pionki, 4 podstawki, kostka do gry, 16 kart "wizyt", 9 kart "losu", instrukcja.
26,99 24,01 PLN
Baby Alive Przysmaki Łakomczuszka Treat Time B1451/B1452

Baby Alive Przysmaki Łakomczuszka Treat Time B1451/B1452

Zestaw dla lalki to zbiór akcesoriów do karmienia oraz do przygotowywania posiłków. Występują różne zestawy z akcesoriami dla lalek.
229,99 PLN
-5%
Baby Born My Little Super Soft Lalka z Nosidełkiem

Baby Born My Little Super Soft Lalka z Nosidełkiem

My Little Baby Born Super Soft Lalka z Nosidełkiem my little BABY born to laleczka dla dziewczynek od 1 roku życia. Każda mała dziewczynka może teraz opiekować się swoim małym mięciutkim bobasem. Jest niezwykle lekka, więc nie będzie stanowić ciężaru dla maluchów. Ubrana jest w różowiutkie milutkie ubranko. Do zestawu dołączono smoczek, kocyk i nosidełko, tak aby każda mała opiekunka mogła wszędzie zabrać ze sobą swoją ulubienicę.
119,99 113,99 PLN
Hasbro Gra Zgadnij Kto To? Extra B2226

Hasbro Gra Zgadnij Kto To? Extra B2226

Poznaj nowy wymiar zabawy z elektroniczną wersją klasycznego Zgadnij Kto to. Gracze wybierają sobie postać, a następnie zamykają okienka używając do tego specjalnego zamka. W każdej rundzie gracze zadając pytania eliminują kolejnych podejrzanych. Zadaj ostateczne pytanie wkładając klucz do zamka, odgadnij postać swojego przeciwnika i usłysz fanfary zwycięstwa.
130,99 PLN
-14%
Hasbro Gra Operacja Classic B2176

Hasbro Gra Operacja Classic B2176

Hasbro Gra Operacja Classic B2176 W tej klasycznej już grze masz tylko dwie opcje: albo wyleczysz pacjenta, albo... Włączysz brzęczyk! Najpierw wybierz chorobę, a potem chwyć pincetę w dłoń i spróbuj usunąć jej źródło, sprawdzając jednocześnie, jak dobrze skoordynowane są twoje oczy i ręce. Próbuj uniknąć sygnału brzęczyka, kiedy usuwasz swojemu pacjentowi dzwonienie w uszach, ból w nadwyrężonym mięśniu albo wodę z kolana. Wygrywa ten komu uda się usunąć najwięcej chorób bez włączania brzęczyka. Wersja językowa;  Polska instrukcja
91,99 78,99 PLN
HASBRO Angry Birds Gwiezdne Wojny A2372 (Star Wars) [GRA]

HASBRO Angry Birds Gwiezdne Wojny A2372 (Star Wars) [GRA]

Gra zręcznościowa przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat. Specjalna firgurka w każdym z zsestawów, zbierz je wszystkie! Sprzedawane oddzielnie. Gra dostępne w trzech wzorach: Darth Vaders Lightsaber, Jabbas Palace, Fight on Tatooine.
199,99 PLN
HOT WHEELS Gwiezdne Wojny Samochodzik (Star Wars) [MODELARSTWO]

HOT WHEELS Gwiezdne Wojny Samochodzik (Star Wars) [MODELARSTWO]

Baw się, odtwarzając ulubione historie z galaktycznej sagi lub zobacz, jak prezentują się jako część Twojej gwiezdnej kolekcji! Osiem dostępnych w asortymencie samochodów obrazuje pasjonujące trylogie filmowe i seriale telewizyjne zbierz je wszystkie !
29,99 PLN
Hot Wheels Star Wars Zestaw Przebudzenie Mocy CGN32

Hot Wheels Star Wars Zestaw Przebudzenie Mocy CGN32

Dwie najbardziej lubiane przez chłopców marki — Hot Wheels i Star Wars — połączyły swoje moce!  Ten zestaw pozwala na zabawę statkami kosmicznymi, które pojawią się w VII epizodzie Gwiezdnych Wojen! Zabawka działa ze statkami kosmicznymi Star Wars wykonanymi z odlewów Hot Wheels.   Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Nie wszystkie pojazdy Hot Wheels pasują do tego zestawu. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.
183,99 PLN
EGMONT Gra Curling

