‹ Powrót na stronę główną

Zapachy do domu

( Ofert: 145 )
Dyfuzor zapachowy Fiori Rosa

Dyfuzor zapachowy Fiori Rosa

Dyfuzor zapachowy to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Prezentowany tutaj dyfuzor marki Max Benjamin zawiera odświeżającą mieszankę olejków eterycznych inspirowaną jednym z najpiękniejszych, wibrujących kolorami i zapachami wybrzeży, Amalfi.Charakterystyka zapachu:Fiori Rosa pachnie nutami głowy: peonią i różowym pieprzem, serca: różą i frezją oraz bazy: piżmem z nutami zamszu.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
163,00 PLN
Świeca The Five Seasons Ahhh mała

Świeca The Five Seasons Ahhh mała

Prezentowana duża świeca z kolekcji marki Alessi to świeca perfumowana w pięknym porcelanowym naczynku. Zarówno sam zapach, jak i forma, w jaką został ujęty, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Świece z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każda z nich jest inna i wyjątkowa.Świeca Ahh to ucieleśnienie wiosny - promienieje delikatnym, świeżym, zielnym zapachem, który zawiera nuty kardamonu, hiacyntu i wetiweru.Wskazówki użytkowania:Świecę najlepiej jest palić tak długo, aż wosk stopi się na całej swojej powierzchni i będzie równomiernie spalał się podczas kolejnej sesji.Podczas zapalania świecy należy upewnić się, że knot nie ma więcej niż 5 mm długości. Dłuższy knot może powodować wytwarzanie się sadzy.Świeca waży 600 g (duża) i 250 g (mała), a całkowity czas palenia wynosi ok. 120 godzin (duża) i 70 g (mała). Dobrze wiedzieć!Każda świeca projektu Marcela Wandersa została wykonana ze w 100% czystych naturalnych wosków roślinnych, które nie zawierają ołowiu. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
199,00 PLN
Listki do dyfuzora zapachowego The Five Seasons Ahhh

Listki do dyfuzora zapachowego The Five Seasons Ahhh

Prezentowany produkt to akcesorium uzupełniający do dyfuzorów z kolekcji The Five Seasons marki Alessi.Zalety:Wymienne listki pozwalają na zmianę aranżacji flakonu z olejkami eterycznymi i mogą być używane z różnymi olejkami.Materiał:Zostały one wykonane z drewna mahoniowego.Dobrze wiedzieć!Listki mają wysokość od 20 do 27,5 cm (w zależności od wersji).
79,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Mo'orea

Olejek zapachowy do dyfuzora Mo'orea

Piękny zapach i ogromna wydajność – olejek do dyfuzora Mo’orea marki Max Benjamin to aromatyczny dodatek do wnętrza. Zalety:W olejku Mo’orea dominują cytrusy w postaci mandarynki, bergamotki, cytryny, pomarańczy i olejku petitgrain.Serce zapachu składa się natomiast z ziół i kwiatów: rozmarynu, bazylii, kwiatów pomarańczy, neroli i jaśminu.Bazę stanowi mieszanka aromatów drzewa cedrowego, białego piżma, żywicy benzoesowej i bursztynu.Drewniane patyczki do dyfuzora także stanowią część zestawu.Przeznaczenie:Olejek Mo’orea to produkt przeznaczony do dyfuzora zapachowego Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!Flakonik zawiera 150 ml aromatycznego płynu, który uwalnia swój zapach przez min. 4 miesiące.
86,00 PLN
Karta zapachowa Bora Bora

Karta zapachowa Bora Bora

Bora Bora to moc kwiatowych aromatów zaklętych w niewielkiej karcie, która zmieści się praktycznie wszędzie. Zalety:Karta Bora Bora marki Max Benjamin stanowi kombinację zapachu róży, ylang, ylang, lilii i kwiatów pomarańczy. Kwiatowe serce zapachu łączy woń delikatnego mleczka kokosowego.W nutach głowy dominuje cytryna.Bazę stanowi z kolei wanilia.Karta ma błękitną barwę i subtelnie tłoczone wzory. U góry znajduje się biała wstążka.Przeznaczenie:Kartę zapachową Bora Bora możesz umieścić np. w aucie, torebce, szafce z ręcznikami czy garderobie.Dobrze wiedzieć!Firma Max Benjamin oferuje również świece zapachowe i wydajne dyfuzory.
21,00 PLN
Zapach Spa Aneto

Zapach Spa Aneto

Już od dawna znane są lecznicze właściwości aromatów. Delikatna woń odpowiednich kwiatów czy ziół jest niezwykle relaksująca, poprawia samopoczucie i sprawia, że kąpiel czy masaż stają się znacznie przyjemniejsze. Pozwalają również w pełni wykorzystać korzyści płynące ze spa. Znana niemiecka marka Blomus oferuje cztery zapachy zawierające naturalne olejki, dzięki którym są bardzo trwałe (starczą na 4-6 miesięcy). Dostępne są aromaty: Luna - tuberoza z piżmem; Sole - mandarynka z delikatną wanilią i letnimi owocami; Cielo - bergamota z zieloną herbatą; Mare - piżmo z morską bryzą; Pera - dojrzała gruszka z odrobiną cytryny; Aneto - relaksujące połączenie koperku i anyżu z odrobiną mięty; Mela - słodko-kwaśny, jabłkowy zapach; Fico - zapach dojrzałych fig.
149,00 PLN
Perfumy do wnętrz w sprayu The Five Seasons Hmm

Perfumy do wnętrz w sprayu The Five Seasons Hmm

Perfumy do wnętrz z kolekcji The Five Seasons marki Alessi, rozpylone we wnętrzu, sprawią, że spowite ono zostanie w mgiełce zniewalającego aromatu... Zarówno sam zapach, jak i flakonik zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Perfumy do wnętrz The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każda z nich jest inna i wyjątkowa.Brr, Ahhh, Hmm, Grr i Shhh to pięć zapachów o oryginalnych nazwach i kompozycjach.Perfumy Hmm to perfumy o aromacie owoców figowych i czerwonych owoców oraz nut drzewnych.Wskazówki użytkowania:Wystarczy nacisnąć na stylową pompkę, aby rozpylić cudowny aromat zamknięty w eleganckim szklanym flakoniku. To perfumy dla domu!Flakonik zawiera 150 ml perfum.Dobrze wiedzieć!Perfumy projektu Marcela Wandersa zostały wykonane z najwyższej jakości olejków zapachowych.
269,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Grapefruit & Pomelo

Dyfuzor zapachowy Grapefruit & Pomelo

Dyfuzor to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Prezentowany tutaj dyfuzor marki Max Benjamin wypełniony jest olejkami eterycznymi, które przywiodą na myśl letnie dni wypełnione słońcem.Charakterystyka zapachu:Energetyzujący zapach Grapefruit & Pomelo zainspirowany jest porannym śniadaniem w Zatoce Kamala i jedzeniem świeżych cytrusów na Plaży Surin. Na ten aromat składa się mieszanka subtropikalnego grejpfruta rozpuszczonego w olejkach z pomelo i kwiatu pomarańczy.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Perfumy do wnętrz w sprayu The Five Seasons Ahhh

Perfumy do wnętrz w sprayu The Five Seasons Ahhh

Perfumy do wnętrz z kolekcji The Five Seasons marki Alessi, rozpylone we wnętrzu, sprawią, że spowite ono zostanie w mgiełce zniewalającego aromatu... Zarówno sam zapach, jak i flakonik zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Perfumy do wnętrz The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każda z nich jest inna i wyjątkowa.Brr, Ahhh, Hmm, Grr i Shhh to pięć zapachów o oryginalnych nazwach i kompozycjach.Perfumy Ahhh to zapach wiosenny - jest delikatny i świeży, zawiera nuty kardamonu, hiacyntu i wetiweru.Wskazówki użytkowania:Wystarczy nacisnąć na stylową pompkę, aby rozpylić cudowny aromat zamknięty w eleganckim szklanym flakoniku. To perfumy dla domu!Flakonik zawiera 150 ml perfum.Dobrze wiedzieć!Perfumy projektu Marcela Wandersa zostały wykonane z najwyższej jakości olejków zapachowych.
269,00 PLN
Dyfuzor zapachowy French Linen Water

Dyfuzor zapachowy French Linen Water

Dyfuzor to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Prezentowany tutaj dyfuzor marki Max Benjamin zawiera odprężającą, oryginalną mieszankę olejków eterycznych lawendy i pomarańczy. Charakterystyka zapachu:Ten delikatny kwiatowy aromat pełen wspomnień wieczorów spędzonych na werandzie w Prowansji, zawiera relaksującą lawendę, słodką pomarańczę, olejek petitgrain i wybrane cytrusowe nutki rozpylające czysty i kojący aromat.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Dodici

Dyfuzor zapachowy Dodici

Dyfuzor to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Prezentowany tutaj dyfuzor marki Max Benjamin zawiera upojną mieszankę olejków eterycznych, które stworzą w Twoim domu tajemniczą atmosferę...Charakterystyka zapachu:Zapach Dodici to połączenie rozmarynu, sycylijskiej cytryny oraz majeranku, przykrytych kurtyną z toskańskiej lawendy, rozjaśniający i ożywiający nastrój w pomieszczeniu.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Blue Azure

Dyfuzor zapachowy Blue Azure

Morska bryza w domu? To możliwe! Prezentowany dyfuzor Blue Azure stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę rozgrzewających zapachów, która przeniesie Cię prosto na piaszczystą plażę, o którą rozbijają się lekko delikatne morskie fale.Charakterystyka zapachu:Morska sól, śródziemnomorskie niebo nad brzegiem morza i łagodne cytrusowe powietrze wypełnione nutkami ziół, przypraw i łagodnego drewna. To właśnie zapach, który uwolnisz z prezentowanego rozpylacza marki Max Benjamin.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Karta zapachowa French Linen Water

Karta zapachowa French Linen Water

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, torebkę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowana karta French Linen Water to karta o odświeżającym zapachu, który pobudzi i orzeźwi.Charakterystyka zapachu:Ten delikatny kwiatowy aromat pełen wspomnień wieczorów spędzonych na werandzie w Prowansji, zawiera relaksującą lawendę, słodką pomarańczę, olejek petitgrain i wybrane cytrusowe nutki nadające mu czysty i kojący aromat.Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Karta zapachowa Dolce Sole

Karta zapachowa Dolce Sole

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowany zapach Dolce Sole to pobudzający zapach pachnący owocami cytrusowymi i ziołami...Charakterystyka zapachu:Od Sorrento do Positano, później łódką na zapierające dech w piersiach Capri i dalej na południe, na Amalfi. Zapomnij się w tej zapachowej podróży pełnej miejscowych cytrusów, stromych klifów, dzikich kwiatów i powiewów świeżej, romantycznej morskiej bryzy! Karta zapachowa Dolce Sole pachnie nutami głowy: grejpfrutem, bergamotką i mandarynką, serca: rozmarynem i jaśminem oraz bazy: wetiwerem i piżmem.Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Karta zapachowa Blue Azure

Karta zapachowa Blue Azure

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, torebkę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowana karta Blue Azure to karta o świeżym i jednocześnie rozgrzewającym aromacie.Charakterystyka zapachu:Blue Azure to morska sól, śródziemnomorskie niebo nad brzegiem morza i łagodne cytrusowe powietrze wypełnione nutkami ziół, przypraw i łagodnego drewna. To właśnie zapach, który uwolnisz z prezentowanego rozpylacza marki Max Benjamin.Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Festival Des Citrons

Dyfuzor zapachowy Festival Des Citrons

Dyfuzor z linii Provence marki Max Benjamin. Zachwyca owocowymi nutami! Zapach:Festival Des Citrons to dyfuzor zapachowy, który łączy nuty głowy w postaci pomarańczy i cytryny z nutami serca obejmującymi różę i kandyzowane owoce.Nuty bazowe to czerwone jagody i cedr.Przeznaczenie:Gustowny flakonik świetnie prezentuje się w salonie, sypialni lub w biurze.Pasuje także do łazienek.Materiały:W szklanej butelce znajdują się same naturalne olejki zapachowe, bez śladu alkoholu.Częścią zestawu są drewniane patyczki.Dobrze wiedzieć!Zapach jest wydajny – unosi się we wnętrzu przez ok. 4 miesiące.To kompozycja stworzona ręcznie w Irlandii w hrabstwie Wicklow.
163,00 PLN
Dyfuzor zapachowy True Lavender