EGMONT Gra Curling

EGMONT Gra Curling Planszowa wersja wyjątkowego sportu! Dwie drużyny naprzemiennie ślizgają specjalne kamienie po planszy. Drużyna, która będzie bliżej celu, zdobędzie punkty. Każde zagranie to dreszczyk emocji i salwy śmiechu. CURLING to gra bardzo szybka i prosta, ale zapewniająca mnóstwo frajdy. Świetnie sprawdzi się przy rodzinnym stole, na spotkaniu towarzyskim i na dużej imprezie. Mogą w nią grać dwie osoby, ale także większe zespoły.       Każdy może zagrać – idealna gra imprezowa!     Plansza ma ponad metr długości!     Kamienie ślizgają się jak po prawdziwym lodzie!     Może grać nawet 8 osób! Liczba graczy 2-8 graczy Wiek od 6-106 lat Czas rozgrywki 15 min.
61,99 PLN
-40%
Mappy Zestaw tor samochodowy z dinozaurami

Mappy Zestaw tor samochodowy z dinozaurami

Tor samochodowy z dinozaurami jest idealną zabawką dla Twojej pociechy. Złap prędkość by uniknąć niebezpiecznych dinozaurów . Opanowanie za kierownicą jest kluczem do sukcesu i przetrwania .
53,99 32,39 PLN
-45%
Hot Wheels Monster Jam Crash & Carry Arena - zestaw przenośny DJK61

Hot Wheels Monster Jam Crash & Carry Arena - zestaw przenośny DJK61

Hot Wheels Monster Jam Crash and Carry Arena - zestaw przenośny DJK61. Jest to przenośny zestaw, w którym za pomocą dołączonego auta możesz bawić się w zawody Monster Jam. Przeskakuj przez auta i rób demolki, a po zabawie doczep wszystko do specjalnego uchwytu i przenieś w dowolne miejsce.   Specyfikacja: • uchwyt • samochód • akcesoria
65,99 35,98 PLN
Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Granat

Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Granat

FIAT ABARTH 695 SS.seria PLATINUM skala 1/18 Dostępny w kolorze granatowym. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę oraz bagażnik.Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 8 lata• wymiary opakowania: 355 x 155 x 120 mm
89,99 PLN
Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Żółty

Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Żółty

FIAT ABARTH 695 SS.seria PLATINUM skala 1/18 Dostępny w kolorze zółtym. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę oraz bagażnik.Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 8 lata• wymiary opakowania: 355 x 155 x 120 mm
89,99 PLN
Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Niebieski

Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Niebieski

FIAT ABARTH 695 SS PLATINUM skala 1/18 Dostępny w kolorze niebieskim. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę oraz bagażnik.Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 8 lata• wymiary opakowania: 355 x 155 x 120 mm
89,99 PLN
Mondo Volkswagen Nardo Platinum/18 Czarny

Mondo Volkswagen Nardo Platinum/18 Czarny

VOLKSWAGEN NARDO.seria PLATINUM skala 1/18  Dostępny w kolorze czarnym. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę oraz bagażnik.Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 8 lata• wymiary opakowania: 355 x 155 x 120 mm
89,99 PLN
Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Biały

Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Biały

FIAT ABARTH 695 SS PLATINUM skala 1/18 Dostępny w kolorze białym. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę oraz bagażnik.Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 8 lata• wymiary opakowania: 355 x 155 x 120 mm
89,99 PLN
Solido Model TonerGam I:50 Berce Hebergement

Solido Model TonerGam I:50 Berce Hebergement

SERIA: TonerGam I Model wykonany z wyjątkową dbałością o szczegóły! Wykonane z metalu z dodatkiem plastiku, gumowe opony. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 165 x 55 x 85 mm
26,15 PLN
Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Srebrny

Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Srebrny

FIAT ABARTH 695 SS PLATINUM skala 1/18 Dostępny w kolorze srebrnym. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę oraz bagażnik.Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 8 lata• wymiary opakowania: 355 x 155 x 120 mm
89,99 PLN
Mondo model/43 Iveco Massif Bordo

Mondo model/43 Iveco Massif Bordo

IVECO skala 1/43 Kolor bordowy. Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 3 lat• wymiary opakowania: 160mm x 75mm x 70mm
19,47 PLN
Mondo model/43 Iveco Massif Zielony

Mondo model/43 Iveco Massif Zielony

IVECO skala 1/43 Kolor zielony. Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 3 lat• wymiary opakowania: 160mm x 75mm x 70mm
19,47 PLN
Mondo Fiat Nouva Prestige/24 Biały

Mondo Fiat Nouva Prestige/24 Biały

FIAT NUOVA 500.seria PRESTIGE skala 1/24 Dostępny w kolorze białym. Samochód posiada otwierane drzwi i maskę. Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 3 lata• wymiary opakowania: 240 x 95 x 125 mm
37,99 PLN
Mondo Model Kit/24 Fiat Punto Vigili DEL Fuoco

Mondo Model Kit/24 Fiat Punto Vigili DEL Fuoco

FIAT GRANDE PUNTO VIGILI DEL FUOCO MODEL KIT Skala 1/24 Model do samodzielnego składania w skali bez użycia kleju. Wszystkie części montuje się ze sobą na wcisk lub skręcanie. Zestaw zawiera: metalowe nadwozie, podwozie do montowania kół z ogumieniem, zestaw drążków kierowniczych , elementów zawieszenia i układu wydechowego. Doskonała jakość wykonania i wykończenia modelu stanowi niepowtarzalną ozdobę kolekcji samochodów. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 265 x 215 x 80 mm
46,89 PLN
Mondo Model Kit/18 Fiat biały

Mondo Model Kit/18 Fiat biały

FIAT 500 Kit Skala 1/18 Model do samodzielnego składania w skali bez użycia kleju. Wszystkie części montuje się ze sobą na wcisk lub skręcanie. Zestaw zawiera: metalowe nadwozie, podwozie do montowania kół z ogumieniem, zestaw drążków kierowniczych , elementów zawieszenia i układu wydechowego. Doskonała jakość wykonania i wykończenia modelu stanowi niepowtarzalną ozdobę kolekcji samochodów. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 300 x 300 x 85 mm
94,57 PLN
Mondo Model Kit/24 Alfa Romeo Polizia police

Mondo Model Kit/24 Alfa Romeo Polizia police

ALFA ROMEO 159 POLIZIA MODEL KIT skala 1/24 Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Model do składania. Szczegóły produktu:• wiek: + 8 lat• wymiary opakowania: 270x220x80 mm
46,89 PLN
Mondo Model Kit/24 Fiat Nuova czerwony

Mondo Model Kit/24 Fiat Nuova czerwony

FIAT 500 MODEL KIT Skala 1/24 Model do samodzielnego składania w skali bez użycia kleju. Wszystkie części montuje się ze sobą na wcisk lub skręcanie. Zestaw zawiera: metalowe nadwozie, podwozie do montowania kół z ogumieniem, zestaw drążków kierowniczych , elementów zawieszenia i układu wydechowego. Doskonała jakość wykonania i wykończenia modelu stanowi niepowtarzalną ozdobę kolekcji samochodów. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 265 x 215 x 80 mm
46,89 PLN
Mondo Model Kit/24 Fiat Grande Punto czarne

Mondo Model Kit/24 Fiat Grande Punto czarne

FIAT GRANDE PUNTO CARABINIERI MODEL KIT Skala 1/24 Model do samodzielnego składania w skali bez użycia kleju. Wszystkie części montuje się ze sobą na wcisk lub skręcanie. Zestaw zawiera: metalowe nadwozie, podwozie do montowania kół z ogumieniem, zestaw drążków kierowniczych , elementów zawieszenia i układu wydechowego. Doskonała jakość wykonania i wykończenia modelu stanowi niepowtarzalną ozdobę kolekcji samochodów. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 265 x 215 x 80 mm
46,89 PLN
Mondo Model Kit/18 Fiat Grande Punto Carabinieri