Dyfuzor zapachowy True Lavender

Dyfuzor to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Prezentowany tutaj dyfuzor marki Max Benjamin wypełniony jest olejkami eterycznymi, które przeniosą Cię na lawendowe wzgórza słonecznej Prowansji.Charakterystyka zapachu:Kojący zapach True Lavender został stworzony z mieszanki olejku z lawendy z południa Francji, tworząc klasyczny przepis na relaks. Prawdziwa lawenda, czysta i prosta, przywraca harmonię i jest zawsze pomocna gdy chcemy zwolnić i się odprężyć.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Dyfuzor zapachowy  Mimosa & Sweet Amber

Dyfuzor zapachowy Mimosa & Sweet Amber

Dyfuzor to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Gdy pragniesz wyciszenia i relaksacji, prezentowany dyfuzor marki Max Benjamin otuli Cię kojącymi aromatami.Charakterystyka zapachu:Rozpylacz Mimosa & Sweet Amber sprawia, że olejki o delikatnie dominującej nucie zielonej herbaty, łagodnym sercu mimozy, z kojącymi elementami słodko bursztynowego drzewa sandałowego kreują we wnętrzu spokojną i zrelaksowaną aurę.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Acqua Viva

Dyfuzor zapachowy Acqua Viva

Dyfuzor zapachowy to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Prezentowany tutaj dyfuzor marki Max Benjamin zawiera odświeżającą mieszankę olejków eterycznych inspirowaną jednym z najpiękniejszych, wibrujących kolorami i zapachami wybrzeży, Amalfi.Charakterystyka zapachu:Acqua Viva pachnie nutami głowy: mandarynką, pomarańczą, cytryną i porzeczką, serca: kardamonem i pieprzem oraz bazy: ambrą, piżmem i drzewem sandałowym.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
163,00 PLN
Karta zapachowa Acqua Viva

Karta zapachowa Acqua Viva

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowany zapach Acqua Viva to odświeżający zapach zainspirowany jednym z najpiękniejszych, wibrujących kolorami i zapachami wybrzeży Europy...Charakterystyka zapachu:Od Sorrento do Positano, później łódką na zapierające dech w piersiach Capri i dalej na południe, na Amalfi. Zapomnij się w tej zapachowej podróży pełnej miejscowych cytrusów, stromych klifów, dzikich kwiatów i powiewów świeżej, romantycznej morskiej bryzy! Karta zapachowa Acqua Viva pachnie nutami głowy: mandarynką, pomarańczą, cytryną i porzeczką, serca: kardamonem i pieprzem oraz bazy: ambrą, piżmem i drzewem sandałowym.Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Karta zapachowa Fiori Rosa

Karta zapachowa Fiori Rosa

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowany zapach Fiori Rosa to wyciszający zapach pachnący kwiatami, pieprzem i piżmem.Charakterystyka zapachu:Od Sorrento do Positano, później łódką na zapierające dech w piersiach Capri i dalej na południe, na Amalfi. Zapomnij się w tej zapachowej podróży pełnej miejscowych cytrusów, stromych klifów, dzikich kwiatów i powiewów świeżej, romantycznej morskiej bryzy! Karta zapachowa Fiori Rosa pachnie nutami głowy: peonią i różowym pieprzem, serca: różą i frezją oraz bazy: piżmem z nutami zamszu.Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Żel zapachowy Seaside Mimosa

Żel zapachowy Seaside Mimosa

Żele zapachowe marki WoodWick to alternatywa dla świec z tej samej serii. Żele charakteryzują się oryginalnymi zapachami stanowiącymi unikalne połączenie aromatycznych olejków. To produkt, który przeznaczony jest do użytku wraz z elektrycznym podgrzewaczem marki WoodWick.Charakterystyka zapachu:Aromat Seaside Mimosa to połączenie soczystych cytrusów z szampanem. To zapach odświeżający niczym chłodny drink nad brzegiem morza.Wskazówki użytkowania:Żel stanowi bezpieczną alternatywę dla świec i zaoszczędza nam zmartwienia o właściwą długość knota czy stawianie świecy w odpowiednim miejscu.Podrzewacz ceramiczny lub elektryczny podgrzewacz z żelem można postawić gdzie tylko chcemy!Dobrze wiedzieć!Czas użytkowania wosku to ponad 50 godzin, ma on gramaturę 28 g.Żele, podobnie jak świece zapachowe WoodWick, pachną zniewalająco: jak imbirowe makaroniki, jak pierwsza miłość, świeża pościel, przyjemnie spędzony dzień w SPA czy karmelki ze śnieżną posypką z prawdziwej soli morskiej...Wszystkie produkty WoodWick są testowane w amerykańskich laboratoriach przed wprowadzeniem ich na rynek. Produkty badane są pod wieloma kryteriami takimi jak czas palenia czy równości oddawanego zapachu.
48,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Acqua Viva

Olejek zapachowy do dyfuzora Acqua Viva

Prezentowany olejek zapachowy marki Max Benjamin zawiera odświeżającą mieszankę olejków eterycznych inspirowaną jednym z najpiękniejszych, wibrujących kolorami i zapachami wybrzeży, Amalfi.Charakterystyka zapachu:Acqua Viva pachnie nutami głowy: mandarynką, pomarańczą, cytryną i porzeczką, serca: kardamonem i pieprzem oraz bazy: ambrą, piżmem i drzewem sandałowym.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat olejku utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy olejek eteryczny Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
86,00 PLN
Karta zapachowa Mimosa & Sweet Amber

Karta zapachowa Mimosa & Sweet Amber

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, torebkę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowana karta Mimosa & Sweet Amber to karta o wyciszającym aromacie.Charakterystyka zapachu:Ten zapach jest wypełniony delikatnie dominującą nutą zielonej herbaty, łagodnym sercem mimozy z kojącymi elementami słodko bursztynowego drzewa sandałowego, które razem współtworzą spokojne i zrelaksowane środowisko.Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Zapach utrzymuje się minimum 4 tygodnie.Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora The Five Seasons Hmm

Olejek zapachowy do dyfuzora The Five Seasons Hmm

Prezentowany olejek to zapasowy olejek zapachowy do dyfuzorów z kolekcji The Five Seasons marki Alessi. Zarówno kompozycja olejków eterycznych, jak i forma, w jakie zostały ujęte, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Zapachy do domu z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każdy zapach jest wyjątkowy:- Ahhh to świeży zapach z nutami kardamonu, hiacyntu i wetiweru.- Brr zawiera aromaty zimowe: nuty bergamotki, konwalii i piżma.- Grrr to jesienne zapachy: dymny, złożony i zmysłowy zapach z mieszanką kadzideł, drewna cedrowego i mchu drzewnego.- Hmm to olejek o aromacie owoców figowych i czerwonych owoców oraz nut drzewnych.- Shh to wyjątkowa mieszanka olejków o duchowym wymiarze, wyrażonym nutami eukaliptusa, róży i paczuli.Wskazówki użytkowania:Wystarczy wlać olejek do flakonika dyfuzora, a następnie włożyć drewniane gałązki, które nasiąkną olejkami i będą wypełniać wnętrze.Dobrze wiedzieć!Każdy olejek to kompozycja w 100% naturalnych aromatów. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
95,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora The Five Seasons Grrr

Olejek zapachowy do dyfuzora The Five Seasons Grrr

Prezentowany olejek to zapasowy olejek zapachowy do dyfuzorów z kolekcji The Five Seasons marki Alessi. Zarówno kompozycja olejków eterycznych, jak i forma, w jakie zostały ujęte, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Zapachy do domu z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każdy zapach jest wyjątkowy:- Ahhh to świeży zapach z nutami kardamonu, hiacyntu i wetiweru.- Brr zawiera aromaty zimowe: nuty bergamotki, konwalii i piżma.- Grrr to jesienne zapachy: dymny, złożony i zmysłowy zapach z mieszanką kadzideł, drewna cedrowego i mchu drzewnego.- Hmm to olejek o aromacie owoców figowych i czerwonych owoców oraz nut drzewnych.- Shh to wyjątkowa mieszanka olejków o duchowym wymiarze, wyrażonym nutami eukaliptusa, róży i paczuli.Wskazówki użytkowania:Wystarczy wlać olejek do flakonika dyfuzora, a następnie włożyć drewniane gałązki, które nasiąkną olejkami i będą wypełniać wnętrze.Dobrze wiedzieć!Każdy olejek to kompozycja w 100% naturalnych aromatów. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
95,00 PLN
Drewno cedrowe do szafy w bloczkach 10 szt.

Drewno cedrowe do szafy w bloczkach 10 szt.

Nietypowy zapach do szafy (i butów!) w formie pachnących klocków z drewna cedrowego.Zalety:Drewno cedrowe w formie bloczków, które mogą być używane razem (nawleczone na sznurek) lub osobno (po jednym klocku).Bloczki chronią garderobę i obuwie przed nieprzyjemnymi zapachami, jednocześnie wydzielając świeży, leśny aromat.Każdy z bloczków posiada otwór, przez który można go nawlec na przykład na wieszakach. Przeznaczenie:Cedrowe bloczki służą do likwidowania nieprzyjemnych zapachów i absorpcji wilgoci.Dzięki kompaktowemu rozmiarowi mogą być używane wszędzie: w szafkach, szufladach, butach czy na wieszakach.Materiał:Klocki z naturalnego drewna cedrowego wyposażono w dodatkowy bawełniany sznurek.Drewno cedrowe posiada naturalną odporność na wilgoć, dlatego nie jest impregnowane chemicznie. Dobrze wiedzieć!Aby odnowić zapach bloczków wystarczy przetrzeć papierem ściernym tę ściankę klocka, która jest najciemniejsza.
42,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Modena

Dyfuzor zapachowy Modena

Dyfuzor zapachowy Modena od Soehnle potrafi zaprowadzić przyjemną i relaksującą atmosferę w każdym pomieszczeniu, a przy tym prezentuje się jak małe dzieło sztuki… Zalety:Dyfuzor włącza się bardzo łatwo - wystarczy lekko go nacisnąć. W podstawie ukryto przycisk.Rodzaj i intensywność zapachu można dobrać indywidualnie dzięki różnego typu olejkom zapachowym.Dyfuzor jest podświetlany. Kolor podświetlenia zmienia się automatycznie, choć można go też zatrzymać, wybierając swoją ulubioną barwę.Dzięki technologii ultradźwiękowej nebulizacji, zapach równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniu i utrzymuje się w nim do 6 godzin.Dyfuzor obejmuje także zintegrowany pojemnik na wodę, w której umieszcza się olejek.Przeznaczenie:Przydaje się w salonach i sypialniach oraz różnego typu centrach spa.Doskonale prezentuje się w otoczeniu drewnianych mebli.Materiały: Baza została wykonana z drewna bambusowego.Podświetlana półkula powstała z mrożonego szkła.Dobrze wiedzieć!W ofercie marki dostępne są różnorodne olejki zapachowe.
349,00 PLN
-3%
Olejek zapachowy Soehnle lawenda

Olejek zapachowy Soehnle lawenda

Wybierz taki olejek zapachowy do dyfuzora Soehnle, który uprzyjemni Ci wypoczynek i wprawi w pożądany nastrój. Zalety:Perfumowane olejki zapachowe od Soehnle są dostępne w wielu różnych kwiatowych i owocowych wariantach.Zakrętka została zabezpieczona przed dziećmi.Przeznaczenie:Olejki zostały zaprojektowane z myślą o użyciu w dyfuzorach zapachowych Soehnle.Materiały: Każdy olejek umieszczono w szklanej butelce.Dobrze wiedzieć!Buteleczka ma pojemność 10 ml.
29,99 29,00 PLN
Karta zapachowa Mauritius

Karta zapachowa Mauritius

Egzotyczne kwiaty i owoce składają się na jeden oszałamiający zapach zamknięty w karcie Mauritius marki Max Benjamin. Zalety:Nuty głowy stanowią kombinację olejku petitgrain, bergamotki i nektaryny.Nuty serca są kwiatowe – łączą w sobie aromaty kwiatów pomarańczy i ylang ylang.Wanilia i bursztyn tworzą natomiast ciepłą bazę.Karta jest w kolorze granatowym i została wyposażona w białą wstążkę.Przeznaczenie:Kartę Mauritius możesz umieścić w szufladzie, samochodzie lub torebce.Dobrze wiedzieć!W ofercie marki Max Benjamin znajduje się także wiele zapachowych świec i dyfuzorów.
21,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Maldives

Olejek zapachowy do dyfuzora Maldives

Przenieś się w rajskie klimaty archipelagu Malediwów za sprawą egzotycznego olejku zapachowego do dyfuzora marki Max Benjamin. Zalety:Na waniliowo-piżmowej bazie znajduje się kwiatowe serce pachnące tropikalną gardenią tahitańską.Zapachy te wieńczą nuty głowy w postaci kokosu, pomarańczy i bergamotki.W komplecie znajdują się drewniane patyczki, które nasiąkają olejkiem i rozprowadzają aromaty po pomieszczeniu.Przeznaczenie:Olejek Maldives jest przeznaczony do dyfuzora marki Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!Buteleczka ma pojemność 150 ml i nie zawiera alkoholu.Zapach wystarcza na co najmniej 4 miesiące.
86,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Seychelles