Mondo Model Kit/18 Fiat Grande Punto Carabinieri

FIAT GRANDE PUNTO CARABINIERI Kit Skala 1/18 Model do samodzielnego składania w skali bez użycia kleju. Wszystkie części montuje się ze sobą na wcisk lub skręcanie. Zestaw zawiera: metalowe nadwozie, podwozie do montowania kół z ogumieniem, zestaw drążków kierowniczych , elementów zawieszenia i układu wydechowego. Doskonała jakość wykonania i wykończenia modelu stanowi niepowtarzalną ozdobę kolekcji samochodów. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 300 x 300 x 85 mm
94,57 PLN
Mondo Fiat Punto Carabinieri Prestige/24

Mondo Fiat Punto Carabinieri Prestige/24

FIAT GRANDE PUNTO CARABINIERI. seria PRESTIGE SECURITY skala 1/24 Samochód posiada otwierane drzwi i maskę. Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 3 lata• wymiary opakowania: 240 x 95 x 125 mm
37,99 PLN
Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Zielony

Mondo Fiat Abarth SS Platinum/18 Zielony

FIAT ABARTH 695 SS.seria PLATINUM skala 1/18 Dostępny w kolorze zielonym. Samochód posiada otwierane drzwi, maskę oraz bagażnik.Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 8 lata• wymiary opakowania: 355 x 155 x 120 mm
89,99 PLN
Solido Model TonerGam I:43 Citroen Jumpy Medicin

Solido Model TonerGam I:43 Citroen Jumpy Medicin

SKALA: 1/43SERIA: TonerGam I Model wykonany z wyjątkową dbałością o szczegóły! Wykonane z metalu z dodatkiem plastiku, gumowe opony. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 165 x 55 x 85 mm
26,15 PLN
Solido Model TonerGam I:43 Dodge Command Car

Solido Model TonerGam I:43 Dodge Command Car

SKALA: 1/43SERIA: TonerGam I Model wykonany z wyjątkową dbałością o szczegóły! Wykonane z metalu z dodatkiem plastiku, gumowe opony. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 165 x 55 x 85 mm
26,15 PLN
Solido Model:43 Bmw Mini Cooper

Solido Model:43 Bmw Mini Cooper

New Mini 2001 SKALA: 1/43 Model wykonany z wyjątkową dbałością o szczegóły! Wykonane z metalu z dodatkiem plastiku, gumowe opony. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 155 x 55 x 75 mm
27,65 PLN
Solido Model:43 Bmw Z8

Solido Model:43 Bmw Z8

BMW Z 8 1999 SKALA: 1/43 Model wykonany z wyjątkową dbałością o szczegóły! Wykonane z metalu z dodatkiem plastiku, gumowe opony. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 155 x 55 x 75 mm
27,65 PLN
Solido pojazdy wojskowe:50 Citroen Mehari

Solido pojazdy wojskowe:50 Citroen Mehari

Jeep SKALA: 1/43SERIA: POJAZDY WOJSKOWE I Model wykonany z wyjątkową dbałością o szczegóły! Wykonane z metalu z dodatkiem plastiku, gumowe opony. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 225 x 110 x 80 mm
22,85 PLN
Mondo Model Kit/18 Alfa RomeoSW Polizia nieb

Mondo Model Kit/18 Alfa RomeoSW Polizia nieb

ALFA ROMEO 159 SW Kit Skala 1/18 Model do samodzielnego składania w skali bez użycia kleju. Wszystkie części montuje się ze sobą na wcisk lub skręcanie. Zestaw zawiera: metalowe nadwozie, podwozie do montowania kół z ogumieniem, zestaw drążków kierowniczych , elementów zawieszenia i układu wydechowego. Doskonała jakość wykonania i wykończenia modelu stanowi niepowtarzalną ozdobę kolekcji samochodów. Szczegóły produktu:. wiek: + 3 lata. wymiary opakowania: 300 x 300 x 85 mm
94,57 PLN
Mondo Model Van/43 Fiat Scudo osobowy Biały