Olejek zapachowy do dyfuzora Seychelles

Olejek zapachowy Seychelles od Max Benjamin urzeka i relaksuje. Zalety:Bazę zapachu stanowi paczula.Nuty serca skomponowano na bazie tymianku i kardamonu.Nuty głowy obejmują natomiast aromaty kminku, kolendry i pomarańczy.W komplecie znajduje się także zestaw drewnianych patyczków.Przeznaczenie:Olejek Seychelles został skomponowany do dyfuzora zapachowego irlandzkiej marki Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!Flakonik z olejkiem ma pojemność 150 ml. Produkt nie zawiera alkoholu.Zapach potrafi unosić się w pomieszczeniu przez min. 4 miesiące.
86,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Mauritius

Olejek zapachowy do dyfuzora Mauritius

Olejek zapachowy Mauritius irlandzkiej firmy Max Benjamin wypełnia wnętrze pomieszczenia owocowym zapachem, który potrafi momentalnie wprawić w dobry nastrój. Zalety:To zapach, w którym nektaryna, olejek petitgrain oraz bergamotka łączą się wspaniale z aromatami kwiatów pomarańczy oraz ylang ylang.Te niezwykle orzeźwiające zapachy równoważy bursztynowo-waniliowa baza.Do olejku dołączono zestaw patyczków do dyfuzora.Przeznaczenie:Olejek Mauritius należy umieścić w dyfuzorze marki Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!Buteleczka zawiera 150 ml bezalkoholowego olejku.  Zapach wystarczy Ci na bardzo długo - minimum 4 miesiące.
86,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Tahiti

Dyfuzor zapachowy Tahiti

Owocowo-kwiatowy zapach, który zachwyca świeżością i egzotycznym charakterem. Zapach:W dyfuzorze Tahiti marki Max Benjamin znajdują się aromaty takich owoców, jak czarna porzeczka, śliwka, bergamotka i cytryna.Znajdziesz w nim także olejki pochodzące z lilii, jaśminu, róży i kwiatów pomarańczy.Nuty te spina baza złożona z dębowego mchu, wanilii i drewna cedrowego.Przeznaczenie:Dyfuzor można postawić na półce w pokoju lub szafce w łazience.Materiały:Do szklanej buteleczki z naturalnymi olejkami dołączono zestaw drewnianych patyczków.Olejki nie zawierają dodatku alkoholu.Dobrze wiedzieć!Dyfuzor zapachowy Tahiti wystarcza na co najmniej 4 miesiące.Produkt powstał w Irlandii.
163,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Mo'orea

Dyfuzor zapachowy Mo'orea

Dyfuzor zapachowy Mo’orea od Max Benjamin rozprzestrzenia owocowo-kwiatową woń, która zniewala swoją intensywnością. Zapach:Nuty głowy obejmują cytrynę, pomarańczę, mandarynki, bergamotkę oraz olejek petitgrain.Nuty głowy są ziołowo-kwiatowe – składają się z aromatów bazylii, kwiatów pomarańczy, rozmarynu, neroli i jaśminu.Bazę stanowią natomiast bursztyn, żywica benzoesowa, białe piżmo oraz drzewo cedrowe.Przeznaczenie:Dyfuzor Mo’orea pasuje zarówno do mieszkań, jak lokali o charakterze komercyjnym – centrów spa i gabinetów masażu.Materiały:Szklana buteleczka nie zawiera alkoholu – jedynie naturalne olejki zapachowe.Drewniane patyczki stanowią część zestawu.Dobrze wiedzieć!Trwałość dyfuzora jest określana na min. 4 miesiące.Zapach komponowany jest ręcznie w Irlandii.
163,00 PLN
Karta zapachowa Mo'orea

Karta zapachowa Mo'orea

Cudownie pachnąca tropikalnymi owocami karta zapachowa to m.in. fantastyczny pomysł na mały upominek lub dodatek do większego prezentu! Zalety:W karcie zapachowej Mo’orea marki Max Benjamin dominują aromaty cytrusowe: pomarańcza, cytryna, mandarynka i olejek petitgrain.Sercem zapachu są natomiast zioła i kwiaty: rozmaryn, bazylia, kwiaty pomarańczy, neroli i jaśmin.Nuty bazy obejmują zaś żywicę benzoesową, bursztyn, białe piżmo i drzewo cedrowe.Karta ma intensywnie różowy kolor i pięknie tłoczone zdobienia. Wieńczy ją natomiast biała zawieszka.Przeznaczenie:To karta przeznaczona do miejsc, które najczęściej wymagają odświeżenia – szaf, samochodów czy torebek.Dobrze wiedzieć!Irlandzka firma Max Benjamin w swojej ofercie ma też dyfuzory zapachowe oraz długo palące się świece.
21,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Tahiti

Olejek zapachowy do dyfuzora Tahiti

Wydajny olejek Tahiti marki Max Benjamin będzie wypełniał Twoje wnętrze owocowo-kwiatowym zapachem przez kilka miesięcy po otwarciu! Zalety:Owocowe nuty głowy zawierają aromaty śliwki, cytryny, bergamotki i czarnej porzeczki.Kwiatowe nuty serca stanowią kompozycję złożoną z róży, jaśminu, lilii i kwiatów pomarańczy.Ciepłe nuty bazy wypełnia woń wanilii, drzewa cedrowego oraz dębowego mchu.W zestawie znajdują się drewniane patyczki.Przeznaczenie:Olejek Tahiti skomponowano do dyfuzora irlandzkiej firmy Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!150 ml olejku wystarczy Ci na ok. 4 miesiące.
86,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Sous La Mer

Olejek zapachowy do dyfuzora Sous La Mer

Olejek zapachowy Sous La Mer marki Max Benjamin pachnie nadmorskimi rejonami południowej Francji. Zalety:Nuty głowy w postaci mandarynki i bergamotki znajdują się na sercu skomponowanym z aromatów fig, kwiatów pomarańczy oraz oleandrów.W nutach bazy znajduje się z kolei drewno cedrowe oraz klasyczne piżmo.Drewniane patyczki do dyfuzora stanowią część zestawu.Przeznaczenie:Olejek należy przelać do dyfuzora irlandzkiej firmy Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!W butelce znajduje się 150 ml naturalnych olejków, których zapach utrzymuje się w pomieszczeniu przez min. 4 miesiące.
86,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Herbes Sauvages

Olejek zapachowy do dyfuzora Herbes Sauvages

Olejek pachnący Prowansją. Herb Sauvages marki Max Benjamin wprowadzi do Twojego wnętrza nieco pikantnych aromatów. Zalety:Herb Sauvages to zapach, w którym lawenda miesza się z gałką muszkatołową i czarnym pieprzem, a paczula i drzewo gwajakowe – z aromatem goździków.Baza natomiast obejmuje nuty wanilii, bursztynu i drewna sandałowego.Razem z olejkiem w zestawie znajdują się także drewniane patyczki.Przeznaczenie:Olejek jest przeznaczony do dyfuzora Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!We flakoniku znajduje się 150 ml aromatycznego płynu, którego wydajność jest określana na min. 4 miesiące.
86,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Festival Des Citrons

Olejek zapachowy do dyfuzora Festival Des Citrons

Olejek Festival Des Citrons z prowansalskiej linii zapachowej marki Max Benjamin oczaruje Cię swoimi owocowymi nutami! Zalety:W olejku Festival Des Citrons przeplatają się nuty cytrusów – pomarańczy i cytryny – oraz olejku różanego i kandyzowanych owoców.W nutach bazy znajdziesz natomiast czerwoną jagodę i drewno cedrowe.Drewniane patyczki do dyfuzora stanowią część kompletu.Przeznaczenie:Olejek Festival Des Citrons został skomponowany do dyfuzora irlandzkiej marki Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!W butelce znajduje się 150 ml olejku.Produkt wystarcza na ok. 4 miesiące.
86,00 PLN
Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Brrr

Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Brrr

Prezentowany dyfuzor z kolekcji The Five Seasons marki Alessi to piękny zapach ujęty w porcelanowym flakonie, wyposażony w efektowne "gałązki", transmitujące zapach wprost do wnętrza. Zarówno kompozycja olejków eterycznych, jak i forma, w jakie zostały ujęte, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Zapachy do domu z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każdy zapach jest wyjątkowy.Dyfuzor Brr zawiera aromaty zimowe: nuty bergamotki, konwalii i piżma.Wskazówki użytkowania:Wystarczy otworzyć flakonik, aby zapach został zeń uwolniony! Następnie włożyć drewniane gałązki, które nasiąkną olejkami i będą wypełniać wnętrze.Dobrze wiedzieć!Każdy dyfuzor projektu Marcela Wandersa wypełniony jest w 100% czystymi naturalnymi olejkami. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
289,00 PLN
Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Ahhh

Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Ahhh

Prezentowany dyfuzor z kolekcji The Five Seasons marki Alessi to piękny zapach ujęty w porcelanowym flakonie, wyposażony w efektowne "gałązki", transmitujące zapach wprost do wnętrza. Zarówno kompozycja olejków eterycznych, jak i forma, w jakie zostały ujęte, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Zapachy do domu z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każdy zapach jest wyjątkowy.Dyfuzor Ahhh wypełniony jest delikatnym, świeżym, zielnym zapachem, który zawiera nuty kardamonu, hiacyntu i wetiweru.Wskazówki użytkowania:Wystarczy otworzyć flakonik, aby zapach został zeń uwolniony! Następnie włożyć drewniane gałązki, które nasiąkną olejkami i będą wypełniać wnętrze.Dobrze wiedzieć!Każdy dyfuzor projektu Marcela Wandersa wypełniony jest w 100% czystymi naturalnymi olejkami. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
289,00 PLN
Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Grrr

Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Grrr

Prezentowany dyfuzor z kolekcji The Five Seasons marki Alessi to piękny zapach ujęty w porcelanowym flakonie, wyposażony w efektowne "gałązki", transmitujące zapach wprost do wnętrza. Zarówno kompozycja olejków eterycznych, jak i forma, w jakie zostały ujęte, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Zapachy do domu z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każdy zapach jest wyjątkowy.Aromaty w dyfuzorze Grrr to jesienne zapachy: dymny, złożony i zmysłowy zapach z mieszanką kadzideł, drewna cedrowego i mchu drzewnego.Wskazówki użytkowania:Wystarczy otworzyć flakonik, aby zapach został zeń uwolniony! Następnie włożyć drewniane gałązki, które nasiąkną olejkami i będą wypełniać wnętrze.Dobrze wiedzieć!Każdy dyfuzor projektu Marcela Wandersa wypełniony jest w 100% czystymi naturalnymi olejkami. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
289,00 PLN
Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Shhh

Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Shhh

Prezentowany dyfuzor z kolekcji The Five Seasons marki Alessi to piękny zapach ujęty w porcelanowym flakonie, wyposażony w efektowne "gałązki", transmitujące zapach wprost do wnętrza. Zarówno kompozycja olejków eterycznych, jak i forma, w jakie zostały ujęte, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Zapachy do domu z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każdy zapach jest wyjątkowy.Czarny dyfuzor Shh to wyjątkowa mieszanka olejków o duchowym wymiarze, wyrażonym nutami eukaliptusa, róży i paczuli.Wskazówki użytkowania:Wystarczy otworzyć flakonik, aby zapach został zeń uwolniony! Następnie włożyć drewniane gałązki, które nasiąkną olejkami i będą wypełniać wnętrze.Dobrze wiedzieć!Każdy dyfuzor projektu Marcela Wandersa wypełniony jest w 100% czystymi naturalnymi olejkami. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
289,00 PLN
Zapach Spa Mela

Zapach Spa Mela

Już od dawna znane są lecznicze właściwości aromatów. Delikatna woń odpowiednich kwiatów czy ziół jest niezwykle relaksująca, poprawia samopoczucie i sprawia, że kąpiel czy masaż stają się znacznie przyjemniejsze. Pozwalają również w pełni wykorzystać korzyści płynące ze spa. Znana niemiecka marka Blomus oferuje cztery zapachy zawierające naturalne olejki, dzięki którym są bardzo trwałe (starczą na 4-6 miesięcy). Dostępne są aromaty: Luna - tuberoza z piżmem; Sole - mandarynka z delikatną wanilią i letnimi owocami; Cielo - bergamota z zieloną herbatą; Mare - piżmo z morską bryzą; Pera - dojrzała gruszka z odrobiną cytryny; Aneto - relaksujące połączenie koperku i anyżu z odrobiną mięty; Mela - słodko-kwaśny, jabłkowy zapach; Fico - zapach dojrzałych fig.
149,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Lemongrass & Ginger