Mondo Model Van/43 Fiat Scudo osobowy Biały

FIAT SCUDO MODEL VAN skala 1/43 Kolor biały. Model jest wiernie odwzorowana kopią prawdziwego samochodu. Szczegóły produktu:• wiek: + 3 lat• wymiary opakowania: 160mm x 75mm x 70mm
19,47 PLN
Trefl gra planszowa być jak Hannah Montana

Trefl gra planszowa być jak Hannah Montana

Gra planszowa z załączoną płytą CD z największymi przebojami Hannah Montana. Atuty gry jest oryginalna plansza w kształcie gitary i ciekawa pomysł na zabawę. Czy znasz jej piosenki i wiesz o niej wszystko? Potrafisz ją naśladować? Zestaw zawiera:. planszę w kształcie gitary. płytę CD z 3 piosenkami Hannah Montana. 4 planszetki - podkładki do zbierania żetonów. karty Muzyka. karty Podwójne życie. karty Miley czy Hannah?. 50 żetonów w 4 różnych kolorach. 4 pionki. kostkę. instrukcjęSzczegóły produktu:. wiek: + 7 lat. wymiary opakowania: 282 x 282 x 60 mm. czas gry: 40 - 60 min
39,00 PLN
Betoniarka na sterowanie RC pilot + Baterie

Betoniarka na sterowanie RC pilot + Baterie

Betoniarka sterowana pilotem. Pilot zapewnia pełne sterowanie betoniarką, wszelkie prace małego kierowcy oraz betoniary odbędą się bez wysiłku i pod pełną kontrolą. Pilot umożliwia jazdę do przodu, do tyłu, skręt w lewo i w prawo. Betoniarka jak przystało na prawdziwy tego typu pojazd ma obracaną beczkę. Oświetlenie rewelacyjnie wygląda w ciemniejszym pomieszczeniu. Pojazd zaopatrzony jest w 3cm koła. Autko zasilane jest bateriami 4x 1,5V AA w zestawie. Funkcje samochodu:- jazda w przód i tył- skręt w lewo lub w prawo- gruszka obraca się i jest zdejmowana- kolorystyka biała Dane techniczne:- długość: ok. 25cm- szerokość: ok. 8cm- wysokość: ok. 13cm Zasilanie:samochód: 4 baterie 1,5V AA ( baterie w zestawie )pilot: 2 baterie 1,5V AA (brak baterii w zestawie ) Wyposażenie- betoniarka R/C- radiowy pilot - baterie do pojazdu Wymiary opakowania:34x16x12 Wiek:+6
49,99 PLN
Radiowóz policyjny sterowany RC akumulator policja

Radiowóz policyjny sterowany RC akumulator policja

ZDALNIE STEROWANY SAMOCHÓD Zabawka wykonana została z solidnego plastiku z dużą dbałością o detale. Pojazdem sterujemy za pomocą specjalnego kontrolera, umożliwi on jazdę do przodu, do tyłu a także skręcanie. Samochód również posiada światła.Dostępny w wersji radiowozu policyjnego.W zestawie autko , radio sterujące 4 CH ( 4 kanały), akumulatorki i ładowarka do samochodu. Wiek: +6Wymiary opakowania:  26x10x9
34,99 PLN
Sportowy samochód na sterowanie RC akumulator

Sportowy samochód na sterowanie RC akumulator

ZDALNIE STEROWANY SAMOCHÓD SPORTOWY Zabawka wykonana została z solidnego plastiku z dużą dbałością o detale. Pojazdem sterujemy za pomocą specjalnego kontrolera, umożliwi on jazdę do przodu, do tyłu a także skręcanie. Samochód również posiada światła.Dostępny w kolorze czerownym.W zestawie autko , radio sterujące 4 CH ( 4 kanały), akumulatorki i ładowarka do samochodu. Wiek: +6Wymiary opakowania: 26x10x9
34,99 PLN
Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w najlepszych sklepach internetowych.

Zapisz się by otrzymywać informacje o promocjach, nowościach i kodach rabatowych