Dyfuzor zapachowy Lemongrass & Ginger

Dyfuzor to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Prezentowany tutaj dyfuzor marki Max Benjamin wypełniony jest odświeżającymi olejkami eterycznymi z trawy cytrynowej i imbiru.Charakterystyka zapachu:Zapach zamknięty w prezentowanym dyfuzorze składa się z budującej mieszanki olejków eterycznych, które podniosą Cię na duchu. Rozpyl zapach z wkładu gdziekolwiek zechcesz – od kuchni po łazienkę i poczuj oczyszczającą moc tego aromatu, który ożywi i odświeży nastrój w pomieszczeniu.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Dyfuzor zapachowy White Pomegranate

Dyfuzor zapachowy White Pomegranate

Dyfuzor to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Granat, porzeczka i wanilia rozpylone za pomocą prezentowanego dyfuzora sprawią, że w Twoim domu zapanuje przytulna, ciepła atmosfera.Charakterystyka zapachu:Rozpylacz White Pomegranate łączy świeżość owocu granatu z egzotyką kwiatu róży, odkrywając serce lilii i gardenię. Czarna porzeczka i wanilia dodają ciepła i zmysłowości do tego romantycznego i relaksującego zapachu.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Blue Flowers

Dyfuzor zapachowy Blue Flowers

Przenieś się w romantyczne obszary kwiatowych ogrodów... Prezentowany dyfuzor Blue Flowers marki Max Benjamin stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachów polnych kwiatów i piżma.Charakterystyka zapachu:Intensywna mieszanka błękitnych frezji, jaśminu i róży z cytrusami, paczułką wonną oraz piżmem.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
150,00 PLN
Dyfuzor zapachowy Dolce Sole

Dyfuzor zapachowy Dolce Sole

Dyfuzor zapachowy to wygodne akcesorium, które stworzy we wnętrzu niewidzialną powłokę zapachu... Prezentowany tutaj dyfuzor marki Max Benjamin zawiera odświeżającą mieszankę olejków eterycznych inspirowaną jednym z najpiękniejszych, wibrujących kolorami i zapachami wybrzeży, Amalfi.Charakterystyka zapachu:Dolce Sole pachnie nutami głowy: grejpfrutem, bergamotką i mandarynką, serca: rozmarynem i jaśminem oraz bazy: wetiwerem i piżmem.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne umieszczone w eleganckim szklanym naczyniu uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek, które wkłada się do jego wnętrza. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat dyfuzora utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy rozpylacz zapachu Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
163,00 PLN
Karta zapachowa Lemongrass & Ginger

Karta zapachowa Lemongrass & Ginger

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, torebkę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowana karta Lemongrass & Ginger to karta o odświeżającym zapachu, który pobudzi i orzeźwi.Charakterystyka zapachu:Ten zapach jest stworzony z budującej mieszanki olejków eterycznych, które ożywią Twojego ducha. Pobudź i odśwież swój nastrój!Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Karta zapachowa Dodici

Karta zapachowa Dodici

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, torebkę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowana karta Dodici to karta o upojnym aromacie, który osłodzi nam nastrój.Charakterystyka zapachu:Ten zapach łączy w sobie stylowy aromat z olejkami rozmarynowym, z sycylijskiej cytryny oraz majeranku przykrytych kurtyną z toskańskiej lawendy, rozjaśniający i ożywiający nastrój w pomieszczeniu.Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Dolce Sole

Olejek zapachowy do dyfuzora Dolce Sole

Prezentowany olejek zapachowy marki Max Benjamin zawiera odświeżającą mieszankę olejków eterycznych inspirowaną jednym z najpiękniejszych, wibrujących kolorami i zapachami wybrzeży, Amalfi.Charakterystyka zapachu:Dolce Sole pachnie nutami głowy: grejpfrutem, bergamotką i mandarynką, serca: rozmarynem i jaśminem oraz bazy: wetiwerem i piżmem.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat olejku utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy olejek eteryczny Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
86,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Fiori Rosa

Olejek zapachowy do dyfuzora Fiori Rosa

Prezentowany olejek zapachowy marki Max Benjamin zawiera odświeżającą mieszankę olejków eterycznych inspirowaną jednym z najpiękniejszych, wibrujących kolorami i zapachami wybrzeży, Amalfi.Charakterystyka zapachu:Fiori Rosa pachnie nutami głowy: peonią i różowym pieprzem, serca: różą i frezją oraz bazy: piżmem z nutami zamszu.Wskazówki użytkowania:Olejki eteryczne uwalniane są za pośrednictwem drewnianych pałeczek. Taki sposób rozpylania gwarantuje powolne i systematyczne uwalnianie się zapachów.Aromat olejku utrzymuje się minimum 4 miesiące.Dobrze wiedzieć!Każdy olejek eteryczny Max Benjamin ma niski poziom alergenów i jest bezalkoholowy. Zapachy komponowane do serii dyfuzorów stanowią wyrafinowane połączenie starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Wszystkie zapachy mają holistyczne właściwości zaprojektowane, aby odstresować, zrelaksować i uspokoić Twój umysł.
86,00 PLN
Karta zapachowa White Pomegranate

Karta zapachowa White Pomegranate

Karta zapachowa marki Max Benjamin to prosty sposób na elegancko pachnącą szafę, torebkę, a nawet wnętrze samochodu. Prezentowana karta White Pomegranate to karta o rozgrzewającym aromacie.Charakterystyka zapachu:Zapach owocu granatu łączy jego świeżość z egzotyką kwiatu róży odkrywając serce lilii i gardenię. Czarna porzeczka i wanilia dodają ciepła i zmysłowości do tego romantycznego i relaksującego zapachu.Wskazówki użytkowania:Powieszona w dowolnym wnętrzu lub meblu karta zapachowa stanie się źródłem cudownego aromatu, który wypełni przestrzeń i nasyci znajdujące się w nim przedmioty (np. ubrania). Wystarczy wyjąć kartę z dekoracyjnej koperty, aby dany zapach nas oczarował!Zapach utrzymuje się minimum 4 tygodnie.Dobrze wiedzieć!Karty zapachowe sprzedawane są w uroczych kopertach, dlatego świetnie nadają się na prezent.
21,00 PLN
Świeca The Five Seasons Shhh mała

Świeca The Five Seasons Shhh mała

Prezentowana duża świeca z kolekcji marki Alessi to świeca perfumowana w pięknym porcelanowym naczynku. Zarówno sam zapach, jak i forma, w jaką został ujęty, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Świece z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każda z nich jest inna i wyjątkowa.Świeca Shhh w czarnym naczyniu to wyjątkowa świeca o duchowym wymiarze, wyrażonym nutami eukaliptusa, róży i paczuli.Wskazówki użytkowania:Świecę najlepiej jest palić tak długo, aż wosk stopi się na całej swojej powierzchni i będzie równomiernie spalał się podczas kolejnej sesji.Podczas zapalania świecy należy upewnić się, że knot nie ma więcej niż 5 mm długości. Dłuższy knot może powodować wytwarzanie się sadzy.Świeca waży 600 g (duża) i 250 g (mała), a całkowity czas palenia wynosi ok. 120 godzin (duża) i 70 g (mała). Dobrze wiedzieć!Każda świeca projektu Marcela Wandersa została wykonana ze w 100% czystych naturalnych wosków roślinnych, które nie zawierają ołowiu. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
199,00 PLN
Świeca The Five Seasons Brrr mała

Świeca The Five Seasons Brrr mała

Prezentowana duża świeca z kolekcji marki Alessi to świeca perfumowana w pięknym porcelanowym naczynku. Zarówno sam zapach, jak i forma, w jaką został ujęty, zaprojektowane zostały przez słynnego Marcela Wandersa.Charakterystyka zapachów:Świece z kolekcji The Five Seasons dedykowane są pięciu porom roku (tak, tak, wcale nie czterem...). Każda z nich jest inna i wyjątkowa.Świeca Brr to świeca zimowa, jej aromat zawiera w sobie nuty bergamotki, konwalii i piżma.Wskazówki użytkowania:Świecę najlepiej jest palić tak długo, aż wosk stopi się na całej swojej powierzchni i będzie równomiernie spalał się podczas kolejnej sesji.Podczas zapalania świecy należy upewnić się, że knot nie ma więcej niż 5 mm długości. Dłuższy knot może powodować wytwarzanie się sadzy.Świeca waży 600 g, a całkowity czas jej palenia wynosi ok. 120 godzin. Dobrze wiedzieć!Każda świeca projektu Marcela Wandersa została wykonana ze w 100% czystych naturalnych wosków roślinnych, które nie zawierają ołowiu. Dla uzyskania unikalnej mieszanki aromatów zapachy skomponowane są zaś z najwyższej jakości olejków eterycznych.
199,00 PLN
Listki do dyfuzora zapachowego The Five Seasons Hmm

Listki do dyfuzora zapachowego The Five Seasons Hmm

Prezentowany produkt to akcesorium uzupełniający do dyfuzorów z kolekcji The Five Seasons marki Alessi.Zalety:Wymienne listki pozwalają na zmianę aranżacji flakonu z olejkami eterycznymi i mogą być używane z różnymi olejkami.Materiał:Zostały one wykonane z drewna mahoniowego.Dobrze wiedzieć!Listki mają wysokość od 20 do 27,5 cm (w zależności od wersji).
79,00 PLN
-3%
Olejek zapachowy Soehnle jaśmin

Olejek zapachowy Soehnle jaśmin

Wybierz taki olejek zapachowy do dyfuzora Soehnle, który uprzyjemni Ci wypoczynek i wprawi w pożądany nastrój. Zalety:Perfumowane olejki zapachowe od Soehnle są dostępne w wielu różnych kwiatowych i owocowych wariantach.Zakrętka została zabezpieczona przed dziećmi.Przeznaczenie:Olejki zostały zaprojektowane z myślą o użyciu w dyfuzorach zapachowych Soehnle.Materiały: Każdy olejek umieszczono w szklanej butelce.Dobrze wiedzieć!Buteleczka ma pojemność 10 ml.
29,99 29,00 PLN
Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Uhhh

Dyfuzor zapachowy The Five Seasons Uhhh

Zmysłowy, kobiecy, magiczny! Uhhh z kolekcji The Five Seasons to zapach, który oczyszcza atmosferę, umieszczony we flakonie, który dekoruje przestrzeń. Zalety:Dyfuzor Uhhh zawiera w sobie aromaty drzewa sandałowego, wanilii i piżma (nuty bazy), kwiatów pomarańczy, róży, ylang-ylang i tuberozy (nuty serca) oraz mandarynki, kandyzowanych owoców i kolendry (nuty głowy). Niski, szeroki flakonik wystarczy lekko popchnąć, aby zaczął się delikatnie obracać, intensyfikując wrażenia zapachowe. Ozdobne drewniane liście przesiąkają olejkami eterycznymi i uwalniają ich aromat w pomieszczeniu. W zestawie znajduje się 6 liści, z których jednocześnie zanurzonych w płynie może być maksymalnie 3. Przeznaczenie:Dyfuzor sprawdzi się zarówno w domu, jak i w miejscu pracy – dla odświeżenia atmosfery. Nadaje się także do gabinetów masażu i centrów spa. Materiały:Wazonik powstał z porcelany. Liście są mahoniowe, o wysokim stopniu porowatości. Doskonale absorbują wonną ciecz. Perfumowany olejek zapachowy (150 ml) powstał na bazie alkoholu. Dobrze wiedzieć!Dyfuzor wystarcza na ok. 8-10 tygodni. Serię The Five Seasons zaprojektował dla Alessi Marcel Wanders.
289,00 PLN
Olejek zapachowy do dyfuzora Bora Bora

Olejek zapachowy do dyfuzora Bora Bora

Wypełnij przestrzeń do wypoczynku lub… pracy aromatem, który będzie przywodzić Ci na myśl wakacje na tropikalnej wyspie! Zalety:Olejek zapachowy Bora Bora pachnie cytryną, lilią, ylang ylang, różą, kwiatami pomarańczy i mleczkiem kokosowym.W nutach bazy wyczuwalna jest natomiast wanilia.W komplecie są też nowe drewniane patyczki, których zadaniem jest przesiąknięcie zapachem olejku i rozprzestrzenienie go po pomieszczeniu.Przeznaczenie:Olejek Bora Bora jest przeznaczony do dyfuzora pochodzącej z Irlandii firmy Max Benjamin.Dobrze wiedzieć!W butelce jest 150 ml olejku, który wystarcza na min. 4 miesiące.
86,00 PLN

© Modome.pl 2011-2019